انجمن های تخصصی  فلش خور
علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) (/showthread.php?tid=23283)

صفحه‌ها: 1 2

علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - destiny - 26-11-2012

اومدیم گفتیم بزاریم بخونین چون احتمال زیاد همه دارن شان رو میشناسن
[i
علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) 1

و در نتیجه به خاطر سانسور زیاد اینا رو هم به زور گیر آوردم فیلتر شکن دارم اما بماند و شعار دارن شان:هدف من ترسوندن بچه هاست و به این کار افتخار می کنم دو ستان فیلم ساخته شده بر طبق کتاب سرزمین اشباه vampire asisstant نام دارد تو گوگول بزنید دانلود کنین ببینید خیلی قشنگه و سپاس و نظرم یادتون نرهBig Grin

RE: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - AyDiN.S - 26-11-2012

به به عجب سایته پر محتوایی.

فقط هم همون یکیه؟

باو اینا که فیلتر نیستن باید vip بخری

RE: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - destiny - 26-11-2012

نه ایناها قدیمیه اگه شد از اینگیلیس جدید ترینشون رو میرم

RE: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - AyDiN.S - 26-11-2012

(26-11-2012، 20:36)destiny نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه ایناها قدیمیه اگه شد از اینگیلیس جدید ترینشون رو میرم

منظورت رو نفهمیدم؟

RE: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - ستایش*** - 13-12-2013

یکمی زیادی کتابای ترسناک خوندی آناتای

RE: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - ρåяįα..... - 09-06-2014

اصن این کی بیدچی بیدHuh

RE: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - Nυмв - 09-06-2014

دارن عشقه

مرسی

RE: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - HediVampire - 13-06-2014

من فیلمشو دارم.زیرنویس فارسیه.(زبان اصلی):cool:

RE: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - شارلو - 17-06-2014

من حاضرم فیلمشوبازیرنویس فارسی حالاباهرقیمتی بخرم .شمارابه خدایه راهی بزارید دم پام.التماس.مرسی.بووسcryingHuhConfusedIdeaIdea:cool:cryingSadIdeaIdeaDodgyConfusedHuhHuh2i8d2mo5grou:306::306::306:4123:89::89::am4:cry girlcry girl:viki:

(13-06-2014، 20:26)vinyl scratch نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فیلمشو دارم.زیرنویس فارسیه.(زبان اصلی):cool:
سلام.فیلمشوکامل داری ؟ازکجا تهیه کردی جیگر؟ Huh

RE: علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) - PISHY - 17-06-2014

ممنون..ولی کم بود
من عاشق کتابای دارن شانم
محشرن

(09-06-2014، 23:41)ρåяįα..... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن این کی بیدچی بیدHuh

نویسندهی کتابای ترسناکه