امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رنگ رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9

در هر سایه رنگی که انتخاب کنید بخشی از "شما" در آن رنگ خواهد بود و شخصیت شما را افشا خواهد کرد

رنگ  رژ شما چه رازی از شما را افشا میکند ؟ (دخترونه) 9 1
پرشین وی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رنگ های مختلف رژلب
نشان دهنده ی زنانی بادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خصوصیات مختلف
است. مهم نیست چه رنگی انتخاب می کنید ولی در هر سایه رنگی که انتخاب کنید بخشی از "شما" در آن رنگ خواهد بود و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شخصیت شما را افشا خواهد کرد
.
 رژلب هایی با سایه رنگ های قرمز

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 رنگ رژلب چه رازی از شما افشا می کند
 این رنگ بخش شاد و احساساتی یک زن را آشکار می کند. به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرشین وی زنانی که از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رژلب های قرمز
استفاده می کنند دارای اعتماد به نفس و سرشار از انرژی هستند. آنها از مردم خواهان احترام بوده و از اینکه احساسات خود را به همگان نشان دهند باکی ندارند.
 رژلب هایی با سایه رنگ های صورتی
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایه رنگ دخترانه
بخش زنانگی شما را بارز می کند. این رنگ نشان می دهد که شما شاد و پر از سرزندگی هستید. همچنین این رنگ بیان می دارد که شما یک زندگی عشقی فوق العاده دارید و همین نکته مطمئنا می تواند آنقدر لذت بخش باشد که به رخ بقیه بکشید!
 رژلب هایی با سایه رنگ های هلویی
 این سایه رنگ می تواند باعث شود که در میان جمع دیده شوید. این رنگ رژلب نشان می دهد که شما منحصربه فرد بوده و دوست دارید هر کاری را به سبک خودتان انجام دهید.
رژلب هایی با سایه رنگ های بنفش
 این سایه رنگ ها
بخش شجاع و ماجراجویانه یک زن را نشان می دهد. به گزارش پرشین وی این زنان دوست دارند در هر کاری به چالش کشیده شوند. زنانی که این رنگ ها را برای رژلب خود برمی گزینند اغلب هاله ای از ابهام و رازآلودی به دور آنها است.
رژلب هایی با سایه رنگ های نارنجی

هر زنی نمی تواند خود را از این سایه رنگ کنار نگه دارد و یکی از رنگ های مورد علاقه بسیاری از زنان است.این رنگ نشان می دهد که شما جسور، زیبا، شیفته و ماجراجو هستید.
 رژلب های بی رنگ و رنگ لب

این رنگ بخشی از شخصیت شما درباره نوع نزدیک شدن به افراد را نشان می دهد. این سایه رنگ آشکار می کند که شما شخصی فروتن و آسان گیر هستید. زنانی که اغلب از رنگ های خنثی در رژلب استفاده می کنند معمولا خونسرد و آرام هستند.
 رژلب های براق و اکلیلی

رژلب های براق و اکلیلی نشان می دهد که شما شخصیت سرزنده و اجتماعی دارید و می توانید به سادگی با بقیه ارتباط برقرار کنید و عاشق خوش گذرانی هستید. این سایه رنگ مطمئنا توجه های زیادی را به سمت شما جذب می کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط پری استار ، Avril. ، ✘Nina✘ ، Thyme ، فریده...15 ، ♥shaqayeq♥ ، پرییییییییی ، حقوقدان انجمن ، Dead-Girl ، ♥h@di$♥ ، mahru ، سارا 2014 ، ♪neGar♪ ، دخی بامرام ، شب بو ، αѕтer ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱
آگهی
ممنون:heart
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو
من بیشتر قرمزHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط شب بو

ین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایه رنگ دخترانه
 بخش زنانگی شما را بارز می کند. این رنگ نشان می دهد که شما شاد و پر از سرزندگی هستید. همچنین این رنگ بیان می دارد که شما یک زندگی عشقی فوق العاده دارید و همین نکته مطمئنا می تواند آنقدر لذت بخش باشد که به رخ بقیه بکشید!

Heart

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
رژلب های بی رنگ و رنگ لب
رژلب هایی با سایه رنگ های نارنجی

زیاد از اینا استفاده میکنم
ممنون
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
نمیدونم کودومش بیشار رآجبم دُرسته ولی در حآله حآضر .. ینی جدیدا بیشتر ازین رنگ استفآده میکُنم !

از بقیه هم استفآده میکنم ولی خُب درحآله حآضر از این بیشتر (:
Unknown
پاسخ
آگهی
مال من : سایه رنگ صورتی و اکلیلیBig Grin
باران کـه می بـارد
دلـم تنـگ تـر می شـود
راه می افـتم بـدون چـتـر
من بـغض می کنـم آسمـان گـریـه
پاسخ
ینی من همشونو دارم خو من همه رژ لبارو دارم هر روز همشونو هم میزنم چه جالب خخخخHeart
پاسخ
نارنجی و هلویی Smile
دیروز پینوکیو آدم شد. امروز آدم ها پینوکیو.
من از عاقبت مادربزرگ میترسم اگر فردا شنل قرمزی گرگ شود!

پاسخ
صورتی. هلویی
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  10 داستان ترسناک جدید و کوتاه که مو به تنتان سیخ میکند.اگه سپاس میدی بیا.
  دیوار یه مدرسه دخترونه تو شهر ما
  اسم دخترونه و پسرونه مورد علاقت(سری2)
  باحال تریت اسم دخترونه ایرانی چیه تورو خدا جواب بدین
  کدوم تریپ دخترونه باحال تره؟؟؟؟؟
Star *چنتا سوال کوچولو*(دخترونه)
  مردی ک برروی سینه اش صورت انسان رشد میکند!!!+عکسی
  دخترا بیاین تو(عکس دخترونه)
  دخترونه ای متفاوت
Heart هی دخترک!بیا می خواهم رازی را بگویم!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان