انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ░▒▓█آیا ایــــــــــن آزادیــــــه؟؟؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
░▒▓█آیا ایــــــــــن آزادیــــــه؟؟؟؟؟؟؟ 1

يك روز گشاد مثل دامن شلواري

و يك روز تنگ مثل ساپورت

يك روز كوتاه

و يك روز بلند

يك روز وصله دار
و يك روز پاره...!!!

و تو
مثل يك اسباب بازي(!)
چشم دوخته اي كه ببيني فردا چه چيز را برايت مد مي كنند...

بي خيال زشتي و زيبايي

بي خيال وقاحت و وجاهت

به راستی دنیا چند روز است ؟؟
آیا این شهوت رانی ها دائمی و همیشگی ست ؟؟
خیر دوست عزیز !! چنین روزهایی نیز در پیش است پس ببینید :
تصویر زیر از مکانی ست که به آن غسال خانه می گویند

نه معلومه که این آزادی نیست.چه معنی داره که توی یک جامعه اسلامی مردم این گونه تیپ بزنند،چه معنی داره که یه ملت با یه فرهنگ ایرانی ،مردمش دست به چنین اقدامهای بدی بزنن.چه معنی داره که پسرا خودشون رو شبیه دخترا درست کنن و برعکس.این ها رو هم درنظر بگیرید.تازه عکس غسال خونه هم که نشون دادید.اون فرد دیگه مرده ،چه زن و چه مرد ولی تو غسال خونه هم وقتی زنی مرده باشه زنا میشورنش و اگر مردی مرده باشه مردا میشورنش.این عکس هیچ ربطی به موضوع شما نداشته .لطفا اصلاح کنید.
اين آزادي ني عقدست عزيزم -ـــــــــــ^
آزادی
آزادی
کدوم خریمی گه ما ایرانیا آزادیم
خداییش این ازادی نیست
نوچ ...
درسته بعضیا این جورین ولی خب خیلیا هم این جوری نیستن Blush
مممممممممممممنون
(24-01-2014، 14:45)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اين آزادي ني عقدست عزيزم -ـــــــــــ^
100% موافقم باهات.... این جور آدما یه تخته شون کمـــه!!!Sleepy
ازادی یعنی اینکه هر کاری می خوای بکن ولی به کسی اسیب نزن اینا که به من و تو کاری ندارن با اینکه خودم مخالف این جور کارهام جلوشون را نمیگیرم
(24-01-2014، 15:31)لرد سینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازادی یعنی اینکه هر کاری می خوای بکن ولی به کسی اسیب نزن اینا که به من و تو کاری ندارن با اینکه خودم مخالف این جور کارهام جلوشون را نمیگیرم
برو بابااااااا.......!!!!!!
(24-01-2014، 15:31)لرد سینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: نه ازادی  یعنی هرکاری میخوای بکن ولی بایه قانون درست بامقررات درست
این خودش یه جور اسیب باعث بی بندوباری میشه باعث خیلی چیزایه دیگه میشه که اینجانمیشه گفت
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5