انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دین شما چیست ؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61
همه ی کامنت هارو خوندم ،حالا چندتا جواب میدم قانع بشید:
آن دسته از دوستانی که گفتند بی خدایی بدانند در جهل مرکب قرار دارند چون تحقیقی انجام نمی دهند و با چند استدلال الکی خودرا به بی خدایی راضی مینمایند
آن دسته از دوستانی که گفتند شیطان و بت پرستی (یه وقت ناراحت نشن ها)خیلی احمقن چونبازم با استدلال چرت و پرت میان جواب میدن
آن دسته از دوستانی که گفتد مسیحی و یهودی یه سوءال ازشون دارم ،آیا کتابهای بدون تحریف این ادیان را مطالعه کرده اند؟(البته مسیحیت کتاب بدون تحریف نداره)اگه خوندن نمیدونن همه ی نوشته های این کتابها داره درباره ی زنی حرف میزنه که به قول تورات تاجی بر سر دارد و دوازده گوهر بر آن تاجند؟آیا نمیفهمند که آن زن یعنی حضرت زهرا و آن تاج یعنی پیامبر و آن گوهر ها ِعنی دوازده امام؟دین در مرور زمان کامل شد تا در اسلام به پایان رسید و خداوند فرمود:اَلیَوم اَکمَلتُ لَکُم دینَکُم
و آن دسته از شیعیانی که وقتی به پروفایلشون رفتم ازتعجب شاخ در آوردم ،دیدم داره به دینش افتخار میکنه ولی تمام خصوصیات جنسی خودش رو تو پرو فایلش نوشته تازه عکس خودش رو هم بالاش زده این فقط یک مثال بود اکثرا همین طور بودندShy
(11-08-2012، 5:18)sheybolkhazib نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه ی کامنت هارو خوندم ،حالا چندتا جواب میدم قانع بشید:
آن دسته از دوستانی که گفتند بی خدایی بدانند در جهل مرکب قرار دارند چون تحقیقی انجام نمی دهند و با چند استدلال الکی خودرا به بی خدایی راضی مینمایند
آن دسته از دوستانی که گفتند شیطان و بت پرستی (یه وقت ناراحت نشن ها)خیلی احمقن چونبازم با استدلال چرت و پرت میان جواب میدن
آن دسته از دوستانی که گفتد مسیحی و یهودی یه سوءال ازشون دارم ،آیا کتابهای بدون تحریف این ادیان را مطالعه کرده اند؟(البته مسیحیت کتاب بدون تحریف نداره)اگه خوندن نمیدونن همه ی نوشته های این کتابها داره درباره ی زنی حرف میزنه که به قول تورات تاجی بر سر دارد و دوازده گوهر بر آن تاجند؟آیا نمیفهمند که آن زن یعنی حضرت زهرا و آن تاج یعنی پیامبر و آن گوهر ها ِعنی دوازده امام؟دین در مرور زمان کامل شد تا در اسلام به پایان رسید و خداوند فرمود:اَلیَوم اَکمَلتُ لَکُم دینَکُم
و آن دسته از شیعیانی که وقتی به پروفایلشون رفتم ازتعجب شاخ در آوردم ،دیدم داره به دینش افتخار میکنه ولی تمام خصوصیات جنسی خودش رو تو پرو فایلش نوشته تازه عکس خودش رو هم بالاش زده این فقط یک مثال بود اکثرا همین طور بودندShy

موافقم، اینجا همه دوست دارن بهترینها رو داشته باشن، مثلاً بهترین دین و بهترین جنس و بهترین نژاد و ... ولی تا میان مثلاً به گفته های بهترین دینشون عمل کنن... وضعیت کلاً برعکس میشه ... آواتار غیر اسلامی، نوشته های غیر اسلامی، علایق غیر اسلامی، نامهای شهوت انگیز و پست و الا ماشاءا...
دوستان اگه یکی این موضوع رو ببنده چون باعث هرج و مرج میشه و باعث میشه بین شیعه سنی بهایی و غیره اختلاف میافته
حق در روز رستاخیز که در تمام ادیان بر آن بشارت دادند معلوم میشه هر کسی که موا فق هست بنویسد درست است
درسته
دین در نزد خدا اسلام است
هر کس بجوید غیر از اسلام دینی را هرگز اعمالش پذیرفته نمی شود

خداوند کریم ... قران
(11-08-2012، 9:40)destiny1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان اگه یکی این موضوع رو ببنده چون باعث هرج و مرج میشه و باعث میشه بین شیعه سنی بهایی و غیره اختلاف میافته
هر کسی که موا فق هست بنویسد درست است

مخالفم
زردشتی
هستی تو که مسلمونی
(12-04-2012، 16:27)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-04-2012، 16:21)m تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Huh

راس ميگه چرا تغيير دين دادين Huh

اين همه دين خوب

مسیحیت بده؟؟؟؟؟

بله وقتی دین کاملی مثل اسلام هست چرا مسیحیت گناه کسانی که از اسلام به دین های دیگه روی می ارند خیلی بیشتره

(14-04-2012، 15:23)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا کاربرای جدید هم حرف بزنن
(14-04-2012، 15:22)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: من مسیحی بودم ولی الان برای اینکه گناهام بخشیده شه
مگر اینکه مسیحی بودین گناهه؟؟؟DodgyDodgy

هرگز

بله خود مسیحی بودن گناه نیست ولی بعضی کارهایی که میکنن گناهه اونها اصلا به حجاب نماز و اینها اعتقاد ندارند و اگه موقیتی پیش بیاد تا به راه اسلام هدایت بشن اسلام رو نپذیرند خداوند در اخرت بد جور حالشون میگیره چه برسه به شما که اول مسلمون بودی بعد مسیحی شدی

(14-04-2012، 19:30)mohamad66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من مسلمان شیعه هستم اما دوست داشتم زرتشتی باشم

Confusedچرا چون اسلام برای خودتون بهتون ازادی نداده گفته کار هایی نکنین که برای دانشمندان امریکایی هم امروز دلیلش ثابت شده

(04-06-2012، 22:11)sayna نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من در ظاهر مسلمونم به خاطر اینکه تغییر دین در ایران جرمه
زرتشت

باید جرم باشه هر کس میخواد تغییر دین بده از ایران نیست اینجا کشور اسلامیه شما هم مثل نفر قبلیید که جواب دادم
من زرتشتيم Heart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61