انجمن های تخصصی  فلش خور
احسان و سولماز قبل از تصادف - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: احسان و سولماز قبل از تصادف (/showthread.php?tid=138998)

صفحه‌ها: 1 2 3

احسان و سولماز قبل از تصادف - ❤R@TA❤ - 20-07-2014

در هفته گذشته، احسان و سولماز، مهمانان برنامه ماه عسل توجه همه ایران را به خود جلب کردند.قصه سولماز و احسان و وفاداری ستودنی احسان به همسرش که سولماز آن را در برنامه سه‌شنبه شب ماه عسل روایت کرد تاثیر بسیاری بر عواطف و احساسات بینندگان این برنامه گذاشت. آن‌قدر که بلافاصله صفحه‌های فیس بوک و وبلاگ‌هایی با نام و عکس این مرد وفادار و همسرش، ساخته شد. صفحه ای که یکی از کاربران با نام «عاشق یعنی احسان» در فیسبوک ایجاد کرد، تنها 3ساعت بعد از این برنامه، بیش از 4هزار بار پسندیده شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان و سولماز قبل از تصادف 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: احسان و سولماز قبل از تصادف - saeed25/12 - 20-07-2014

خیلی این برنامش  خوب بود
عشقای اینجوری خیلی کم پیدامیشه

RE: احسان و سولماز قبل از تصادف - ارشيا(دختر) - 20-07-2014

عالي بودن عالي

RE: احسان و سولماز قبل از تصادف - فرشته جوووون - 20-07-2014

من یکی ک شیفته ی این دوتا شدم.....

واقعن قشنگ ترین برنامه ی ماه عسل بود....فک کنم ب درخواست بینندگان بازپخش داشته باشه یا دوباره دعوت بشن!!!!

من ک ب شخصه احسان رو عین چماغ میزدم رو سر دوس پسرم....خخخخخخخ

RE: احسان و سولماز قبل از تصادف - Avril. - 20-07-2014

آخیییییییHeartHeartHeartHeart

RE: احسان و سولماز قبل از تصادف - دلخون - 20-07-2014

احسانه خیلی مرده واقعا عاشق بوده کار هر کسی نیست

RE: احسان و سولماز قبل از تصادف - 1shaghayegh - 20-07-2014

عجب...اونوقت ببین چه شکلی اومده تو تلوزیون خخخBig Grin

RE: احسان و سولماز قبل از تصادف - pesare bad - 20-07-2014

دم پسره گرمممم

RE: احسان و سولماز قبل از تصادف - eɴιɢмαтιc - 20-07-2014

اين احسان واقعا مرد بود دمش گرم همچين عشقايي كم پيدا ميشه ......!
من كه مهمون ماه عسل رو بيشتر از بقيه دوس داشتم خيلي سولماز قشنگ از عشقشون ميگف.....!
واقعا لايك داره !Big Grin

RE: احسان و سولماز قبل از تصادف - PROOSHAT - 20-07-2014

چه زندگی زیبایی داشتن فقط امیدوارم چشم نخورن

یعنی من خیلی اون برنامه رو دوسش داشتم و دارم 

امیدوارم همیشه خوشبخت خوشبخت باشن