انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مهمترین دلایلی که حقیقت داشتن هلوکاست را زیر سوال میبرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
(12-04-2012، 12:32)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: مگه سوئیس کشور قرون وسطایی هست که رئیس جمهور ندارد الان دیگه زامبیا هم رئیس جمهور دارد هم پارلمان لطفا هم من دراوردی نزن
ببین .من یه چیزی می دونم که می گم.سوئیس حکومت فدرال داره وپارلمان نداره وحکومت فدرال رو هشت نفر که به طور برابر 4زن و4 مرد هستند اداره می کنند وهمیشه موفقند.
این حرف من در اوردی است.

برات مدرک اوردم که سوئیس مجلس و رئیس جمهور دارد.
نقل قول: این حرف هایی است که شما از خودت در اوردی.
از من می پرسی؟

چیزی که مسلم است سوئیس مجلس، انتخابات مردمی، حزب های فعال و رئیس جمهور دارد و کشوری دموکراسی است.

بزن تو گوگل

انتخابات پارلمان سوئیس

خب شما بگو رئیس جمهور سوئیس کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بهله خوب شما چیزی که میدونی اشتباهه برادر اگه کشوری پارلمان یا مجلس نداشته باشه پس قانون هاشونو از کجا میارن کجا درد مردم رو مطرح میکنن کجا قوانین رو رد صلاحیت میکنن؟ یعنی از خودشون قانون در میارن؟ مردمم حتما درداشونو میندازن صندوق انتقادات پیشنهادات؟Dodgy الان توی زامبیا هم اینطوری نیست به هرحال باید یه راس قدرتی وجود داشته باشه چند وقت پیشم خود تلویزیون داشت نشون میداد رییس جمهور سوئیس رو که نمیدونم داشت فلان پروژه رو افتتاح میکرد یا مذاکره میکرد یادم نیستش
(12-04-2012، 12:37)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: این حرف هایی است که شما از خودت در اوردی.
از من می پرسی؟

چیزی که مسلم است سوئیس مجلس، انتخابات مردمی، حزب های فعال و رئیس جمهور دارد و کشوری دموکراسی است.

بزن تو گوگل

انتخابات پارلمان سوئیس

خب شما بگو رئیس جمهور سوئیس کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
استاد خوب تو گوگل بزن

switzerland president

البته من برای شما این کار رو کردم
Who_is_the_president_of_Switzerland
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://wiki.answers.com/Q/Who_is_the_president_of_Switzerland

البته در ویکی پدیا انگلیسیه هم نوشته رئیس جمهور داره.

خوب توجه نکردی.
ممنون ازشما. اما من در این صفحه ویکیپدیا اون اسم رو پیدا نمیکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://en.wikipedia.org/wiki/Switzerland
فقط این افراد رو می بینم که هستند
Doris Leuthard
Eveline Widmer-Schlumpf (Pres. 12)
Ueli Maurer (VP 12)
Didier Burkhalter
Simonetta Sommaruga
Johann Schneider-Ammann
Alain Berset
- Corina Casanova
اما
Micheline Anne-Marie Calmy-Rey
جزو این اسامی وکابینه نیست.
(12-04-2012، 12:48)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون ازشما. اما من در این صفحه ویکیپدیا اون اسم رو پیدا نمیکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://en.wikipedia.org/wiki/Switzerland
فقط این افراد رو می بینم که هستند
Doris Leuthard
Eveline Widmer-Schlumpf (Pres. 12)
Ueli Maurer (VP 12)
Didier Burkhalter
Simonetta Sommaruga
Johann Schneider-Ammann
Alain Berset
- Corina Casanova
اما
Micheline Anne-Marie Calmy-Rey
جزو این اسامی وکابینه نیست.
عزیز تو گوگل بزن
switzerland president
می بینی که نتیج زیادی می اد می تونی بری توش و ببینی رئیس جمهور فعلی کیه.

ولی چیزی که مسلم است اینه که رئیس جمهور داره.

نکته دیگه اینه که تو همون ویکی انگلیسی که دادی عکس رئیس جمهور سوئیس رو زده.

یعنی نمی بینیش؟؟؟!! HuhConfused

واقعا برام تعجب بر انگیز است که رئیس جمهور داشتن سوئیس که با یک جستجوی ساده در اینترنت وجود داشتنش ثابت می شود باید من و شما بحث کنیم و وقتمان را برای چنین چیز واضحی تلف بنماییم!!! Confused

من از مقاله ای که در مورد حکومت سوئیس در روزنامه ای خوانده بودم اینو گفتم واز خودم چیزی نگفتم.

بحث منحرف نشود.به موضوع هولوکاست ادامه دهیم
President Eveline Widmer-Schlumpf (in the middle)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Bundesrat_der_Schweiz_2011.jpg
اما انصافا وخداییش سوئیس سیستم حکومتی عالی وبسیار خوبی داره.
بله چون مردم حق انتخاب و اطهار نظر دارند و ماهم داشتیم همینو می گفتیم!

الان داری از دموکراسی حمایت می کنی؟ (خوب خدایا شکر!)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25