انجمن های تخصصی  فلش خور
چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } (/showthread.php?tid=10806)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - best~girl - 30-06-2012

اینو بخونینBig Grin

چند تا راه برای ذله کردن معلم ها

امتحان شده توسط اینجانب و سایر بروبکس

صددرصد تضمینی!

1.موقع امتحان با بغل دستی پچ پچ کنید

2.موقع دادن نمره های امتحان سر نمره ای که گرفته اید و اصلاح معلم جروبحث الکییی بکنید

3.آن قدر صندلی را به عقب هل دهید که روی دوپایه بایستد اگر با مغز زمین بخورید بهتر است

4.سر کلاس آدامس بجوید وآن را بترکانید

5.وقتی معلم از شما سوال میپرسد دستتان را بالا ببرید و بعد اجازه بگیرید که به دستشویی بروید

6. وقتی معلم از شما سوال میپرسد دستتان را بالا ببرید وبلند داد بزنید:من بگم؟من بگم؟و وقتی صدایتان کرد بگویید:فکر کنم جوابم غلط باشه ولش کن

7. وقتی معلم از شما سوال میپرسد دستتان را بالا ببرید و وقتی صدایتان کرد با حالت گنگی بگویید:من؟من که دستمو بلند نکرده بودم

8.وقتی سر کلاس بی کارید بلند سوت بزنید و آن را گردن کس دیگری بیاندازید

9.وقتی معلم درس میدهد در فکر فرو روید و بعد از درس پیش معلم بروید و بگویید که درس را نفهمیده اید وسط توضیحاتش بگویید که فهمیدید و ده دقیقه بعد دوباره بگویید که نفهمیده اید

10.از معلمتان بپرسید چند سالش است وقتی جواب داد داد بزنید یا حضرت عزراییل

11.سر کلاس دینی ریاضی بخوانید

12.وقتی معلم به شما وقت مطالعه میدهد بلند آواز بخوانید

13.تا کاری را انجام دادید داد بزنید تمام

14.تا مسِِِِئله ای را حل کردید داد بزنید اینه!

.15معلم هر درسی را داد بپرسید تو امتحانم میاد؟

16.در همین حد زیادم هست

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin[b]جونه شما درست درستهBig GrinBig GrinBig Grin
اره دیگهBig Grin[/b]

RE: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - M.K.N - 30-06-2012

آفرین همین کارهارو بکنی حداقل چهار سال دیگه باید همو کلاسو بریBig GrinBig Grin

RE: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - ...Sara SHZ... - 01-07-2012

این کارارو حتما میکنم Sleepy

RE: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - Nasim 12 - 01-07-2012

Big Grinجالب بود ولی معلم ما که این قدر بد اخلاق است کسی جرعت نمی کنه رو حرفش حرف بزنه . یه پس گردنی میزنه و می فرستت بیرون پیش مدیر چه برسه به این کارا . ولی ممنون خنده دارز بود به خواهرم می گم امتحان کنه

RE: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - آرینا - 01-07-2012

من در طول ترم چند تاشو کرده بودم واقعا جواب می ده مخصوصا وقتی از معلم بپرسی که این درس تو امتحان می آد یا نه در کل باحال بود:cool:

RE: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - mh2000 - 01-07-2012

منم اینکارا رو زیاد کردم موافقم باهات

RE: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - مرواريد سرخ - 01-07-2012

بابا ما امسال يه چيزايي بهمون مي گفت كه اگه بگم نمي دونيد بخنديد يا گريه كنيد

RE: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - *GANDOM* - 01-07-2012

وا معلما ب این خوبی داریم بیچاره هارا چرا ذله کنیم؟؟؟

RE: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - سلن دیون - 01-07-2012

مونده معلمش چه جوری باشه . ما اگه با معلم شیمی مون این کارارو بکنیم به هممون یه 0 خوشگل میده.Angry

RE: چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } - ^ali^ - 01-07-2012

ما که معلمامون بهشون بگی بالا چشت ابروه اول فوش میدن بعدم با لگد و اردنگی ما رو پرت میکنن پیش ناظم ناظمم میگه تا دو هفته از ورزش محرومی بعدش می فرسته پیش مدیر مدیرم دیگه واوی لا پای هر کی باز شد بر نگشت صورتش قرمز بود قرمز تر شد بعدشم یادمه اردو که رفته بودیم گفته بودن برید تو این مسجد نماز بخونید ما هم رفتیم خوندیم بعد فهمیدیم اینا رفتن تو یه فاز دیگه بعد رفتن غذا خوردن ما که اومدیم اسممونوونوشتن اسم 20 نفری ررو نوشتن اصلا دیوونه شدیم از کارشون تو برگشتم مدیر کنارون بود تا رسیدن به مدرسه سکتهی 5 رو هم زدم تو وقتی که رسیدیم گیج بودمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue اما مدیرمون خیلی با حاله وقتی خوبه خوبه اما وقتی بده دیگه فاتحتو بخون Tongue