امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی }

اینو بخونینBig Grin

چند تا راه برای ذله کردن معلم ها

امتحان شده توسط اینجانب و سایر بروبکس

صددرصد تضمینی!

1.موقع امتحان با بغل دستی پچ پچ کنید

2.موقع دادن نمره های امتحان سر نمره ای که گرفته اید و اصلاح معلم جروبحث الکییی بکنید

3.آن قدر صندلی را به عقب هل دهید که روی دوپایه بایستد اگر با مغز زمین بخورید بهتر است

4.سر کلاس آدامس بجوید وآن را بترکانید

5.وقتی معلم از شما سوال میپرسد دستتان را بالا ببرید و بعد اجازه بگیرید که به دستشویی بروید

6. وقتی معلم از شما سوال میپرسد دستتان را بالا ببرید وبلند داد بزنید:من بگم؟من بگم؟و وقتی صدایتان کرد بگویید:فکر کنم جوابم غلط باشه ولش کن

7. وقتی معلم از شما سوال میپرسد دستتان را بالا ببرید و وقتی صدایتان کرد با حالت گنگی بگویید:من؟من که دستمو بلند نکرده بودم

8.وقتی سر کلاس بی کارید بلند سوت بزنید و آن را گردن کس دیگری بیاندازید

9.وقتی معلم درس میدهد در فکر فرو روید و بعد از درس پیش معلم بروید و بگویید که درس را نفهمیده اید وسط توضیحاتش بگویید که فهمیدید و ده دقیقه بعد دوباره بگویید که نفهمیده اید

10.از معلمتان بپرسید چند سالش است وقتی جواب داد داد بزنید یا حضرت عزراییل

11.سر کلاس دینی ریاضی بخوانید

12.وقتی معلم به شما وقت مطالعه میدهد بلند آواز بخوانید

13.تا کاری را انجام دادید داد بزنید تمام

14.تا مسِِِِئله ای را حل کردید داد بزنید اینه!

.15معلم هر درسی را داد بپرسید تو امتحانم میاد؟

16.در همین حد زیادم هست

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin[b]جونه شما درست درستهBig GrinBig GrinBig Grin
اره دیگهBig Grin[/b]
Fuck
LiFE
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، ...Sara SHZ... ، paniz ، FARID.SHOMPET ، Nasim 12 ، آریوبرزن ، mh2000 ، *GANDOM* ، فرشته ي كوچولو ، melodi+ ، thp ، *larmes de Feu* ، raha8919 ، sajede ، amir77 ، sp_go ، mohammad910 ، mina13 ، னιSs~டεனσή ، RedSparrow ، ٍELHAM ، zaynab ، parya2 ، arrshin ، AmItiSe ، mohamad66 ، leba3ekhaki ، ali62 ، eagle2 ، PEGAAH ، mehrasa2012 ، melina98 ، mazii ، 卐WaffenSS卐 ، میرسا ، B I N A M ، فری جون ، *2gether4ever* ، ...asall... ، ☣VALMMO☣ ، lady snow white ، *devil black* ، رزتا ، ronika 021 ، emo-lover ، _*_dayana_*_ ، ^BaR○○n^ ، sarnia ، ترنم 180 ، parmida.a ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، farasoo2013 ، ըoφsիīkα ، پيشي ي ملوس ، هیوا1 ، LOVE KING ، ♥♥♥lost love♥♥♥ ، xoxo gurl:*) ، I am the Queen ، ☺شهرزاد☺ ، سایه 72 ، LOVE8 ، parisa16 ، tanha naro ، مهوش ، بهرخ ، سایه2 ، sasa. ، .maryam. ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، رزمی کار ، bi kas ، ana16 ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، ღSηow Princessღ ، lover girl ، _عقاب بی پروا_ ، fcbarcelona 2 ، سودی ، fatima1378 ، Amir BF ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، *Armila* ، .انیتا/14 ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، danial021 ، آلوین ، AMIR 77 NEW ، .آمیتیدا. ، تینا2013 ، hamed_Jon ، tanha_n19 ، خانومي ، eli2020 ، hosein(●̮̮̃•̃) ، Lisa ، من محمد ، alireza-7 ، "تنها" ، alone.girl ، ຖēŞค๑໓ ، First Star ، sd17 ، AMILI ، حقوقدان انجمن ، nafas1999 ، Modern Thinking ، fafa23 ، عطرینا ، Black_Man ، alllii ، Волшебник ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
آفرین همین کارهارو بکنی حداقل چهار سال دیگه باید همو کلاسو بریBig GrinBig Grin
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، Deltang ، ...Sara SHZ... ، paniz ، melodi+ ، *larmes de Feu* ، sajede ، parya2 ، سیندرلاخانم ، *devil black* ، رزمی کار ، bi kas ، "تنها" ، Black_Man
این کارارو حتما میکنم Sleepy
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، sajede ، *devil black* ، رزمی کار ، "تنها"
Big Grinجالب بود ولی معلم ما که این قدر بد اخلاق است کسی جرعت نمی کنه رو حرفش حرف بزنه . یه پس گردنی میزنه و می فرستت بیرون پیش مدیر چه برسه به این کارا . ولی ممنون خنده دارز بود به خواهرم می گم امتحان کنه
قلب آدما مثل قلکه که اگه سکه محبت کسی توش افتاد، در نمیاد مگر اینکه بشکنیش
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، sajede ، mina13 ، *devil black* ، رزمی کار ، "تنها"
من در طول ترم چند تاشو کرده بودم واقعا جواب می ده مخصوصا وقتی از معلم بپرسی که این درس تو امتحان می آد یا نه در کل باحال بود:cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، sajede ، رزمی کار ، "تنها"
منم اینکارا رو زیاد کردم موافقم باهات
خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها.. یابه قدرت بیکرانت دستانم راتوانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن.. کورش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، sajede ، رزمی کار ، "تنها" ، ♥ فرشته 87♥
آگهی
بابا ما امسال يه چيزايي بهمون مي گفت كه اگه بگم نمي دونيد بخنديد يا گريه كنيد
اسمم احمدرضاست دوست دارم خلبان هواپيماي مسافربري بشم اگه نشد مهماندار
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، sajede ، رزمی کار
وا معلما ب این خوبی داریم بیچاره هارا چرا ذله کنیم؟؟؟
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی } 1
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، sajede ، lady snow white ، رزمی کار ، "تنها"
مونده معلمش چه جوری باشه . ما اگه با معلم شیمی مون این کارارو بکنیم به هممون یه 0 خوشگل میده.Angry
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، sajede ، parmida.a
ما که معلمامون بهشون بگی بالا چشت ابروه اول فوش میدن بعدم با لگد و اردنگی ما رو پرت میکنن پیش ناظم ناظمم میگه تا دو هفته از ورزش محرومی بعدش می فرسته پیش مدیر مدیرم دیگه واوی لا پای هر کی باز شد بر نگشت صورتش قرمز بود قرمز تر شد بعدشم یادمه اردو که رفته بودیم گفته بودن برید تو این مسجد نماز بخونید ما هم رفتیم خوندیم بعد فهمیدیم اینا رفتن تو یه فاز دیگه بعد رفتن غذا خوردن ما که اومدیم اسممونوونوشتن اسم 20 نفری ررو نوشتن اصلا دیوونه شدیم از کارشون تو برگشتم مدیر کنارون بود تا رسیدن به مدرسه سکتهی 5 رو هم زدم تو وقتی که رسیدیم گیج بودمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue اما مدیرمون خیلی با حاله وقتی خوبه خوبه اما وقتی بده دیگه فاتحتو بخون Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، sajede ، hani eh ، emo-lover ، parmida.a ، "تنها"

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سئو تضمینی سایت
  ازخاطرات فلشخورى تا چالش پیدا کردن دوستان قدیمے
  تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
Shocked پیدا کردن شماره تلفن خود با ماشین حساب!
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  ظالم ترین معلم زن جهان باعث خشم مردم شد !+ عکس
  نحوه ضد عفونی کردن تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی
  اگه این افراد این کارهارو باهاتون کردن چه میکنید؟؟؟
Wink روش های تقلب کاملا تضمینی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان