انجمن های تخصصی  فلش خور
اموزش بافت دستبند های دوستی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: اموزش بافت دستبند های دوستی (/showthread.php?tid=22701)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

اموزش بافت دستبند های دوستی - MINA JOON - 20-11-2012

ازدستبند ساده شروع میکنیم تابرسیم به سختاشSleepy
شماواسه درست کردن هرنوع دستبندی که خوایدببافید به این سه تاچیز نیاز دارید(نخ گوبلن.تخته شاسی.قیچی)
نخ گوبلن رو میتونید ازخرازیا بخرید.تخته شاسی برای نگه داشتن دستبنده.قیچی ام که برای بریدنه

خوب این نوع دستبند ساده ترین مدله مادونوع گره داریم برای بافت تمام دستبندا یکی گره ی چپه ویکی ام گره ی راسته
تواین دستبن گره ی چپ میزنیم

سرنخامونوبه هم گره میزنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اموزش بافت دستبند های دوستی 1

خوب نخامونو به تخته شاسی وصل میکنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخ قرمزکه توعکس هستش روبه اون صورتی که تو عکس گفتم گره میزنیم

این نخ قرمزو بعدازگرمون نباید ولش کنیم باید به همه ی نخ های به ترتیب گره بزنیم به این صورت

اینم نتیجش

ازمدیران خواهش میکنم نبندن موضومو چون خیلی چیز خوشگلیه دوست دارم بقیه ام یادبگیرنSad

RE: اموزش بافت دستبند های دوستی - *2gether4ever* - 20-11-2012

ممنون خيلي جالب و دوست داشتني و البته كاربردي بودWink

RE: اموزش بافت دستبند های دوستی - frozen✘girl - 20-11-2012

من از این دست بندا بلدم ببافم دوتا تاحالا بافتم فقط خیلی صبرو حوصله میخوادش...ConfusedConfusedBig Grin

هرکی میخواد براش میبافما 497

RE: اموزش بافت دستبند های دوستی - яê¥нαñê - 20-11-2012

اوف این که خیلی اسونه من همه مدلشو بلدم بافم اون مدل قلبش خیلی نازه من بایه نگاه یاد گرفتمBlush

RE: اموزش بافت دستبند های دوستی - яê¥нαñê - 20-11-2012

http://img.online-dl.com/images/j4675_IMG01100.jpg
این مدلا رو درست کردمBlushUndecided

RE: اموزش بافت دستبند های دوستی - *GANDOM* - 20-11-2012

حوصله درست کردن ندارم نمیشه یکی برای من درست کنه؟

RE: اموزش بافت دستبند های دوستی - T N T - 20-11-2012

لطفا مدل تازه بزار ممنونBlush

RE: اموزش بافت دستبند های دوستی - MINA JOON - 20-11-2012

خوب این مدلی که میخوام بذارم مدل هفت هستش
تواین مدل به هردوگره نیازداریم ینی هم راست وهم چپ به ترتیبی که خودمون میخوایم نخ هارومیچینیم ولی باید قرینه باشن مثل این:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سمت چپ روتاوسط میبافیم این جوری:
سمت راست روهم تاوسط میبافیم ولی به نوع گره ی سمت راست دقت کنید باسمت چپ قاطی نکنید مثل این:
اموزش بافت دستبند های دوستی 1 حالااون دوتا نخی که وسط میمونن بهم گره میزنیم اینجوری:

خسته نباشیدRolleyesBlush

RE: اموزش بافت دستبند های دوستی - *mehran* - 20-11-2012

تو مدرسه درست می کنم
Smile
با بند کفش بلدید؟؟؟
Huh

RE: اموزش بافت دستبند های دوستی - MINA JOON - 21-11-2012

(20-11-2012، 21:55)*mehran* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو مدرسه درست می کنم
Smile
با بند کفش بلدید؟؟؟
Huh
بابندکفشم خیلی خوشگل میشه من بابندکفش جاسوییچی بافتم:cool: