امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

احسان و سولماز قبل از تصادف

در هفته گذشته، احسان و سولماز، مهمانان برنامه ماه عسل توجه همه ایران را به خود جلب کردند.قصه سولماز و احسان و وفاداری ستودنی احسان به همسرش که سولماز آن را در برنامه سه‌شنبه شب ماه عسل روایت کرد تاثیر بسیاری بر عواطف و احساسات بینندگان این برنامه گذاشت. آن‌قدر که بلافاصله صفحه‌های فیس بوک و وبلاگ‌هایی با نام و عکس این مرد وفادار و همسرش، ساخته شد. صفحه ای که یکی از کاربران با نام «عاشق یعنی احسان» در فیسبوک ایجاد کرد، تنها 3ساعت بعد از این برنامه، بیش از 4هزار بار پسندیده شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان و سولماز قبل از تصادف 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed25/12 ، ارشيا(دختر) ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Avril. ، 1shaghayegh ، pesare bad ، ♥shaqayeq♥ ، PROOSHAT ، BlAcK dAy ، behnaz99 ، فازت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ، ըoφsիīkα ، عرفان 2014 ، حقوقدان انجمن ، ~~SARA:HIVA~~ ، مهربان ترین دختر دنیا ، NO.NAME ، ♥alone_boy♥ ، ~ALONE GIRL~ ، سعاد جون ، asal.hz ، spent † ، ندا2000 ، Dead-Girl ، ✘Nina✘ ، bita2000 ، جیگیل ، Aesthetic ، Alijah-1994
آگهی
خیلی این برنامش  خوب بود
عشقای اینجوری خیلی کم پیدامیشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤
عالي بودن عالي
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤
من یکی ک شیفته ی این دوتا شدم.....

واقعن قشنگ ترین برنامه ی ماه عسل بود....فک کنم ب درخواست بینندگان بازپخش داشته باشه یا دوباره دعوت بشن!!!!

من ک ب شخصه احسان رو عین چماغ میزدم رو سر دوس پسرم....خخخخخخخ
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، BlAcK dAy
آخیییییییHeartHeartHeartHeart

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، BlAcK dAy
احسانه خیلی مرده واقعا عاشق بوده کار هر کسی نیست
روز مرگم هرکه شیون کند از دورو برم دور کنید،همه را مست و خراب از می انگور کنید،مرد غساله مرا سیر شرابش بدهید،مست مست از همجا حال خرابش بدهید،بر مزارم مگذارید بیاید واعظ،پیر می خانه بخواند غزلی از حافظ،جای تلقین به بالای سرم دف بزنید،شاهدک رقص کند جمله شما کف بزنید،روز مرگم وسط سینه من چاک زنید،اندرون دل من یک قلم تاک زنید،روی قبرم بنویسید وفادار برفت ،آن جگر سوخته؛خسته از این دار برفت ... خسته...
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤
آگهی
عجب...اونوقت ببین چه شکلی اومده تو تلوزیون خخخBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤
دم پسره گرمممم
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤
اين احسان واقعا مرد بود دمش گرم همچين عشقايي كم پيدا ميشه ......!
من كه مهمون ماه عسل رو بيشتر از بقيه دوس داشتم خيلي سولماز قشنگ از عشقشون ميگف.....!
واقعا لايك داره !Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط عرفان 2014
چه زندگی زیبایی داشتن فقط امیدوارم چشم نخورن

یعنی من خیلی اون برنامه رو دوسش داشتم و دارم 

امیدوارم همیشه خوشبخت خوشبخت باشن
پاسخ
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس های الهام عرب مهمان جنجالی ماه عسل+احسان علیخانی
Rainbow تصادف خودروی هامر با ال 90 !!+ عکس
  عکس عجیب احسان علیخانی روی جلد مجله
  کشف حجاب سولماز غنی در خارج
  درآمد روزانه احسان علیخانی از برنامه ماه عسل
  تصادف جنجالی که موجب دیدار 17 زن یک مرد شد !
  تفاوت تصادف در ایران وخارج
  خلوت احسان حدادی و مرتضی پاشایی +عکس
  محمد رضا گلزار و احسان علیخانی در کنسرت فرزاد فرزین
Wink هواداران احسان علی خانی بیان تو...........

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان