امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور

با سلام.

اگر فکر میکنید این تایپیک تکراریه یا میخواد بگه گوشیتون چیه اشتباه میکنید.
خیر. در اینجا که فقط مخصوص کاربران می باشد، شما نام گوشی خود را میگید و امکاناتشو مینویسید . اینجوری دیگر کاربران هم از گوشی شما و امکاناتاش با خبر میشن.شما نظر خودتونو راجبه گوشیتون و اپ های داخلش میگید تا شاید کمکی به دیگران در انتخای یک مبایل مناسب بشه .

لطفا اسپم ندید و فقط نظرات خود را بنویسید.

بنده آیفـن 4 دارم ولی فک نکنید خوبه.مال من تقلبیه.امکانات خاصی نداره.تازه حس لمساییش هم خوب کآر نمیکنه.از نظر من تقلبیه.چینیه.پیشنهاد میدم اصلشو تهیه کنید با قیمت بالا.وگرنه فقد پولتون به هدر میره.
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@ ، ماهرخ خانوم ، NeginNg ، nahal:o ، "تنها" ، sober
آگهی
یه همچین تاپیکی داریم ولی اون دیدگاه سنجی داره.
در کل تاپیک جالبی هم نیست.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط sober
اینجا نام گوشی های جالب و نظر شخصیمونو میگیم همین .

دوسـت بنده آیفـن5 داره که واقعا عالیه.همه امکاناتو داره.یکی از اپ های جالبش هم طوطی ای هست که حرف میزنه.حرفی رو که میگیم تکرار میکنه ولی بعضی وختا چند حرفو باهم قاطی میکنه تا کلمات جالبی بدست بیاد !Big Grin
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
من گلکسی فیت دارم گوشی خوش دستی هست ،باهاش انس گرفتم یکی از امکانات خوبش اینه که کیفیت صداش عالیه.Tongue
به سلامتیه پسری که تا یه دختر خوشگلی رو دید ،با خودش گفت :خوشگل تر از عشق من که نیست .Blush
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، sober
(10-02-2014، 17:11)ماهرخ خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من گلکسی فیت دارم گوشی خوش دستی هست ،باهاش انس گرفتم یکی از امکانات خوبش اینه که کیفیت صداش عالیه.Tongue
و قیقمت چه جوره ؟
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
(10-02-2014، 17:11)ماهرخ خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يس
پاسخ
آگهی
(11-02-2014، 21:03)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و قیقمت چه جوره ؟
 من 2 سال پیش 260 هزار تومن خریدم ولی تازه که تو اینترنت سرچ کردم،بین 340 ،336 هزار تومن هست.اندروید هم هست دوربینش 5 مگاپیکسل هم داره.

(05-09-2013، 11:35)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه همچین تاپیکی داریم ولی اون دیدگاه سنجی داره.
در کل تاپیک جالبی هم نیست.
 آقا فرید امیدوارم که ناراحت نشید ولی شما خیلی دیگه سخت میگیرید اتفاقا تاپیک جالبی هس.البته فضولی نشه،هرکسی یه نظری داره.آقا مدیرBlush
به سلامتیه پسری که تا یه دختر خوشگلی رو دید ،با خودش گفت :خوشگل تر از عشق من که نیست .Blush
پاسخ
ماله من GLX
4 هسته ای!
انروید 4.1.1
5.3 اینچی!
2 سیمکارت
دوربین پشت 8 m.p
دوربین جلو 3 m.p
فعلا همینا به ذهنم میرسه! Big Grin
اگه چیز دیگه ای بود بپرسید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور 1
پاسخ
به به همه گلکسی دارین !! قیمتش به نظرم مناسبه ماهرخ جان .. قیمتش خوب مونده خیلی نرفته بالا !! من گوشی دیگه کار نمیکنم با تبلت اندروید گلکسی کار میکنم واقعن بهترینه ! 2 سال پیش به صورت رایگان ب شرکت بابام هدیه دادن بنده هم با زیرکی گرفتمش ماله خودم شد ! :cool:
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط sober
هوایی جی600
بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور 1بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ·٠•●♥ تاپیک مرجع مناسبات فلشخور ♥●•٠·
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  " مروری بر دفترچه خاطرات فلشخور "
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  ○●○ امــوال شخصـی فلشخور○●○
  فلشخور جاییه که...
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  شاید یادت نیاد ولی یه زمانی تو فلشخور...
  دوران کودکـی شما و مدیران فلشخور !
Star 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان