انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 }
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عرفان:/kaffe2
(12-12-2013، 19:04)Mohammad 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 19:03)✘ƝᏙЯÐ!ɳ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلآمــ .. (:

سلام نویسنده بخش فیلم و سینما مثه من

اه .. بآو .. :/

من وآس بخش گفتوگو درخوآست دادع بودم .. ولی وآس این بخش نویسندم کردن .. |:
دلم واسه گفتگویه قدیما تنگ شده
واااااااااااااااای
اشک تو چشام جمع شد
(12-12-2013، 19:06)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 19:05)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نخسه جديدو ديگه كم كم بزنيد داره ميتركه  :/
هنوز زوده. یکم تحمل کنیم تا ارسالای این زیادتر شه

حتما كه نبايد 2900شه!!

خوب داره ميتركه!!! :/
اَع خاک تو سرم
چرا اشک تو چشام جمع شده؟؟؟
(12-12-2013، 19:06)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این شکلک مخصوص مدیراس وقتی میخوان سنگین رفتار کنن 2i8d چرا گزاشتیش؟

(12-12-2013، 19:08)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 19:06)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 19:05)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حتما كه نبايد 2900شه!!

2900 چیه باید 4100 بشه
(12-12-2013، 19:08)bela vampire نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اَع خاک تو سرم
چرا اشک تو چشام جمع شده؟؟؟

امممممم .. Idea

خُ.. دختری .. وآس همـــین .. Angel
سلام مرسی!!!
نسخه بعدی گفتگو رو من باید بزنم. مدیرای گفتگو که میزنن ایراد پیدا می کنه.
(12-12-2013، 19:09)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-12-2013، 19:06)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این شکلک مخصوص مدیراس وقتی میخوان سنگین رفتار کنن 2i8d چرا گزاشتیش؟

(12-12-2013، 19:08)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

حتما كه نبايد 2900شه!!

2900 چیه باید 4100 بشه

جك سال نگو:/

ما كه مديرشو نميشيم شكلكشو ميزاريم/: