انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دین شما چیست ؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61
نقل قول: تو هم به جای تمسخر کردن بگیر به چیزایی که نوشتم جواب منطقی با دلیل بده به جای این که هی سفسطه کنی

منطقیش میشه این:

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ    (سوره بقره آیه 18)

ترجمه اين آيه چنين است:

آنان (از شنيدن حق) كر و (از گفتن حق) گُنگ و (از ديدن حقيقت) كورند، پس (از كفر دست بر نداشته و به سوى حق) باز نمى‏گردند.
گرچه منافق مانند ديگر انسانها، داراى چشم و گوش و زبان است، اما چون چشم او حاضر به ديدن و درك حقايق و گوش او حاضر به شنيدنِ كلام حق نيست و زبان او نيز از اقرار به حقيقت سرباز مى‏زند.
پرچم کامل ترین دین بالاست (اسلام)
از اینکه شیعه هم هستم به خودم افتخار میکنم
فرید ببین من توی بحثای زیادی شرکت کردم با افراده مختلف سنی ، شیعه، مسیحی ، یهودی ، بی دین ، مسلمون و .....من 22 سالمه.رشته عمران.ماهی 5-6کتاب میخونم.سعی میکنم تو نت بیشتر به دنبال مطالب سیاسی و مذهبی باشم خیلی هم مشتاقم که با دیگران بحث و تبادل نظر کنم مطالبم رو در اختیاره اونها قرار بدم و اوناهم مطالبشون رو در اختیاره من قرار بدن
من میتونم بگم چون افغانستانی ها تروریستن و داخل امریکا هرج و مرج به وجود میارن پس اسلام بده من میتونم بگم بن لادن یک تروریست بوده پس اسلام بده من میتونم بگم رهبر ال و بله پس اسلام بده من نمیگم چون مثلا فلان دوست مسیحی اخلاقش خوبه پس مسیحیت دین خوبیه نه من از روی افراد دین رو مورد قضاوت قرار نمیدم.خوبه ایه های قران رو اوردم جلوت سخن از میزان التفاسیر هم که دوستمون میگفت بهت دادم باز میای میگی که تو الی و بلی.دوستمام عرفان یا علی میدونن من چه فردی هستم و چه قدر مطالعه انجام میدم.این که تو میگی یک طرفه قضاوت میکنی اصلا درست نیست.من بارها و بارها گفتم بازم میگم.از 6 سالگی بهم نماز یاد دادن تو مدرسه تو خونه قران میخوندم مادرم بارها منو تشویق به قران خوندن و نماز خوندن میکرد.مادر بزرگ و پدربزرگم که دیگه خیلی مذهی بودن.توی شهره مذهبی . توی مدرسه ی مذهبی .بینه دوستای مذهبی .همه شیعه و با اعتقاد خب بعد به نظرت من یک طرفه الان دارم به قضیه نگاه میکنم؟من یک عمر اینارو گذروندم الان به این چیزا پی بردم
میگی در مورده اینده و گذشته خبر میده خب شکسپیر هم درمورده اینده خبر میداد انیشتین هم درمورده اینده خبر میداد حتی منم الان میگم یک سیاره به جز زمین توش موجودا زنده زندگی میکنند حتی وایکینگ ها که خداها اودین ، تور ، لوکی، فریا، هایمدال....... رو میپرستیدن کتاب اسمانی داشتند که از همه ی زمان ها خبر میداد 
در هر صورت منتظره اون تاپیک میمونم فقط امیدوارم اون تاپیک دسترسی خاص داشته باشه که بچه ها نیان یک اسپم بدن و برن
ممنون

(24-09-2013، 18:19)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: تو هم به جای تمسخر کردن بگیر به چیزایی که نوشتم جواب منطقی با دلیل بده به جای این که هی سفسطه کنی

منطقیش میشه این:

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لاَ يَرْجِعُونَ    (سوره بقره آیه 18)

ترجمه اين آيه چنين است:

آنان (از شنيدن حق) كر و (از گفتن حق) گُنگ و (از ديدن حقيقت) كورند، پس (از كفر دست بر نداشته و به سوى حق) باز نمى‏گردند.
گرچه منافق مانند ديگر انسانها، داراى چشم و گوش و زبان است، اما چون چشم او حاضر به ديدن و درك حقايق و گوش او حاضر به شنيدنِ كلام حق نيست و زبان او نيز از اقرار به حقيقت سرباز مى‏زند.
از 6 سالگی بهم نماز یاد دادن تو مدرسه تو خونه قران میخوندم مادرم بارها منو تشویق به قران خوندن و نماز خوندن میکرد.مادر بزرگ و پدربزرگم که دیگه خیلی مذهی بودن.توی شهره مذهبی . توی مدرسه ی مذهبی .بینه دوستای مذهبی 

حرف حقتون رو زیاد شنیدمWink
حرف حق رو الان دارم میزنمWink
دیدن حقیقتون هم چندین ساله که دیدمWink
اگه خدا همه ی مارو افریده باشه و وقتی که بهش اعتقاد دارم یعنی راه حق رو پیشه ی کاره خودم کردمWink
نقل قول: .دوستمام عرفان یا علی میدونن من چه فردی هستم و چه قدر مطالعه انجام میدم.

khالِ اسم کتابایی ک khوندی چی بودِ؟
(24-09-2013، 19:48)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: .دوستمام عرفان یا علی میدونن من چه فردی هستم و چه قدر مطالعه انجام میدم.

khالِ اسم کتابایی ک khوندی چی بودِ؟
درمورده دیگر مذهب ها بیشتر از اینترنت از منابع معتبرWink
ولی درمورده قران هم در اینترنت و هم خوده قران و هم کتابایی مثله بیشتر نهج البلاغه و مفاتیح و الجناح و یک مقداری هم تفسیرالمیزان و البته اینا زمانی بود که نت کم میومدم وقتی که نت اومدنم بیشتر شد خب مسلمت به جای کتاب از نت میخونم مطالبی رو که نیاز دارم
من سنی ام .چی شده که فقط میگین شیعه و سنی بسه دیگه اه
زدتشت دين ابااجدادي اگر واقعا ايراني بايد زردتشت باشين
(27-09-2013، 14:26)coll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زدتشت دين ابااجدادي اگر واقعا ايراني بايد زردتشت باشين
زرتشت عشقهHeart
مسلمون وشيعه
مسلمونمBlushBlush
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61