امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنا گومز ديويد هنري را رسما دوست پسر خود اعلام كرد!

سلنا گومز ديويد هنري را رسما دوست پسر خود اعلام كرد! 1بعد از عكسي كه جاستين از خودش و اريانا ارسال كرد سلنا عكسي از خود و ديويد با متن:دلتنگ ارسال كرد...برخي از سايت هاي هاليوودي اعتقاد دارن كه سلنا ميخواسته به جاستين نشون بده كه تو اصلا براي من مهم نيستیدر بيشتر سايت ها و در f.bسلنا اين خبر  منتشر شده كه سلنا ديويدو به عنوان دوست پسر جديد خود معرفي كرده و به دليل
تمرين براي تور جديد دلتنگ  ديويد هست!
نظر شما چيه؟؟؟من خوشحال شدم...مباركه....
اينم عكس ارسالي جاستين 

سلنا گومز ديويد هنري را رسما دوست پسر خود اعلام كرد! 1

منبع :سلیران

خیلی خوبببببببببببببببببببههههههههههههههههههههههههه هوررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااا حال جاس گرفته شد

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart سلیHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
ویرایش شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط MAHTA .S ، ```FATEMEH``` ، RєƖαx gнσѕт ، Baran200 ، elnaz-s ، مینا بهرامی ، Delnaz ، neda13 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، elmira12 ، ~JaSmIn~ ، هاناجون ، سیما سارا ، Shervin_ST ، محیاجان ، pegah 13 ، arman 17 ، shawkila ، kourosh A ، tan!a ، رومینا اتیش پاره ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، яᎧмιиα ، ★~Ѕдула~★ ، Ati-74 ، キム尺刀ム乙 ، امیر_s.h _یاس ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، hanieyh ، RTEMIS@ ، بغض ابر ، noosha joon ، DiReCtIoNeR GiRl ، [ niki ] ، Mahdie over flowers ، -м α є ∂ є- ، نیلوفر جوووووووووون ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ****mohanna**** ، ملودیv ، مرضیه 79 ، Aesthetic
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTj7sH15kLUS9OPpPccAXWdiUeLSiBTiTm9tfrA_v5ZS5ihrAtohA
اینم دیوده
خلاف قوانین ..
پاسخ
 سپاس شده توسط elnaz-s ، مینا بهرامی ، ^Aytin^ ، elmira12
عکسات باز نمیشه 
رسیدگی کن!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلنا گومز ديويد هنري را رسما دوست پسر خود اعلام كرد! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh ، ملودیv
1-عکسات باز نمیشه
2- بیچاره تو این زمان محدود ناچار شده با این پسره دوست شه تا چش جاستینو درآره خو!
3- بازم میگم عکسات باز نمیشه گوگولی!
پاسخ
عکسات باز نشد
پاسخ
چــقــد قــاطی پـآتـیع|:
پاسخ
آگهی
باز نمیشه

پاسخ
دستشون درد نکنه با این لجبازیاشون..!
هروقت نتونستی کسی رو فراموش کنی بدان هنوز تو در خاطرش هستی!

((افلاطون))
پاسخ
جاستین بمیره عالمی رو خوشحال کنه
دلگیر شدم از این شبا از هرچی عشقه بعد تو
دستی نبود باور کنه سردی دستای منو
این رابطه تموم شد و روزای خوب یادت نموند
یادت میاد کی با تو بود
کی تو رو تا اینجا رسوند ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط سوپرمغز
عالیBlush
زود تــَــر  بِریـــد جِلـــو وآسهِ دَردُ دِل با خُــــــــــدآ عَجَلـــــــ♥ــه دآرم...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدوم اهنگو بیشتر از همه دوست داری و تاحالا ازش خسته نشدی؟
Thumbsup کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری ؟اسمشو بگو با اهنگی که خونده !
  دوست داشتی کدوم خواننده رو از نزدیک ببینی{{نظر سنجی}}
  لیست کامل دوست پسر های تیلور و آهنگ هایی که از آنها الهام گرفته
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
Question کدوم خواننده؟ بهتره؟ بیا تو ! بیا ! از اونی که دوست داری طرفداری کن! نظر سنجی+نظر
  ترامپ: «موسیقی تیلور سوییفت را ۲۵ درصد کمتر دوست دارم»
Shocked مایلی سایرس در VMA تائید کرد که همجنسگراست واستلا مکسویل دوست دخترش است!!!
  الان دوست داشتی کی برات آهنگ میخوند؟
  عاشقانه های پاپ اسفند ماه کنسرت برگزار می کند/ دوست دارم رابطه خوانندگان را با هم بهت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان