انجمن های تخصصی  فلش خور
رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 (/showthread.php?tid=154449)

صفحه‌ها: 1 2

رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - Ladybirds - 08-08-2014

در هر سایه رنگی که انتخاب کنید بخشی از "شما" در آن رنگ خواهد بود و شخصیت شما را افشا خواهد کرد

رنگ  رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 1
پرشین وی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رنگ های مختلف رژلب
نشان دهنده ی زنانی بادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خصوصیات مختلف
است. مهم نیست چه رنگی انتخاب می کنید ولی در هر سایه رنگی که انتخاب کنید بخشی از "شما" در آن رنگ خواهد بود و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخصیت شما را افشا خواهد کرد
.
 رژلب هایی با سایه رنگ های قرمز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 رنگ رژلب چه رازی از شما افشا می کند
 این رنگ بخش شاد و احساساتی یک زن را آشکار می کند. به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرشین وی زنانی که از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رژلب های قرمز
استفاده می کنند دارای اعتماد به نفس و سرشار از انرژی هستند. آنها از مردم خواهان احترام بوده و از اینکه احساسات خود را به همگان نشان دهند باکی ندارند.
 رژلب هایی با سایه رنگ های صورتی
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایه رنگ دخترانه
بخش زنانگی شما را بارز می کند. این رنگ نشان می دهد که شما شاد و پر از سرزندگی هستید. همچنین این رنگ بیان می دارد که شما یک زندگی عشقی فوق العاده دارید و همین نکته مطمئنا می تواند آنقدر لذت بخش باشد که به رخ بقیه بکشید!
 رژلب هایی با سایه رنگ های هلویی
 این سایه رنگ می تواند باعث شود که در میان جمع دیده شوید. این رنگ رژلب نشان می دهد که شما منحصربه فرد بوده و دوست دارید هر کاری را به سبک خودتان انجام دهید.
رژلب هایی با سایه رنگ های بنفش
 این سایه رنگ ها
بخش شجاع و ماجراجویانه یک زن را نشان می دهد. به گزارش پرشین وی این زنان دوست دارند در هر کاری به چالش کشیده شوند. زنانی که این رنگ ها را برای رژلب خود برمی گزینند اغلب هاله ای از ابهام و رازآلودی به دور آنها است.
رژلب هایی با سایه رنگ های نارنجی

هر زنی نمی تواند خود را از این سایه رنگ کنار نگه دارد و یکی از رنگ های مورد علاقه بسیاری از زنان است.این رنگ نشان می دهد که شما جسور، زیبا، شیفته و ماجراجو هستید.
 رژلب های بی رنگ و رنگ لب

این رنگ بخشی از شخصیت شما درباره نوع نزدیک شدن به افراد را نشان می دهد. این سایه رنگ آشکار می کند که شما شخصی فروتن و آسان گیر هستید. زنانی که اغلب از رنگ های خنثی در رژلب استفاده می کنند معمولا خونسرد و آرام هستند.
 رژلب های براق و اکلیلی

رژلب های براق و اکلیلی نشان می دهد که شما شخصیت سرزنده و اجتماعی دارید و می توانید به سادگی با بقیه ارتباط برقرار کنید و عاشق خوش گذرانی هستید. این سایه رنگ مطمئنا توجه های زیادی را به سمت شما جذب می کند.

RE: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - *ماهور* - 08-08-2014

ممنون:heart

RE: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - پری استار - 08-08-2014

من بیشتر قرمزHeart

RE: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - Avril. - 08-08-2014

ین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایه رنگ دخترانه
 بخش زنانگی شما را بارز می کند. این رنگ نشان می دهد که شما شاد و پر از سرزندگی هستید. همچنین این رنگ بیان می دارد که شما یک زندگی عشقی فوق العاده دارید و همین نکته مطمئنا می تواند آنقدر لذت بخش باشد که به رخ بقیه بکشید!

Heart

RE: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - ✘Nina✘ - 08-08-2014

رژلب های بی رنگ و رنگ لب
رژلب هایی با سایه رنگ های نارنجی

زیاد از اینا استفاده میکنم
ممنون

RE: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - Thyme - 08-08-2014

نمیدونم کودومش بیشار رآجبم دُرسته ولی در حآله حآضر .. ینی جدیدا بیشتر ازین رنگ استفآده میکُنم !

از بقیه هم استفآده میکنم ولی خُب درحآله حآضر از این بیشتر (:

RE: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - sogol15 - 08-08-2014

مال من : سایه رنگ صورتی و اکلیلیBig Grin

RE: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - girl of chaos - 08-08-2014

ینی من همشونو دارم خو من همه رژ لبارو دارم هر روز همشونو هم میزنم چه جالب خخخخHeart

RE: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - Alone little Girl - 08-08-2014

نارنجی و هلویی Smile

RE: رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 - TARA* - 08-08-2014

صورتی. هلویی