انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عكس بدون آرايش كيم هيون جونگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
کیه؟؟؟HuhHuhHuh
واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا که اصلا هیچ کدوم از اینایی که نوشتن دیگه خوششون نمیاد لیاقت هیونمو ندارن یعنی حدود99% هیونمو به خاطر قیافه دوست دارن بمیرم بیچاره هیونم من بکشنمم به هیچ کس نمیدمش هرجور میخواد باشهAngel
(17-11-2013، 13:15)asalgharazi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا که اصلا هیچ کدوم از اینایی که نوشتن دیگه خوششون نمیاد لیاقت هیونمو ندارن یعنی حدود99% هیونمو به خاطر قیافه دوست دارن بمیرم بیچاره هیونم من بکشنمم به هیچ کس نمیدمش هرجور میخواد باشهAngel
خودکشی نکن حالا!!!!!
اماراس میگه به خاطرقیافه نبایدکسی رودوست داشت!!!
خدا زیادش کنهConfused
چشم تنگا دست از سر ما بر نمیدارن عجب شبیه افغانیا میمونه حالا بهت بر نخوره
این اصلا کی هست؟ Huh
واقعــا بـبیــن بــرای کی دارن خـودشونو به آب و آتیـش میــزنن . . .حــآلآ چه زشت باشه چه خشگــل . . خــوش به حــآل مــآمــآن و بــآبـآش وآلــآ . .!!

واقعــا ارزششــو دآرع . . . |:

سپــآس و حســی نسبـت بهــش نــدآرمــع. .!!!
این کیه؟
(21-11-2013، 9:38)رئالی اصیل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این کیه؟
بازیگروخواننده معروف کره ولیدرگروه دوست داشتنی دابل اس که فعلا به خاطر سربازی رفتن اعضا گروه ازهم جداشدن

(20-11-2013، 22:21)f222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهم برمیخوره چون اصلا خوشم نمیاد که کسی بگه شبیه افغانیا میمونه اگه یه کم دقت کنی میتونی فرقشونوببینی خیلی سخت نیست
.
.
.
.
اینودارم به همه اونایی میگم که یاازکره ایا خوششون نمیادیااینکه بادیدن عکس بدون آرایش هیون دیگه ازش خوششون نمیادومیگن که زشته:خواهش میکنم اگه خوشتون نمیادنه سپاس بدین و نه نظربذارین منم تایه حدی تحمل میکنم ازاین به بعددیگه رعایت نمیکنم و تامیتونم جوابتونومیدم تااونجایی که خودتون پشیمون بشین فهمیدین؟؟
قابل توجه کسایی هم که میگن من دارم خودم و به آب و آتیش میزنم باید بگم که اصلااینجوری نیست ولازم نمیدونم که بخوام به کسی جواب بدم وبه کسی ربطی نداره...من دلایلی دارم ووظیفه ای ندارم که بخوام دلایلم و برای کسی بازگوکنم واونایی که هیونو نمیشناسن دیگه این سوال و نکنن چون تاحالا3..4بارتوضیح دادم دیگه ازاین به بعدجواب هیچکدوم داده نمیشه
(20-11-2013، 22:21)f222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصلا شبیه افغانیانشده!!!فقط یه کم تغییرکرده!!بعدشم چرایه افغانی روباکره ای مقایسه میکنی؟ایناچه وجه مشترکی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngryAngry
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18