انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مقایسه ی توان نظامی ایران وآمریکابه صورت جداگانه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
خسته نباشی خودم خیلی وقته که گفتم کی هستمSmile
مهم نیست که چی فکرمیکنی درباره ی بنده مهم اینه که اونایی که بایدمی دوننSmile
بروبه اون رفیقت هم بگوکه اینقدر2رونباشه اگه حرفایی که میزنی راسته
بقیه موضوعوتوخصوصی دنبالش کن بهت پیام دادم

باشه فکرکن ایران موشک هاش ضعیفه
ایران درحال حاظردرموشک باسوخت جامدتودنیااوله وباموشک سوخت مایع تودنیاسومه
اینوازهرمتخصصی بپرسی همین جوابوبهت میده
خوب شما یه منبع یا یه مطب از یه جای معتبر بیار اینو گفته باشه من اینو قبلو میکنم من همه چیز رو با منبع قبول میکنم یه منبع معتبر بیار حرفاتو تایید کنه Smile
مشکلت همینه دیگه
منبع=دادن عقل دست هرکسی که شایدحتی سلامت عقلی نداشته باشه
دلیل=استفاده ازعقل ومنطق خودآدم
مشاهده=واقعیت مطلق
باشه اقا من قبول کردم که ایران قویه ابر قدرته از چینم قویتره امریکا رو قورت میده امریکا هیچی نیست ایران ابر قدرته واقعا قبول کردم ببخشید در جهل و نادانی به سر میبرم و ازت خواهش میکنم خواهشا تمام پست های منو تو این تایپیک پاک کن Smile مرسی خواهشا پاک کن Heart بحث بی فایده است چون هرکی نظر خودشو داره و بر اون تاکید داره Smile
دیگه ازاین اشتباهات نکنی ها؟حالابه خاطرگل روی سروش بخشیدم
من فقط3پست اسپم روحذف کردم تازه اخطاری هم ندادم
اگه خیلی به موضوع علاقه داری راهش روادامه بده
باکمال میل حاظرم کمکت کنم که درنهایت به جواب برسی
شما علیرضا رو ببخشWink این علیرضا کلا اذیت میکنه.تو بخش تاریخ هم چوب لای چرخ واقعیت می گذاشت.
RAPTORچرا اطلاعات غلط به خورد مردم می دی واقعا مسخرس همه شدن کارشناس مسایل نظامی کل جنگنده های ایران از 500 بیشتر نیستند .راستش انقدر اطلاعاتت غلطه که خندم می گیره حالا چند تاشو می گم که نگی دروغ میگم 1کل نیرو های سپاه 120000نفر هستند نه 435000نفر2سپاه اصلا MIG:29,31نداره3ایران F:14Aداره نه BOMCATبه قول شما ایران 150000موشک دور برد داره بعد این همه موشک رو کجا نگه میداره حتی امریکا وروسیه هم انقدر موشک ندارن 4 جهت اطلاع بودجهی نظامی امریکا 650 میلیارد دلار هست وبودجه نظامی ایران 13میلیارد دلار هستش 5راستی توی این همه کار بر کسی نیست بزن توی برجک ایشون تا دیگه انقدر جو گیر نشه 6 اره از متحدای ایران می گفتی مثلا افغانستان وای خدای من عجب کشور قدرت مند وثروتمندی این کشور حتی نمیتونه از خودش محافظت کنه جور کشی دیگران پیش کش بعد می رسیم به ترکیه .ترکیه همین بس که سایت راداری ناتو رو اورده بقل گوشمان نصب کرده اینا فقط چند نکته از هزاران اشتباه شما بود
اولا پشت آمریکا خیلی کشور های دیگه هم هست.اگه به ایران حمله کنه آمریکا ایرانو پودر میکنه.اولین جایی که آمریکا حمله میکنه بندر عباس که دریا داره و خیلی راحت وارد میشه.
آمریکا برنده پشت آمریکا خیلی کشور های قوی هستش
ایران همیشه پیروز...........
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11