انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه شایعه واسه نفر قبلیت بساز.......!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تو گروه داعش فعالیت میکنه... :229:
.
.
.
حقوقشم حرف نداره!!!! این هفته میره ترکیه Angry
اینو من باید به تو بگم

تو گروه طالبان القاعده هست
یکی از سازنده های کلاهک هسته ایه
(29-07-2015، 9:39)آرسین 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخ جان بمب هسته ای

اون دانشمند هسته ای رو این ترور کرده 
خجالت نمی کشی بی حیا Big Grin
(29-07-2015، 9:34)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.
.
.
حقوقشم حرف نداره!!!!  این هفته میره ترکیه Angry

اخه به قیافه من میخوره عضو گروه داعش باشم؟؟؟؟؟؟؟؟

(29-07-2015، 9:43)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 9:39)آرسین 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اخ جان بمب هسته ای

به هر حال به تو نمیرسم!!!!!!!
بعدم گفتم یکی از اعضا
با ده تا داعشی گرفتنش. اعتراف کرده باهاشون هم دسته
(29-07-2015، 9:45)آرسین 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-07-2015، 9:34)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.
.
.
حقوقشم حرف نداره!!!!  این هفته میره ترکیه Angry

اخه به قیافه من میخوره عضو گروه داعش باشم؟؟؟؟؟؟؟؟چرا که نه گروه داعش که شاخ دم که ندارن

(29-07-2015، 9:43)lloc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اخ جان بمب هسته ای

به هر حال به تو نمیرسم!!!!!!!
بعدم گفتم یکی از اعضا
به  هر حال قاتل چقدر دادن تا این کارو بکنی
هزارتا بی اف دارع
من پسرم ها

تو هزار تا بی اف داری
اهاپس هزارتا جی اف داره