امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس)

اومدیم گفتیم بزاریم بخونین چون احتمال زیاد همه دارن شان رو میشناسن
[i
علاقه مندان به دارن شان(فیلم های سرزمین اشباح.کتاب ها و عکس) 1

و در نتیجه به خاطر سانسور زیاد اینا رو هم به زور گیر آوردم فیلتر شکن دارم اما بماند و شعار دارن شان:هدف من ترسوندن بچه هاست و به این کار افتخار می کنم دو ستان فیلم ساخته شده بر طبق کتاب سرزمین اشباه vampire asisstant نام دارد تو گوگول بزنید دانلود کنین ببینید خیلی قشنگه و سپاس و نظرم یادتون نرهBig Grin
Heartنمی گویم بی گناهم،اما،تک گناهم و
تنها گناهم،دوست داشتن تو بودHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط {{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} ، Lordlas ، ^BaR○○n^ ، naghmeh.dorani ، سورنا فاول ، own_95 ، unruly ، شکوفه2 ، +sara+ ، wicked ، *دختری از قعر جهنم ، ρåяįα..... ، ( |:* nUmb ) ، HediVampire ، نازلی=997664$%$%^4 ، PISHY ، rezaak ، *ARTEMIS * ، amirff ، رکسانااااا ، ALI REZA J
آگهی
به به عجب سایته پر محتوایی.

فقط هم همون یکیه؟

باو اینا که فیلتر نیستن باید vip بخری
پاسخ
 سپاس شده توسط destiny
نه ایناها قدیمیه اگه شد از اینگیلیس جدید ترینشون رو میرم
Heartنمی گویم بی گناهم،اما،تک گناهم و
تنها گناهم،دوست داشتن تو بودHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط {{♥♥♥ aydin ♥♥♥}}
(11-26-2012، 09:06 PM)destiny نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه ایناها قدیمیه اگه شد از اینگیلیس جدید ترینشون رو میرم

منظورت رو نفهمیدم؟
پاسخ
یکمی زیادی کتابای ترسناک خوندی آناتای
نمک خوردی؟
نوش جونت
نمکدون شکستی؟
دمت گرم 
ولی دیگه بقیشو رو زخممون نپاش دستت طلا!
پاسخ
اصن این کی بیدچی بیدHuh
پاسخ
دارن عشقه

مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ فرشته 87♥
من فیلمشو دارم.زیرنویس فارسیه.(زبان اصلی)Cool
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
من حاضرم فیلمشوبازیرنویس فارسی حالاباهرقیمتی بخرم .شمارابه خدایه راهی بزارید دم پام.التماس.مرسی.بووسcryingHuhConfusedIdeaIdeaCoolcryingSadIdeaIdeaDodgyConfusedHuhHuh2i8d2mo5grou306306306412389e89eam4cry girlcry girlviking

(06-13-2014، 08:56 PM)vinyl scratch نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فیلمشو دارم.زیرنویس فارسیه.(زبان اصلی)Cool
سلام.فیلمشوکامل داری ؟ازکجا تهیه کردی جیگر؟ Huh
پاسخ
ممنون..ولی کم بود
من عاشق کتابای دارن شانم
محشرن

(06-10-2014، 12:11 AM)ρåяįα..... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن این کی بیدچی بیدHuh

نویسندهی کتابای ترسناکه
 HATERS GONNA HATE 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BAD BLOOD

__فــرهــنگ فـــلــشــخــوری__
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ فرشته 87♥

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
balatarin donbaleh cloob Twitter Facebook google

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تکلیف پخش "سرزمین کهن" مشخص شد/ اعلام برنامه‌های "ماه عسل" و "جنگ شبانه" در ماه مبارک ~Just Girl~ 0 29 05-07-2015، 02:45 PM
آخرین ارسال: ~Just Girl~
  ▤▥▦▧▨▩ معرفی فیلم «کالسکه»، عکس های فیلم و پشت صحنه▤▥▦▧▨▩ ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ 1 233 02-26-2015، 09:57 PM
آخرین ارسال: بلازا
  نقد و بررسی فیلم Outcast (رانده شده) جدیدترین فیلم نیکلاس کیج First Star 0 149 02-11-2015، 12:06 PM
آخرین ارسال: First Star
  «آوازهای سرزمین من»به جشنواره فجر رسيد ✯ѕтαя gιяℓ✯ 0 112 12-25-2014، 11:59 AM
آخرین ارسال: ✯ѕтαя gιяℓ✯
  موسسه فیلم آمریکا بهترین سریال ها و فیلم های سال 2014 را معرفی کرد ! First Star 3 506 12-23-2014، 05:35 PM
آخرین ارسال: ♥BAILANDO♥
  «سرزمین رها» در گروه هنر و تجربه اکران می‌شود rozh rozh 0 125 12-12-2014، 07:56 PM
آخرین ارسال: rozh rozh
  فیلم «دختر گمشده» ساخته «دیوید فینچر» برنده جوایز فیلم هالیوود 2014 First Star 1 263 11-28-2014، 02:56 PM
آخرین ارسال: ~ CrAzY HuMaN ~
  شهاب حسینی در تلاش برای ثبت نام خود در کتاب رکوردهای گینس First Star 0 115 11-07-2014، 11:19 AM
  فيلمهای مورد علاقه بازيگران كدام هستند؟ First Star 0 131 10-30-2014، 09:33 PM
  «كتايون امير ابراهيمي»: مجبورم بیشتر وقتم را با خواندن کتاب و دیدن فیلم بگذرانم ✯ѕтαя gιяℓ✯ 0 158 10-17-2014، 08:26 PM
آخرین ارسال: ✯ѕтαя gιяℓ✯

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان