انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
اگه اینطوره هر حکومتی فاسد حساب می شود!!!!!!!!!!!!!!امکان دارد به قول شما فاسد شود ممکن است شورا وپلیس و... با هم تبانی کنند

ونادرست عمل کنند ونتوان کاری کرد یا شورا فک وفامیل هایش را با پارتی بازی بیاورد وبه پلیس رشوه دهد در این صورت کشور به شیوه بدی به

فساد کشیده می شود.در این صورت هیچ حکومتی از فساد مصون نیست.

کشور سوئیس مشابه حکومتی است که گفتم منتهی دموکراسی وآزادی وجود دارد ومردم اختیارات بیش تری دارند وحکومتی بی نظیر وصلح طلب وعالی دارند به طوری که بیش از 200 سال از جنگ دور مانده اند وعالی بوده اند.
نقل قول: منظورم این است که چرا دو نفر ریششون در حد تیغ کردن ریششون ریخته ولی وسطی ماشالله ریشش پر پشت است
جوابتون رو گفتم.
نقل قول: اون وسطی یک روانشناس معروفه که از اردوگاه ها زنده مونده ویکی از شاهدان نورنبرگ بوده وجنایات نازی ها را فاش کرده
به خاطر اینکه اون روانشناس بوده احتمالا بهش تیغ وغذایی می دادن که به زور زنده مونده.
همچنین اون روانشناس اذعان کرده که با آذار نازی ها تمام یهودی ها مشکلات وبیماری های روانی پیدا کردند.
نقل قول: اگه اینطوره هر حکومتی فاسد حساب می شود!!!!!!!!!!!!!!امکان دارد به قول شما فاسد شود ممکن است شورا وپلیس و... با هم تبانی کنند

ونادرست عمل کنند ونتوان کاری کرد یا شورا فک وفامیل هایش را با پارتی بازی بیاورد وبه پلیس رشوه دهد در این صورت کشور به شیوه بدی به

فساد کشیده می شود.در این صورت هیچ حکومتی از فساد مصون نیست.
خوب معلوم است که هیچ حکومتی رو نمی شه صد در صد از فساد دور دانست.

ولی نکته اینه که راهکاری برای اصلاحش وجود داشته باشه و اون انتخابات مردم است که حکومت رو اصلاح می کنه اگر خوب عمل نکرد(یعنی بهبود می ده و اصولا فلسفه انتخابات مردمی این است).

ولی در تئوری شما هیچ راهی برای نجات نیست و یک سیستم بسته است که امکان فساد درش زیادتر است و همچنین راه نجاتی ندارد.

و تنها راهش انقلاب و متعقبا داغون شدن مملکت، کشتار مردم و عقب افتادگی می باشد.

نقل قول: اون وسطی یک روانشناس معروفه که از اردوگاه ها زنده مونده ویکی از شاهدان نورنبرگ بوده وجنایات نازی ها را فاش کرده
خوب چه ربطی داره که ریشش نریخته؟! (اصلا ربطی داره؟)
اها شما می گی اونا می خواستن یهمدیایی که از گرسنگی و تشنگی ببرن تو اتیش زنده بسوزونن سلامت روانی داشته باشن!!!!

الان داری جک می گی؟؟؟؟ Sleepy

علاوخ بر این موهاشون هم نریخته و یعنی فقط ریششون ریخته؟؟!!

موهاشون و کوتاه کردن و مشخصه که نریخته.(یعنی علاوه بر ریش موهاشون رو هم فرصت داشتن کوتاه کردن)

اگه نگاه کنین طرف، ریشاشو زده براش خط ریش هم قشنک گذاشته!!! Big Grin (مشخصه طرف مو و ریشاشو اصلاح کرده)

نکته بعدی اینه که اگر به ادم اب نرسه صرف مدتی خیلی کوتاه می میره و اون قدر زمان نمی بره که این طور همه بدنش پوست و استخوان بشود.

نکته دیگر این است فردی که چند روز غذا و اب نخوره(مخصوصا اب) رو زمین دراز می شه و توان نشستن ندارد چه برسه به این که با چشمانی باز بشینه وایسته عکس دسته جمعی بگیره!!!

این سوالاتی است که بی جواب مانده است.

نقل قول: کشور سوئیس مشابه حکومتی است که گفتم منتهی دموکراسی وآزادی وجود دارد ومردم اختیارات بیش تری دارند وحکومتی بی نظیر وصلح طلب وعالی دارند به طوری که بیش از 200 سال از جنگ دور مانده اند وعالی بوده اند.
سوئیس که خودش مجلس (پارلمان) داره و مشابه حکومتی است که بنده گفتم و نه شما.Angel

تئوری شما منسوخ و از رده خارج است و در عصر حاضر کاربرد ندارد!

اما مسئله اینه که چرا بهشون لباس ندادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واز هرچه بگذریم نگهبانان وزندانیان وتمام شواهد به آذار یهودیان اذعان می کنند.
نقل قول: موهاشون و کوتاه کردن و مشخصه که نریخته
موهاشون از شدت کمبود غذا رشد نکرده.
نقل قول: کته دیگر این است فردی که چند روز غذا و اب نخوره(مخصوصا اب) رو زمین دراز می شه و توان نشستن ندارد چه برسه به این که با چشمانی باز بشینه وایسته عکس دسته جمعی بگیره!

اگر دقت کنید در یکی دیگر از عکس های اون سلول همه ی زندانیان خوابیده اند وچهره شان نشان می دهد که بیمارند.
مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد 15
پس حرف شما مبنی بر سالم بودن وایستادن یهودیان نادرسته

اینهم تصویر اعدام مردم بیگناه آلمان توسط نازی ها است که به جرم جنگ نرفتن یا خیانت جنگی وجرم های ساختگی اعدام شدند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.capitalpunishmentuk.org/stuthof4.jpg
نقل قول: سوئیس که خودش مجلس (پارلمان) داره و مشابه حکومتی است که بنده گفتم و نه شما

حکومت سوئیس رو چند نفر اداره ش می کنند که شامل چهار زن وچهار مرد هست وکسی راس قدرت نیست البته با سیستم من تفاوت دارد
چون سیستم من اصلا دموکراسی ندارد.

نقل قول: اگر دقت کنید در یکی دیگر از عکس های اون سلول همه ی زندانیان خوابیده اند وچهره شان نشان می دهد که بیمارند.

پس حرف شما مبنی بر سالم بودن وایستادن یهودیان نادرسته
شما فقط به اون قسمت که دوست داری توجه می کنی.
در صورتی که شما که می گی چیزی وجود داره باید ثابتش کنی.

و بنده هم مثال نقض اوردم و حرف شما رو رد نمودم.(اون عکس سه نفری درباره غذا و موهایشان و تشنگی و گرسنگی )

نقل قول: حکومت سوئیس رو چند نفر اداره ش می کنند که شامل چهار زن وچهار مرد هست وکسی راس قدرت نیست البته با سیستم من تفاوت دارد
چون سیستم من اصلا دموکراسی ندارد.
سوئیس پارلمان و رئیس جمهور دارد.

من نمی دونم این حرف ها چه است که می گویید!!!

نقل قول: سوئیس پارلمان و رئیس جمهور دارد.

این نام حاکمان سوئیس است که چند نفر هستند.
Doris Leuthard
Eveline Widmer-Schlumpf (Pres. 12)
Ueli Maurer (VP 12)
Didier Burkhalter
Simonetta Sommaruga
Johann Schneider-Ammann
Alain Berset
- Federal Chancellor Corina Casanova
وهیچ کس در راس نیست وسوئیس چیزی به اسم رئیس جمهور ندارد.

حالا متوجه شدید چه می گویم.

(12-04-2012، 12:20)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: سوئیس پارلمان و رئیس جمهور دارد.

این نام حاکمان سوئیس است که چند نفر هستند.
Doris Leuthard
Eveline Widmer-Schlumpf (Pres. 12)
Ueli Maurer (VP 12)
Didier Burkhalter
Simonetta Sommaruga
Johann Schneider-Ammann
Alain Berset
- Federal Chancellor Corina Casanova
وهیچ کس در راس نیست وسوئیس چیزی به اسم رئیس جمهور ندارد.

حالا متوجه شدید چه می گویم.
این کلمه رو تو گوگل سرچ کن

رئیس جمهور سوئیس

و متوجه می شوید که سوئیس مجلس و رئیس جمهور دارد و این چیزی که شما می گین وجود نداردو

نقل قول: این کلمه رو تو گوگل سرچ کن

رئیس جمهور سوئیس

و متوجه می شوید که سوئیس مجلس و رئیس جمهور دارد و این چیزی که شما می گین وجود ندارد

اگه وجود ندارد پس اینا کین؟؟؟؟
اینهم حاکمان سوئیس که چهار زن وچهار مرد هستند وکنسول فدرال محسوب می شوند وتوی ویکیپدیا هم قسمت انگلیسی که در مورد سوئیس نوشته اسم رئیس جمهوری رو ننوشته واین هشت نفر رو حاکم این کشور اعلام کرده.این کشور بهترین ساختار حکومتی رو داره وبرای همین مردمش 200 سال از جنگ دور بودند ودر آسایش قرار دارند .
مگه سوئیس کشور قرون وسطایی هست که رئیس جمهور ندارد الان دیگه زامبیا هم رئیس جمهور دارد هم پارلمان لطفا هم من دراوردی نزن
(12-04-2012، 12:29)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: این کلمه رو تو گوگل سرچ کن

رئیس جمهور سوئیس

و متوجه می شوید که سوئیس مجلس و رئیس جمهور دارد و این چیزی که شما می گین وجود ندارد

اگه وجود ندارد پس اینا کین؟؟؟؟
اینهم حاکمان سوئیس که چهار زن وچهار مرد هستند وکنسول فدرال محسوب می شوند وتوی ویکیپدیا هم قسمت انگلیسی که در مورد سوئیس نوشته اسم رئیس جمهوری رو ننوشته واین هشت نفر رو حاکم این کشور اعلام کرده.این کشور بهترین ساختار حکومتی رو داره وبرای همین مردمش 200 سال از جنگ دور بودند ودر آسایش قرار دارند .
این حرف هایی است که شما از خودت در اوردی.
از من می پرسی؟

چیزی که مسلم است سوئیس مجلس، انتخابات مردمی، حزب های فعال و رئیس جمهور دارد و کشوری دموکراسی است.

بزن تو گوگل

انتخابات پارلمان سوئیس

نقل قول: مگه سوئیس کشور قرون وسطایی هست که رئیس جمهور ندارد الان دیگه زامبیا هم رئیس جمهور دارد هم پارلمان لطفا هم من دراوردی نزن
ببین .من یه چیزی می دونم که می گم.سوئیس حکومت فدرال داره وپارلمان نداره وحکومت فدرال رو هشت نفر که به طور برابر 4زن و4 مرد هستند اداره می کنند وهمیشه موفقند.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25