امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هیون جونگ درمورد پسران فراترازگل2صحبت میکنه!

در 15 سپتامبر کیم هیون جونگ اشاره کرد که مشتاق است در پسران فراتر از گل2 بازی کند.اگر برنامه ای برای تولید اون در آینده وجود داشته باشه.
نقش اصلی موزیکال گونگ را یکی از اعضای کیم کیو جونگ ss501 بازی می کند،این موزیکال توسطـــــ تهیه کننده درام پسران فراتر از گل تهیه شده که کیم هیون جونگ یک دیدار سورپرایز کننده با آنها در اتاق تمرین داشت.
تمام بازیگران و کارکنان موزیکال خیلی گرم به هیون جونگ خوش آمد گفتن.
هیون جونگ دوستیش رو با Song Byeong Jun (تهیه کننده) در طـــــول درام پسران فراتر از گل گسترش داد،هیون جونگ اقرار کرد که این فوق العاده است که او را بعد از مدتی طـــــولانی دوباره دیدم.

علاوه بر این Song Byeong Jun گفت:"کیم هیون جونگ برجسته ترین کاراکتر رو در میان F4 پسران گل داشت.در طـــــول پخش این درام کیم هیون جونگ که نقش یون جیهو را داشت بیشترین بازخورد را توسطـــــ تماشگران داشت.
هیون جونگ اعتراف کرد:"من واقعا با جیهو خیلی تفاوت دارم،من چیزی فراتر از این رو دوست دارم،کاراکتر خیلی رمانتیک مثل جیهو رو دوست ندارم."
کیم کیو جونگ اضافه کرد:"با وجود تفاوت بین شخصیت های کیم هیون جونگ و یون جیهو،ولی شبیه به هم به نظـر میرسن.
وقتی با اعضای گــروه درام رو نگاه میکردیم،واقعا ازین وسعت شکه شده بودیم.بد.ن هامون رو جمع کرده بودیم و بلند بلند میخندیدیم
علاوه بر این صحبت کردن درباره ی پسران فراتر از گل همیشه موضوع داغ برای بحث بود!
کیم هیون جونگ گفت:"یکبار که درام در تلویزیون تمام شد،مجبور شدم گوشیم رو خاموش کنم!"
او به song bbyeong jun گفت:"اگر برنامه ای برای تولید پسران فراتر از گل2 هست،یک تماس با من بگیرید.
او با شوخی جواب داد:"میتونیم فیلمبرداری رو شروع کنیم؟
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیون جونگ درمورد پسران فراترازگل2صحبت میکنه! 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2 ، pink apple ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، S H A Y A N ، ارتمیس فاول ، shayruan ، ★ASAL-GIRL★ ، ‌ss 501 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، دختر کره ای ، mahlaaaa ، شکوفه2 ، "تنها" ، mirzashahab
آگهی
وای خدامن لحظه شماری میکنم واسه سال2015!
مرسی می نام جون♥
هیون جونگ درمورد پسران فراترازگل2صحبت میکنه! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، گل مینا ، ‌ss 501
فیلمش که به نظر من عالی بود!!! 
اگه 2 هم  بسازن که دیگه عالیه !!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، ‌ss 501
واااای خدا من دیگه طاقت ندارم تا سال 2015
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
پس کی 2015 میاد من در نوجوانی پیر شدم...:4fv:
یک رنگ که باشی زود چشمشان را می زنی خسته می شوند از رنگ تکراریت این روز ها دوره ی رنگین کمان هاست!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، ارتمیس فاول ، ‌ss 501
cryingcryingcrying
2015 میخوامBig Grin

تو سال 2015 another قسمت 2ش میاد به بازاررHeartHeartHeart
پاسخ
آگهی
به محض این که ماشین زمان رو بسازم میرم 2015
H.P
پاسخ
چه مزخرف از رو ژاپنی ها ساختن تازه میخوان دو هم بسازنAngry
the walking dead
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، Blązing~Ŝtąr
سیریشConfused
دلم میخواد برم توسال2010Sleepy

پاسخ
(01-04-2014، 21:48)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیریشConfused
دلم میخواد برم توسال2010Sleepy
حالاکی گفت توببینی؟
اصن حیف این فیلم که توببینی! والاع!
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیون جونگ درمورد پسران فراترازگل2صحبت میکنه! 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2 ، mirzashahab

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا پوست و موی کــــــره ای ها با ما فرق میکنه ؟
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیوگرافی کیم سو هیون
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
Smile لی هیون وو
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  نگاهی به جدید ترین فیلم های سینمایی هیون بین (2017 و 2018)
  مطالب خواندنی از زندگی سونگ جونگ کی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان