انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام.

اگر فکر میکنید این تایپیک تکراریه یا میخواد بگه گوشیتون چیه اشتباه میکنید.
خیر. در اینجا که فقط مخصوص کاربران می باشد، شما نام گوشی خود را میگید و امکاناتشو مینویسید . اینجوری دیگر کاربران هم از گوشی شما و امکاناتاش با خبر میشن.شما نظر خودتونو راجبه گوشیتون و اپ های داخلش میگید تا شاید کمکی به دیگران در انتخای یک مبایل مناسب بشه .

لطفا اسپم ندید و فقط نظرات خود را بنویسید.

بنده آیفـن 4 دارم ولی فک نکنید خوبه.مال من تقلبیه.امکانات خاصی نداره.تازه حس لمساییش هم خوب کآر نمیکنه.از نظر من تقلبیه.چینیه.پیشنهاد میدم اصلشو تهیه کنید با قیمت بالا.وگرنه فقد پولتون به هدر میره.
یه همچین تاپیکی داریم ولی اون دیدگاه سنجی داره.
در کل تاپیک جالبی هم نیست.
اینجا نام گوشی های جالب و نظر شخصیمونو میگیم همین .

دوسـت بنده آیفـن5 داره که واقعا عالیه.همه امکاناتو داره.یکی از اپ های جالبش هم طوطی ای هست که حرف میزنه.حرفی رو که میگیم تکرار میکنه ولی بعضی وختا چند حرفو باهم قاطی میکنه تا کلمات جالبی بدست بیاد !Big Grin
من گلکسی فیت دارم گوشی خوش دستی هست ،باهاش انس گرفتم یکی از امکانات خوبش اینه که کیفیت صداش عالیه.Tongue
(10-02-2014، 17:11)ماهرخ خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من گلکسی فیت دارم گوشی خوش دستی هست ،باهاش انس گرفتم یکی از امکانات خوبش اینه که کیفیت صداش عالیه.Tongue
و قیقمت چه جوره ؟
(10-02-2014، 17:11)ماهرخ خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
يس
(11-02-2014، 21:03)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
و قیقمت چه جوره ؟
 من 2 سال پیش 260 هزار تومن خریدم ولی تازه که تو اینترنت سرچ کردم،بین 340 ،336 هزار تومن هست.اندروید هم هست دوربینش 5 مگاپیکسل هم داره.

(05-09-2013، 11:35)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه همچین تاپیکی داریم ولی اون دیدگاه سنجی داره.
در کل تاپیک جالبی هم نیست.
 آقا فرید امیدوارم که ناراحت نشید ولی شما خیلی دیگه سخت میگیرید اتفاقا تاپیک جالبی هس.البته فضولی نشه،هرکسی یه نظری داره.آقا مدیرBlush
ماله من GLX
4 هسته ای!
انروید 4.1.1
5.3 اینچی!
2 سیمکارت
دوربین پشت 8 m.p
دوربین جلو 3 m.p
فعلا همینا به ذهنم میرسه! Big Grin
اگه چیز دیگه ای بود بپرسید
به به همه گلکسی دارین !! قیمتش به نظرم مناسبه ماهرخ جان .. قیمتش خوب مونده خیلی نرفته بالا !! من گوشی دیگه کار نمیکنم با تبلت اندروید گلکسی کار میکنم واقعن بهترینه ! 2 سال پیش به صورت رایگان ب شرکت بابام هدیه دادن بنده هم با زیرکی گرفتمش ماله خودم شد ! :cool:
هوایی جی600
صفحه‌ها: 1 2