امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش!

پدر گلشیفته فراهانی در تازه ترین اظهار نظر خود گفت: برایم مهم نیست دیلی تلگراف یا هر کس دیگر چه می گوید.

بهزاد فراهانی در اظهار نظری تند گفت: من در این کشور زندگی می کنم ومسائل دخترم به من ارتباطی ندارد. نمی دانم چرا هر چه می گویم کسی حرف هایم را متوجه نمی شود در حال حاضر مشکلات بسیاری وجود دارد که این موضوع ها در آن پنهان است.
وی ادامه داد: به من بگویید چرا در زمانهای دیگر هیچ کسی پیگیر برنامه های دخترم نبود. چرا شما اینقدر سست عنصرهستید؟
فراهانی افزود: در دنیا این همه بدبخت و گرسنه وجود دارد ولی شما ها بند کرده اید به دختر من که چرا فلان می کند.

همچنین بهزاد فراهانی در مصاحبه ای دیگر با باشگاه خبرنگاران اعلام کرد: رفتار دخترم به دلیل جدا زندگی کردن ما و نظام های متفاوت حاکم در داخل و خارج به من مربوط نمی شود.
بهزاد فراهانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و پدر گلشیفته فراهانی، درخصوص پخش تیزر جشنواره سزار و برهنگی گلشیفته گفت: من در ایران زندگی می کنم و او در این کشور نیست، ما جدا زندگی می کنیم و این مسائل به من مربوط نمی شود.
وی تصریح کرد: نظامی که ما در آن زندگی می کنیم جمهوری اسلامی است و آن ها در یک نظام سیاسی دیگری زندگی می کنند، به همین دلیل این قضایا به من مربوط نمی شود.
وقتی داری گناه میکنی چپ و راست رو نگاه میکنی یکبار بالا رو نگاه کن . . .

«اللهم عجل لولیک الفرج» یعنی گناه نکنیم ...!
پاسخ
 سپاس شده توسط هیوا1 ، فانتا ، ^Aytin^ ، F A R ! N ، Amir BF ، armit ، mahdi.ir ، *nadia*horan* ، mahlajoon ، ~H!P HØp §tâR~ ، amir.am ، par!i ، سیما سارا ، .آمیتیدا. ، شکوفه2 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Shadow of Death ، تینا2013 ، shawkila ، سمیرا 007 ، ☆★ super star★☆ ، LOVE8 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، rromina ، 14.anita ، ըoφsիīkα ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، سورنا فاول ، Thyme ، REZA.N.A ، !!sheatoonak!! ، kimia kimia1378 ، -Edgar ، *غزاله* ، 122333 ، -samira- ، @پوریا@
آگهی
خاک توی اون سر بی غیرتش

اما شایدم دیگه خسته شده از این همه گنده کاریUndecided
واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط helena ، Thyme ، !!sheatoonak!!
خب راس میگه دیگه...
اون دختره شورشو دراورده تقصیر این نیس که...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط helena ، سمیرا 007 ، *رونيكا*
من کار گلشیفته رو تحسین میکنم
به نظر من این حق هر بنی بشره
به کسی هم هیچ ربطی نداره
.
.
.
.
اون موقعی که بهش اجازه بازی نمیدادن جیک کسی در نیومد
تا این که بالاخره برهنه شد و هزار تا وکیل وسیع پیدا کرد و بهش لغب حروم زاده رو دادن
.
.
.
واقعا بعضی کارا تو نظام ما از تعصف گذشته و باید بهش خندید!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، helena ، خانومي ، Łost Đλtλ ، par!i ، maha. ، ∆ MeRzaD ∆ ، PARIA33 ، LOVE8 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، 14.anita ، M.H2 ، *غزاله* ، -samira- ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، @پوریا@
به نظر من درست ميگه اون كشور سياست خاص خودش رو داره ولى بازم بايد با دخترش حرف بزنه چون ابروى اون هم وسط هستش
پاسخ
 سپاس شده توسط par!i ، helena ، سورنا فاول ، *غزاله* ، *رونيكا*
(02-08-2013، 12:47)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کار گلشیفته رو تحسین میکنم
به نظر من این حق هر بنی بشره
به کسی هم هیچ ربطی نداره
.
.
.
.
اون موقعی که بهش اجازه بازی نمیدادن جیک کسی در نیومد
تا این که بالاخره برهنه شد و هزار تا وکیل وسیع پیدا کرد و بهش لغب حروم زاده رو دادن
.
.
.
واقعا بعضی کارا تو نظام ما از تعصف گذشته و باید بهش خندید!!!

vaghti in kar ra karde gheirate irani ra zir pa gozashte man ham kheilii karha ra nemitoonam anjam bedam ama nemiram hamoon ha ra anjam bedam ke
پاسخ
 سپاس شده توسط helena ، Thyme ، *غزاله*
آگهی
خب راست میگه چه ربطی به پدرش داره بچه نیستش ک بخاطر کاراش برن پیش پدرش ، عجب احمقایی پیدا میشنا 
اتفاقا گلشیفته بهترین کارو کرده دمش گرم
اینجا میموند ک چی بشه با این همه محدودیت
مَـــرآ اَز هـــر طَـــرَفـــ کـِـهـ  نِـــگــآهـ کــنــیـ عـــــــــآشِـــــقـِـــ تـــو اَز آبــ دَر مــیــایَــمـ
پاسخ
 سپاس شده توسط helena ، *غزاله*
اصلا دوس دختره این کارو بکنه ما که با اون و یه قبر نیستیم والا
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
هیس فقط گوش بده
زرزر نکن فقط گوش بده
پاسخ
 سپاس شده توسط helena ، سورنا فاول ، *غزاله*
خب تقصیر باباهه نبوده ولی به هر حال به ما هیچ ربطی نداره
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
(02-08-2013، 12:38)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک توی اون سر بی غیرتش

اما شایدم دیگه خسته شده از این همه گنده کاریUndecided

اخه تو جای پدرش بودی چیکار میکردی؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Science احمدی نژاد تایید صلاحیت میشود؟!
Android رفع فیلتری یوتیوب تایید شد
  جزئیات ربوده شدن دختر حاکم دوبی و واکنش سازمان ملل
  عکس واقعی زلیخا در موزه لوور پاریس
Heart واکنش نوری مالکی به بازداشت تعدادی از اعضای حشد شعبی
Heart توافق موساد و مصر برای کاهش شدت واکنش کشورهای عربی به طرح الحاق
Heart تظاهرات ماموران پلیس، دولت فرانسه را به واکنش واداشت
Heart واکنش عربستان به رسانه‌ای شدن برخورد تحقیرآمیز ترامپ با بن سلمان
Heart واکنش ایران به ادعای روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر تبادل زندانیان ایران و آمریکا
Heart افشای گزارشی تکان‌دهنده از آمار واقعی تلفات کرونا در آمریکا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان