انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ73ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: شوخی فرض کن (:

خون دماغ . سرگیجه ، خون من دیگه با همتون فرق میکنه !!

من خونم از همتون غلیظ تره هع !!

بدنتم لمس میشه؟دیوونه دارم انالیزت میکنم شوخی ندارم
(26-01-2014، 18:49)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی تارا>_<

نــع |:
تــو خــوبی؟!
شیوا^_^

آیسان خوب نشی جف پا میام تو صورتت
(26-01-2014، 18:51)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:49)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:47)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی رژی . .حالا فهمیدی چرا عکسمو نمیزارم هان؟!
نع:|

بخاطر شیمی درمانی|:

کوفت |:

آقا وللش دیگه ای بابا !!

(26-01-2014، 18:51)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان
هیچی نمیگم..
من رفتم بای همگی
ایسان دوست دارم♥_♥

|: هع

راستی یه موضوع خیلی مهم دیگه

دلم نمیخواد دلسوزی کنید برام !!
جمعتون جمع گلتون کمع
(26-01-2014، 18:52)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:49)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی تارا>_<

نــع |:
تــو خــوبی؟!
بدم>_<
یکشنبه حال به هم زنه>_<
آِیسان بیایا خوب میشی امید داشته باش هیچیت نیست خیلی ها از این بدتر بودن خوب شدن
برو خدارو شکر کن بدتر نیستی
.
.
(26-01-2014، 18:52)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خوبی تارا>_<

نــع |:
تــو خــوبی؟!

بزززززززززززززززز منو کوری؟
(26-01-2014، 18:54)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خوبی تارا>_<

نــع |:
تــو خــوبی؟!
بدم>_<
یکشنبه حال به هم زنه>_<

هیچوقت نگید که چه روزی بده . .

همیشه به این فکر کنید که روزای بدی خیلی خوبه

روزاتونو پیش بینی کنید

دقیقا همون از آب درمیاد !! (:

مطمئن باش !! دیدم که میگم (:
ایسان دروغ میگی؟