انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دختر و پسر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام من و رفیقام دو هفته مونده بود به عید از طرف مدرسه یه اردوی دانش آموزی به شهر مشهد دیدار آقا امام رضا (ع) با قطار رفتیم . حدود یه 30 نفری بودیم از شانس خوب ما یه دبیرستان دخترانه با ما بودن اون ها هم دقیقا 30 نفر بودن(بروبچ آمار گیر وظیفه آمارگیری رو به عهده گرفتن) از اول سفر یعنی توی قطار بعدش موقع برگشت پیش ما بودند البته هتلشون با ما فرق میکرد هتل بغلیمون بود.میخوام شما حدس بزنید که ما پسرا چه کارهایی(بلا هایی)سر این دخترا درآوردیم؟هر حدسی که درست بود از طرف من یه سپاس داره. البته دخترا هم یه چند باری لا کارمون کردن.
حدس هاتونم فقط راجع به هتل نباشه توی قطارم حسابی شیطونی کردیم.
مسخرشون کردین،حرف...زدیدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بهشون شماره دادینTongue
Big Grin
اب بازی کردینTongue
(15-10-2013، 19:58)ELISA J0ON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهشون شماره دادینTongue
Big Grin
اب بازی کردینTongue

بهشون شماره دادیم که صددرصد اصلا نیازی به گفتن نبود
اب بازی نکردیم ولی برف بازی کردیم
ضایع شون کردین
نگاه هم دیگه کردین
مسخرهAngryAngryAngry
پرتشون کردین از پنجره ی قطار بیرون
جلو تر از اونا از پنجره ی قطار اب میریختین همه ی اونایی که دمه پنجره بودن یا پنجرشون باز بود موشه ابکشیده میشدن ....این حرکتو من کردم جواب داد البته رو فامیلامون .... Big GrinBig GrinBig Grincryingcryingcrying

یا داشتن رد میشدن که چیزی بگیرن زیر پاشو خالی میکردین با دماغ میومد پایین بعدش معذرت خواهی میکردی و میگفتی دچاره گرفتگیه عضله شدم Big GrinBig GrinBig Grincryingcryingcrying

کیفتون کوک بودا Big GrinBig GrinBig GrinSmileTongueTongue
حتماموقع خواب توقطاريهودركوپه دختراروبازميكردين اوناهم مثل جن زده هاميپريدن هوا بعدميگفتين ببخشيدفكركنم اشتب شد......Dodgyنه؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3