انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هیون جونگ درمورد پسران فراترازگل2صحبت میکنه!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
در 15 سپتامبر کیم هیون جونگ اشاره کرد که مشتاق است در پسران فراتر از گل2 بازی کند.اگر برنامه ای برای تولید اون در آینده وجود داشته باشه.
نقش اصلی موزیکال گونگ را یکی از اعضای کیم کیو جونگ ss501 بازی می کند،این موزیکال توسطـــــ تهیه کننده درام پسران فراتر از گل تهیه شده که کیم هیون جونگ یک دیدار سورپرایز کننده با آنها در اتاق تمرین داشت.
تمام بازیگران و کارکنان موزیکال خیلی گرم به هیون جونگ خوش آمد گفتن.
هیون جونگ دوستیش رو با Song Byeong Jun (تهیه کننده) در طـــــول درام پسران فراتر از گل گسترش داد،هیون جونگ اقرار کرد که این فوق العاده است که او را بعد از مدتی طـــــولانی دوباره دیدم.

علاوه بر این Song Byeong Jun گفت:"کیم هیون جونگ برجسته ترین کاراکتر رو در میان F4 پسران گل داشت.در طـــــول پخش این درام کیم هیون جونگ که نقش یون جیهو را داشت بیشترین بازخورد را توسطـــــ تماشگران داشت.
هیون جونگ اعتراف کرد:"من واقعا با جیهو خیلی تفاوت دارم،من چیزی فراتر از این رو دوست دارم،کاراکتر خیلی رمانتیک مثل جیهو رو دوست ندارم."
کیم کیو جونگ اضافه کرد:"با وجود تفاوت بین شخصیت های کیم هیون جونگ و یون جیهو،ولی شبیه به هم به نظـر میرسن.
وقتی با اعضای گــروه درام رو نگاه میکردیم،واقعا ازین وسعت شکه شده بودیم.بد.ن هامون رو جمع کرده بودیم و بلند بلند میخندیدیم
علاوه بر این صحبت کردن درباره ی پسران فراتر از گل همیشه موضوع داغ برای بحث بود!
کیم هیون جونگ گفت:"یکبار که درام در تلویزیون تمام شد،مجبور شدم گوشیم رو خاموش کنم!"
او به song bbyeong jun گفت:"اگر برنامه ای برای تولید پسران فراتر از گل2 هست،یک تماس با من بگیرید.
او با شوخی جواب داد:"میتونیم فیلمبرداری رو شروع کنیم؟
وای خدامن لحظه شماری میکنم واسه سال2015!
مرسی می نام جون♥
فیلمش که به نظر من عالی بود!!! 
اگه 2 هم  بسازن که دیگه عالیه !!!!
واااای خدا من دیگه طاقت ندارم تا سال 2015
پس کی 2015 میاد من در نوجوانی پیر شدم...:4fv:
cryingcryingcrying
2015 میخوامBig Grin

تو سال 2015 another قسمت 2ش میاد به بازاررHeartHeartHeart
به محض این که ماشین زمان رو بسازم میرم 2015
چه مزخرف از رو ژاپنی ها ساختن تازه میخوان دو هم بسازنAngry
سیریشConfused
دلم میخواد برم توسال2010Sleepy
(01-04-2014، 21:48)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیریشConfused
دلم میخواد برم توسال2010Sleepy
حالاکی گفت توببینی؟
اصن حیف این فیلم که توببینی! والاع!
صفحه‌ها: 1 2 3