انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مقایسه ی توان نظامی ایران وآمریکابه صورت جداگانه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
نقل قول: فناوری بمب هیدروژنی مال عصرحجره
موافقم.اما حجر دیگه نهBig Grin اوایل قرن بیستم
فرمول فوزیون رو روسیه گفته به دست پیدا کرده ولی همون طور که گفتم هیچ عنصر یا حتی فلز آلیاژی نمی تواند آن را نگه داری کند ونگه داری

اش غیر ممکنه.اما این اواخر فلزاتی رو در آزمایشگاه بوجود آوردند که تاحدی می تواند در برابر تشعشع این نوع مقاومت کنه واگه آلیاژش کنند با

فلزات سنگین ومقاوم حتما جواب می ده.البته جنابp-boyدرست می فرمایند که هیچ کشوری دست پیدا نکرده اما ادعا های زیادی از سوی

روسیه وچین می شود اما امریکا ساکت است احتمال داره اون به این تکنیک دست پیدا کرده باشه چون هیچ سازمانی ازش ایراد نمی گیره یا

تحقیق نمی کنه چون همه سازمان های حفاظت دربرابر تسلیحات مخرب جنگی توسط خود دولت امریکا ریاست میشه مثل دادگاه لاهه.

اما خوبه که ما برای این تکنیک تلاش کنیم واز اولین های جهان تو ساخت این سلاح شیم با این کار ما مالک دنیا میشیم چون امریکا از همین

تکنیک ابتدایی هسته ای می ترسه وای به حال بمب های همجوشی هسته ای که وقتی دست پیدا کنیم به پامون میفته.
(24-03-2012، 9:08)nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: فناوری بمب هیدروژنی مال عصرحجره
موافقم.اما حجر دیگه نهBig Grin اوایل قرن بیستم
فرمول فوزیون رو روسیه گفته به دست پیدا کرده ولی همون طور که گفتم هیچ عنصر یا حتی فلز آلیاژی نمی تواند آن را نگه داری کند ونگه داری

اش غیر ممکنه.اما این اواخر فلزاتی رو در آزمایشگاه بوجود آوردند که تاحدی می تواند در برابر تشعشع این نوع مقاومت کنه واگه آلیاژش کنند با

فلزات سنگین ومقاوم حتما جواب می ده.البته جنابp-boyدرست می فرمایند که هیچ کشوری دست پیدا نکرده اما ادعا های زیادی از سوی

روسیه وچین می شود اما امریکا ساکت است احتمال داره اون به این تکنیک دست پیدا کرده باشه چون هیچ سازمانی ازش ایراد نمی گیره یا

تحقیق نمی کنه چون همه سازمان های حفاظت دربرابر تسلیحات مخرب جنگی توسط خود دولت امریکا ریاست میشه مثل دادگاه لاهه.

اما خوبه که ما برای این تکنیک تلاش کنیم واز اولین های جهان تو ساخت این سلاح شیم با این کار ما مالک دنیا میشیم چون امریکا از همین

تکنیک ابتدایی هسته ای می ترسه وای به حال بمب های همجوشی هسته ای که وقتی دست پیدا کنیم به پامون میفته.

مبالغه کردمBig Grin
درکل این بمب هزینه ی زیادی داره وبرای هریج کشوری ازنظراقتصادی صرف نداره واکثرابمب اتمی روترجیح میدن
انشاالله که این فناوری روداشته باشیم
شایدهم داشتیم وبه کارنبردیم چون خیلی هزینه بره وبه مخربی بمب اتم نیست(باتوجه به هزینه)
درکل ازقدیم گفتن ازآن نترس که های وهوی دارد ازآن بترس که سردرتوی دارد
شما دنبال چیزی هستید که ده ها سال پیش بهش دست یافتن.
نیازی نیست دنبالش باشیم ونیستیم
چون این بمب مثل خریدن یک شکلات باقیمت یک پرس چلوکباب برای ناهاره
اصلاصرف نداره
اگه نیازی نیست پس سخنش رو نزنید.
من سخنش روشروع نکردم یه کم پستاروبخون
گفتم شما. شما یعنی چی؟؟ شما چندم شخص هست؟؟؟ اگر نگرفتی بیشتر توضیح بدم.
مخاطبت رونام ببرکه اشتباه نشه کاری که همه میکنن
آوردمش بالاحالاهرچی دراین باره میخوایدبگید
معلومه آمریکا میبازه!
جنگ هم میشه بزودی!
به قول کوروش:
ایستاده بمیریم ولی روی زانو هایمان زندگی نکنیم!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11