انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: میبینم که.....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
میبینم که دارم از خواب میمیرم
خو ساینا عاشق شدی دیگه
میبینم که حرف زین شده!
میبینم که حرف شوور من شده!
(28-02-2014، 0:27)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم که ساینا از دستم دلخوره ببخش دیجه ابجی

میبینم که بخشیدم:)
(28-02-2014، 0:28)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم که حرف زین شده!

توهم هوو منی¿¿
(28-02-2014، 0:28)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:27)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم که ساینا از دستم دلخوره ببخش دیجه ابجی

میبینم که بخشیدمSmile

میبینم که ممنون
میبینم که نیکی برو بکپ...
میبینم که آجی کیانا زین دَدی منه هاااااا!!!
(28-02-2014، 0:28)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:26)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:24)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:22)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:21)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صدبار گفتم تو یخچال غذا هست
چرا این چیزارو میخوری آخه¿¿¿

میبینم که مامی مرض.....بگو من چیکار کنم؟؟؟؟

باش بهم بزن
اصلا از من یاد بگیر
عاشق شدم ولی هنو بش نگفتم دوسش دارم
میترسم ولم کنه بره
crying

میبینم که میخوام ولی نمیتونم...میبینم که یه جورایی مهرش تو دلم نشسته...میبینم که دلشو ندارم بهش بگم نمیخوامش...

میبینم که میشه ما هم بدونیم عاشق کی شدین ؟

میبینم که منظورت سایناس¿
میبینم که ببینم این کجاش خوبه اخه امتحاناشم مثه خودش بیریخته

میبینم که..... 30
(28-02-2014، 0:29)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:28)kiana.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم که حرف زین شده!

توهم هوو منی¿¿
نع خیر!تو هوو منی!
(28-02-2014، 0:30)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:28)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:26)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:24)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-02-2014، 0:22)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم که مامی مرض.....بگو من چیکار کنم؟؟؟؟

باش بهم بزن
اصلا از من یاد بگیر
عاشق شدم ولی هنو بش نگفتم دوسش دارم
میترسم ولم کنه بره
crying

میبینم که میخوام ولی نمیتونم...میبینم که یه جورایی مهرش تو دلم نشسته...میبینم که دلشو ندارم بهش بگم نمیخوامش...

میبینم که میشه ما هم بدونیم عاشق کی شدین ؟

میبینم که منظورت سایناس¿

میبینم بله