انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ73ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-01-2014، 18:53)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:51)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:49)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:47)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راستی رژی . .حالا فهمیدی چرا عکسمو نمیزارم هان؟!
نع:|

بخاطر شیمی درمانی|:

کوفت |:

آقا وللش دیگه ای بابا !!

(26-01-2014، 18:51)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان
هیچی نمیگم..
من رفتم بای همگی
ایسان دوست دارم♥_♥

|: هع

راستی یه موضوع خیلی مهم دیگه

دلم نمیخواد دلسوزی کنید برام !!

بیشور دلسوزی نکردم >.<
من دوستت داشتم^_^
:|
هـــــآِ ):
معذرت بچه ها

همتون خفه شید لطفا >_<

آیسآن هیچیش نیست خوب میشه ^_^

انقدر فاز منفی ندین بس کنید >_<

دست و پای خودمم داره میلرزه ولی هیچی نمیگم >_<

حالم بد شده >_< همه دیگه هیچی نگید >_<

آیسآن خوب میشه هیچیش نیست >_<

همین که گفتم >_<
(26-01-2014، 18:55)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:54)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:52)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:49)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبی تارا>_<

نــع |:
تــو خــوبی؟!
بدم>_<
یکشنبه حال به هم زنه>_<

هیچوقت نگید که چه روزی بده . .

همیشه به این فکر کنید که روزای بدی خیلی خوبه

روزاتونو پیش بینی کنید

دقیقا همون از آب درمیاد !! (:

مطمئن باش !! دیدم که میگم (:

ایسان دروغ میگی نع؟
تو ....
(26-01-2014، 18:55)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان دروغ میگی؟

میبینی آیسان واس همین میگفتم به کسی نگو/:
بای باو من دیدیه نمیشم هعbathtime
(26-01-2014، 18:56)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان دروغ میگی نع؟
تو ....

آرع (: دروغ گفتم !! |:

هع . !!
من برم بای:|
ایسان =(
بای=(
(26-01-2014، 18:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-01-2014، 18:55)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایسان دروغ میگی؟

میبینی آیسان واس همین میگفتم به کسی نگو/:

ایسان عزیزم ایشلاه زود تر خوب میشی گلمHeart
(26-01-2014، 18:57)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بای باو من دیدیه نمیشم هعbathtime

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ73ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 93

(:
=====>:|
میبینیم:|