انجمن های تخصصی  فلش خور
واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! (/showthread.php?tid=42885)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 18-08-2013

(18-08-2013، 0:35)nina joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماها ازادی رو تو برهنه کردن خودتون جلوی مردها میدونید؟؟؟خیلی افراد خارجی هستن که با تموم ازادیشون حاضر نیستن تنشونو به نمایش بذارن این ازادی نیست اینها یه دسته افراد هستن که بهشون میگن هرزه گلشیفته هم هرزگی رو ازادی معنی میکنه فقط میشه گفت شغل جدیدت مبارکت باشه برازندته من به عنوان یه زن از کسی که اسم من ایرانی رو به لجن کشیده متنفرمAngry

اوه اوه اوه!!!!!!!!!!!

عزیزم همه رو جمع نبند!!!!!

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - Łost Đλtλ - 18-08-2013

(18-08-2013، 0:41)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 0:35)nina joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماها ازادی رو تو برهنه کردن خودتون جلوی مردها میدونید؟؟؟خیلی افراد خارجی هستن که با تموم ازادیشون حاضر نیستن تنشونو به نمایش بذارن این ازادی نیست اینها یه دسته افراد هستن که بهشون میگن هرزه گلشیفته هم هرزگی رو ازادی معنی میکنه فقط میشه گفت شغل جدیدت مبارکت باشه برازندته من به عنوان یه زن از کسی که اسم من ایرانی رو به لجن کشیده متنفرمAngry

اوه اوه اوه!!!!!!!!!!!

نینا جون بانو !پیاده شو با هم بریم Big Grin
نه عزیزم این افکار لجن شماست که بوی تعفنش همه جارو به گند کشیده !
دوست داشته این کارو کرده به کسی هم ربطی نداره بدن خودشه!شمام لازم نیست کاسه داغ تر از اش شی عزیزکم !
جالبه ابروی ایرانی فقط تو گلشیفته خلاصه شده !این همه ابرو که از ایرانیا ریخته میشه اونا چیزی نیس که:|

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - nina joon - 18-08-2013

(18-08-2013، 0:57)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 0:41)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه اوه اوه!!!!!!!!!!!

نینا جون بانو !پیاده شو با هم بریم Big Grin
نه عزیزم این افکار لجن شماست که بوی تعفنش همه جارو به گند کشیده !
دوست داشته این کارو کرده به کسی هم ربطی نداره بدن خودشه!شمام لازم نیست کاسه داغ تر از اش شی عزیزکم !
جالبه ابروی ایرانی فقط تو گلشیفته خلاصه شده !این همه ابرو که از ایرانیا ریخته میشه اونا چیزی نیس که:|
اولا عذر میخوام که جمع بستم دوما منظور من امثال گلشیفتس نه فقط اون سوما اگه دوست داشته حق نداشه به اسم زنهای ایرانی اینکارو بکنه بعدشم منم مثل شما نظرمو گفتم نظر بقیه هم محترمه

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - M.H2 - 18-08-2013

اگه با آزادی موافقید...نباید انقد فحشش بدیدSleepySad

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - nina joon - 18-08-2013

(17-08-2013، 22:22)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2013، 22:01)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچاره باباش.واقعا مایه خجالت باباشهAngryAngryAngryAngryDodgyDodgyDodgyDodgy

چرا؟؟؟
مگه اونو با بقیه تو یه گور میزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاراش به خودش ربط داره!!!!!!!
باید بگم بله تو یه گور میذارن چون بچشو تربیت نکرد اگه بمیر اون دنیا اگه دخترش  حتی یه تار موش بیرون باشه اذیتش میکنن باید جوابگو باشه اینو من نمیگم ها دینمون میگه خواستم در جریان باشی

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - M.H2 - 18-08-2013

(17-08-2013، 22:48)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا زندگی راحتشو؛ شوهرش؛ ستاره بودنشو ول کنه؛ بره اونجا .....

اصلا اگه تا صبح هم حرف بزنیم  نه من تو رو متقاعد میکنم نه تو.پس عیسی به دین خود موسی به دین خود رها خانوم.

جالبه از این به بعد باید جواب گو باشه که چرا خانوادشو ول کرده رفته خارج
اصن میخوای از این به بعد کار کره ی شمالی رو انجام بدیم...نه کسی از کشور خارج شه نه وارد
نه جنسی وارد شه نه خارج...
بعد یه سوال دقیقا شما به چی میگید آزادی...
حتما اینکه بتونی نفس بکشی بدون اینکه کسی کاری به کارت داشته باشه...

(18-08-2013، 1:59)nina joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2013، 22:22)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2013، 22:01)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچاره باباش.واقعا مایه خجالت باباشهAngryAngryAngryAngryDodgyDodgyDodgyDodgy

چرا؟؟؟
مگه اونو با بقیه تو یه گور میزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاراش به خودش ربط داره!!!!!!!
باید بگم بله تو یه گور میذارن چون بچشو تربیت نکرد اگه بمیر اون دنیا اگه دخترش  حتی یه تار موش بیرون باشه اذیتش میکنن باید جوابگو باشه اینو من نمیگم ها دینمون میگه خواستم در جریان باشی
عزیزم اون تا 18 سالگی مسئولیتشو داره یعنی سنی که خودش بتونه راهشو انتخاب کنه و به بلوغ عقلی رسیده باشه...
بعدش گناهاش گردن خودشه...
میخوای برو از هر مرجع تقلیدی که دلت میخواد بپرس...Dodgy

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - عشقم 2afm - 18-08-2013

من به نظر همتون احترام میذارم ولی از نظر من اون یه عقده ای بد بخت بود.هم خوشی این دنیا رو از دست داد هم خوشی اون دنیا رو که به من ربطی نداره. اون و که تو قبر من نمیخوابونن.

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - Thyme - 23-08-2013

پدر بی غیرت!
ببینینش کنار دخترش تو آمریکا چقدر خوشحاله!
بعد بگید : ناراحته!
واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! 3

اینم قبلنش :
واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! 3
حیف شقایق فراهانی که تو همچین خانواده ای بزرگ شده!
به نظر من خیلی هم به پدرش مربوطه!
چون میتونست با تربیت درستش یا با مخالفتش مانع این اتفاق و این آبرو ریزی بشه!
در هر صورت من گناه دیگران رو نمیشورم!

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - ɱʀ ЭℓψÅя - 23-08-2013

ولش بابا بذار هر کاری میکنه بکنه

RE: واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! - REZA.N.A - 23-08-2013

غيرتشو تو دستشويي ريخته و يه آبم پشتش