انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه شایعه واسه نفر قبلیت بساز.......!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عاقا باهوشه نمیکنم یعنی میکنم
خوشگلی یعنی زشتی
بیشوری یعنی باشعوری اینجا برعکسه عمو جونDodgy
هوی با ابجی من درست حرف بزنا
(07-11-2013، 9:49)MAHTA .S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوشگلی یعنی زشتی
همینه که میگم نمیدونی شایعه چیه برو کتاب سوم راهنمای تاریخ مراجعه کن اونجا بهت توضیح میده

(07-11-2013، 9:50)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو خر کی هستی
نه بابا
این کتابا خوندم 2 سال پیش
تو برو بخون عموجون به دردت میخوره
یه سربه ادبیات اول دبستان بزن به دردت میخوره

(07-11-2013، 9:52)پژژمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2013، 9:49)MAHTA .S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوشگلی یعنی زشتی
همینه که میگم نمیدونی شایعه چیه برو کتاب سوم راهنمای تاریخ مراجعه کن اونجا بهت توضیح میده

(07-11-2013، 9:50)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو خر کی هستی
Dodgyاقا پسر تا به ... نکشوندمت هری
اگه مدیرا بیان ببینند یه اوشکول اینجاست بن میشی
برو پسر جان
زیادی زر میزنی
رو اعصابمی
(07-11-2013، 9:53)MAHTA .S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه بابا
این کتابا خوندم 2 سال پیش
تو برو بخون عموجون به دردت میخوره
یه سربه ادبیات اول دبستان بزن به دردت میخوره
بچه ها بابا شدم تازه هم زمان عمو هم شدم من اول دبیرستانم میدونم شایعه چیه تو دوم دبیرستانی نمیدونی بازم میگم خیلی خنگی

(07-11-2013، 9:55)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برو پسر جان
زیادی زر میزنی
رو اعصابمی
سیست به ما نمیخوره فرید رفیقمه باهم میریم گیم نت
هررررررررررررررررری
اي بابا ول كنيد ديگه
(07-11-2013، 10:02)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هررررررررررررررررری
با بابات این شکلی صحبت نکن
پژِی با متا درس صبت کن UndecidedTongue
بگو خب