انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: عكس بدون آرايش كيم هيون جونگ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
بچه ها من چقدربگم که توهین نکنین هان؟؟؟خیلی ببخشیداامااگرزبان فارسی رو بلد باشین بخونین میبینین که من به زبان فارسی نوشتم توهین نکنین توهین نکنین خواهشامنم تایه حدی تحمل دارم کاسه صبرم لبریز شددیگه خودتون میدونینAngryAngryAngryAngry
خوبهHeart
کره ای اخه چی دارنDodgyHuhHuhHuh بوزینه ها!!!!!Dodgy
(11-12-2013، 13:25)sarina bieber نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتماجاستین خوبه؟اره؟AngryAngryAngryAngryAngry اه اه اه اه اه اهTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
(11-12-2013، 13:25)sarina bieber نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نمیدونم دیگه چه جوری به آدمایی مثل شمابفهمونم توهین نکنینAngryAngryAngry
بهتون گفته بودم که درست صحبت کنینAngryAngry
جاستین بیبرکه اصلاسردسته بوزینه هاستAngryAngryAngry
اگه یه باردیگه توهین کنی بدترازاین حرف میزنم فهمیدی؟؟؟AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
انگارهرچی احترام بذاری بدترهAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
زشت بود زشت ترم شد
(13-12-2013، 10:36)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اگه یه باردیگه توهین کنی بدترازاین حرف میزنم فهمیدی؟؟؟AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
انگارهرچی احترام بذاری بدترهAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
ایول پریاجون!!!HeartHeartHeartHeartHeartHeart
جاستین بوزینه روهم ردکرده!!!ggreggreggreggreggreggreggreggreggre

(14-12-2013، 17:01)روناك عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زشت بود زشت ترم شد
واااااااااااااااای باباپریا به چه زبونی بگه که توهین نکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب وقتی خوشتون نمیادنظرندین!!!
بعدشم هیچ کدوم ازاعضای دابل اس زشت نیستن!!AngryAngryAngryAngryAngryAngry
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
خیلی هم خوشگله
(14-12-2013، 17:01)روناك عاشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زشت بود زشت ترم شد
ببین خانم مثلا عاشق کره گفتم توهین نکنAngryAngry
تواگه واقعا عاشق کره ای اونم کره ی جنوبی پس نباید به هیچکدوم ازبازیگراشم توهین کنی فهمیدی؟؟AngryAngryAngry
تواگه عشق کره ای باید به همه بازیگراش احترام بذاری همونطوری که به بازیگرای کشورت احترام میذاریAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

(14-12-2013، 19:05)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-12-2013، 10:36)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ایول پریاجون!!!HeartHeartHeartHeartHeartHeart
جاستین بوزینه روهم ردکرده!!!ggreggreggreggreggreggreggreggreggre

[ -> ]
زشت بود زشت ترم شد
واااااااااااااااای باباپریا به چه زبونی بگه که توهین نکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خب وقتی خوشتون نمیادنظرندین!!!
بعدشم هیچ کدوم ازاعضای دابل اس زشت نیستن!!AngryAngryAngryAngryAngryAngry
عزیزم دست خودشون نیست نمیفهمن:cool::cool:
به قول معلم ریاضیمون که حرف خوبی هم زده گفته که وقتی به آدمیزاد یک باریه حرفی رو میزنی میفهمه و گوس میده اماانگارشماهاآدم نیستید که الان این حرفشو باید توی انجمن باآب طلا نوشت:cool::cool::cool:AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
:N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56::N56:
ggreggreggreggreggreggreggreggreggreggreggre
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18