انجمن های تخصصی  فلش خور
دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: خبرها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- موضوع: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) (/showthread.php?tid=249092)

صفحه‌ها: 1 2

دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) - Mαяѕє - 10-11-2015

خدیجه خاتون بدون چهره متولد شد و تنها شکافی کوچک به‌عنوان دهان در سمت چپ صورتش قرار دارد.

خدیجه خاتون اهل کلکته هندوستان است. او بدون چهره متولد شد و تنها شکافی کوچک به‌عنوان دهان در سمت چپ صورتش قرار دارد. هرچند هنوز تائید نشده اما گفته می‌شود که او مبتلا به‌نوعی نوروفیبروماتوز است؛ یک ناهنجاری نادر که باعث رشد تومور در امتداد عصب‌ها خواهد شد. پزشکان به خدیجه و خانواده‌اش گفتند ازآنجایی‌که رشد بخش اضافه پوست از کنترل خارج‌شده است، دیگر کاری از دست پزشکان بر‌نمی‌آید.

امینه بی‌بی 50 ساله، مادر خدیجه می‌گوید: خدیجه را در خانه به دنیا آوردم اما او هیچ‌وقت چشمانش را باز نکرد. پلک‌هایش بسیار سنگین و بزرگ بودند بااین‌حال فکر نمی‌کردیم مسئله خاصی باشد تا اینکه بالاخره فهمیدیم او اصلاً نمی‌تواند به‌درستی چشمانش را باز کند.

خدیجه می‌گوید: من این‌گونه خلق‌شده‌ام و با آغوش باز آن را می‌پذیرم. هرچه که در توانم باشد، انجام می‌دهم. اگر باید این شکلی باشم پس همین‌طوری که هستم با آن زندگی می‌کنم. البته هیچ دوست صمیمی‌ای ندارم اما خانواده‌ام را دارم. آن‌ها دنیای من و تنها دوستان من هستند. واقعاً دوستشان دارم.

او در ادامه می‌گوید: من با غریبه‌ها صحبت نمی‌کنم. این چیزی است که هستم و این زندگی من است. در طول روز ساعت‌ها می‌نشینم و وقتم را به تفکر، پیاده‌روی اطراف خانه و صحبت درباره زندگی با مادرم می‌گذرانم. عاشق چای نوشیدن هستم و از زندگی‌ام خوشحالم. فقط دوست داشتم دولت وضعیت مرا می‌دید و فکری به حالم می‌کرد.

دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) 1

دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) 1

RE: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر - Medusa - 25-05-2016

چقد موهاش قشنگه :|

RE: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر - l...o...v...e...zizi*** - 18-06-2016

(25-05-2016، 9:31)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد موهاش قشنگه :|

واقعا نیمه پرلیوان موهاشه

RE: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر - sandi - 18-06-2016

وای خدا 
لااقل یک +18 میزاشتی 

RE: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) - Titiw - 18-06-2016

(18-06-2016، 19:23)sandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا 
لااقل یک +18 میزاشتی 

ویرایش شد!

RE: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) - √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . - 18-06-2016

این چطوری تونسته این همه حرف بزنه؟؟ :|

لباش کو؟؟

RE: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) - لرد سفید - 18-06-2016

متخصص های جراحی پلاستیک تو چند تا عمل درستش میکنن

RE: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 24-09-2017

چشمم نداره؟؟؟

RE: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) - banafshe joon - 21-01-2018

بچه ها همیشه شاکر لطف خدا باشید......چه دنیای جالبی داریم ما.
هر کاری ک دوس دارید انجام بدید هر تفریحی ک دلتون میخاد بکنید ولی هیچوقت هیچکیو مسخره نکنید......حق کسیو پایمال نکنید. مهربون بودن و با انصاف بودن خیلی با ارزشه.......مهربون و با انصاف باشید  Heart

RE: دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) - Đęąđ.ğïřł - 21-01-2018

وایی خدایا .... فقط میتونم بگم شکرت