انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: میبینم که.....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-02-2014، 0:19)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:17)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:15)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
crying
میبینم که مامان به دامادت گفتم بیاد فلش خور....میبینم که دیگه نباید زیاد با داداشی هام صحبت کنمcrying

خخخخخخ
پس تو و ماریا که رفتین خونه ی بخت
هنوز ملینا و خانومی وره دلم نسشتن

مامان کوفت نخند....دوسش ندارمcrying

صدبار گفتم تو یخچال غذا هست
چرا این چیزارو میخوری آخه¿¿¿
میبینم که مخ میترا هنگیده با دیدن سوالای ریاضی
میبینم که زین2زن داره یکی نیکی یکی پری.ولی نیکی بهتره آقازین.
(28-02-2014، 0:20)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم که پری چه قد زشته!

میبینم که پری زشت نیست
شبی اورانبوتانه
Dodgy
(28-02-2014، 0:21)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:19)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:17)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:15)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
crying
میبینم که مامان به دامادت گفتم بیاد فلش خور....میبینم که دیگه نباید زیاد با داداشی هام صحبت کنمcrying

خخخخخخ

میبینم که مامی مرض.....بگو من چیکار کنم؟؟؟؟
میبینم که ریاضی ازخانواده لیست سیاه هاست.
میبینم که داداش آرمان تحویل نمیگیریDodgy
(28-02-2014، 0:20)میترا233 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم که کوروش کبیربی خودی کبیرنیست کم مونده بگن ریاضی کبیرولی من میگم ریاضی سوسولBig Grin
میبینم که باید بگم ببخشیدا اگه ریاضیات نبود آقای کوروش کبیر چطور سرزمینشو کنترل میکرد؟
(28-02-2014، 0:22)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:21)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
crying

خخخخخخ

میبینم که مامی مرض.....بگو من چیکار کنم؟؟؟؟

باش بهم بزن
اصلا از من یاد بگیر
عاشق شدم ولی هنو بش نگفتم دوسش دارم
میترسم ولم کنه بره
crying
میبینم که نیکی4تابچه داشتن سخت نیست