انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 }
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جواب دادم دیگه شوما هم بپرسین
درسته که من آشغال بازی در میارمو سپاس میگیرم اما بعدش سپاس میدم.
خب یه نفر دیگه سوال بپرسه ازش...!
(12-12-2013، 18:26)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 18:21)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 18:16)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 18:13)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گوش بدین بیان صندلی داغ همینجا بازی کنیم کی میشینه رو صندلی؟

من میشینم

ببینم میتونین خوب منو بسوزونین؟؟؟
خوب خودم شروع میکنم
از 1 تا 10 بهم چند میدی؟9میدم
بدترین خاطرت بامن ندارم-__-
بهترینش؟ اونم ندارم-__-
دوس پسر داری؟(البته فک کنم مثل خودم مثبتی) بلی
چقدر دوستم داری از1تا10؟ 10 تا
نویسنده ی اهنگ و موسیقی شی چی کار میکنی؟ رقص معروف وان دی رو میرم از خوشحالی بال در میارم
اگه من بشم چی کار میکنی؟ حسودیم میشه
صادقانه جواب بده
اینم جواب
اورین اورین خوشم اومد صادقانه جواب دادی
اون از یک تا ده شد 9 اون یکیش به چه دلیل بود؟ می خوام بدونم تا درستش کنم
خب حالا..چرا خودتو فحش میدی؟؟Confused
بیابهت سپاس دادیم...!
(12-12-2013، 18:31)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 18:26)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 18:21)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 18:16)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 18:13)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گوش بدین بیان صندلی داغ همینجا بازی کنیم کی میشینه رو صندلی؟

من میشینم

خوب خودم شروع میکنم
بهترینش؟ اونم ندارم-__-
نویسنده ی اهنگ و موسیقی شی چی کار میکنی؟ رقص معروف وان دی رو میرم از خوشحالی بال در میارم
صادقانه جواب بده
اینم جواب

عشقی
کـِـرم دارم(:
(12-12-2013، 18:29)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسته که من آشغال بازی در میارمو سپاس میگیرم اما بعدش سپاس میدم.
خودتم قبول داری14k
(12-12-2013، 18:32)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 18:31)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من میشینم

خوب خودم شروع میکنم
بهترینش؟ اونم ندارم-__-
صادقانه جواب بده
اینم جواب

عشقی
کـِـرم دارم(:
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخute
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
love.a

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نی نی نینا

love.a

هرکدوم اینا واسه سپاسه یه نفره.
چه خلوت شد یهو...!:|