انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: سلنا گومز ديويد هنري را رسما دوست پسر خود اعلام كرد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلنا گومز ديويد هنري را رسما دوست پسر خود اعلام كرد! 1بعد از عكسي كه جاستين از خودش و اريانا ارسال كرد سلنا عكسي از خود و ديويد با متن:دلتنگ ارسال كرد...برخي از سايت هاي هاليوودي اعتقاد دارن كه سلنا ميخواسته به جاستين نشون بده كه تو اصلا براي من مهم نيستیدر بيشتر سايت ها و در f.bسلنا اين خبر  منتشر شده كه سلنا ديويدو به عنوان دوست پسر جديد خود معرفي كرده و به دليل
تمرين براي تور جديد دلتنگ  ديويد هست!
نظر شما چيه؟؟؟من خوشحال شدم...مباركه....
اينم عكس ارسالي جاستين 

سلنا گومز ديويد هنري را رسما دوست پسر خود اعلام كرد! 1

منبع :سلیران

خیلی خوبببببببببببببببببببههههههههههههههههههههههههه هوررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا حال جاس گرفته شد

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart سلیHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTj7sH15kLUS9OPpPccAXWdiUeLSiBTiTm9tfrA_v5ZS5ihrAtohA
اینم دیوده
عکسات باز نمیشه 
رسیدگی کن!
1-عکسات باز نمیشه
2- بیچاره تو این زمان محدود ناچار شده با این پسره دوست شه تا چش جاستینو درآره خو!
3- بازم میگم عکسات باز نمیشه گوگولی!
عکسات باز نشد
چــقــد قــاطی پـآتـیع|:
باز نمیشه
دستشون درد نکنه با این لجبازیاشون..!
جاستین بمیره عالمی رو خوشحال کنه
عالیBlush
صفحه‌ها: 1 2 3