پارس ایمپریا   گیفت کارت   khanwars-468x60

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18)

خدیجه خاتون بدون چهره متولد شد و تنها شکافی کوچک به‌عنوان دهان در سمت چپ صورتش قرار دارد.

خدیجه خاتون اهل کلکته هندوستان است. او بدون چهره متولد شد و تنها شکافی کوچک به‌عنوان دهان در سمت چپ صورتش قرار دارد. هرچند هنوز تائید نشده اما گفته می‌شود که او مبتلا به‌نوعی نوروفیبروماتوز است؛ یک ناهنجاری نادر که باعث رشد تومور در امتداد عصب‌ها خواهد شد. پزشکان به خدیجه و خانواده‌اش گفتند ازآنجایی‌که رشد بخش اضافه پوست از کنترل خارج‌شده است، دیگر کاری از دست پزشکان بر‌نمی‌آید.

امینه بی‌بی 50 ساله، مادر خدیجه می‌گوید: خدیجه را در خانه به دنیا آوردم اما او هیچ‌وقت چشمانش را باز نکرد. پلک‌هایش بسیار سنگین و بزرگ بودند بااین‌حال فکر نمی‌کردیم مسئله خاصی باشد تا اینکه بالاخره فهمیدیم او اصلاً نمی‌تواند به‌درستی چشمانش را باز کند.

خدیجه می‌گوید: من این‌گونه خلق‌شده‌ام و با آغوش باز آن را می‌پذیرم. هرچه که در توانم باشد، انجام می‌دهم. اگر باید این شکلی باشم پس همین‌طوری که هستم با آن زندگی می‌کنم. البته هیچ دوست صمیمی‌ای ندارم اما خانواده‌ام را دارم. آن‌ها دنیای من و تنها دوستان من هستند. واقعاً دوستشان دارم.

او در ادامه می‌گوید: من با غریبه‌ها صحبت نمی‌کنم. این چیزی است که هستم و این زندگی من است. در طول روز ساعت‌ها می‌نشینم و وقتم را به تفکر، پیاده‌روی اطراف خانه و صحبت درباره زندگی با مادرم می‌گذرانم. عاشق چای نوشیدن هستم و از زندگی‌ام خوشحالم. فقط دوست داشتم دولت وضعیت مرا می‌دید و فکری به حالم می‌کرد.

دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) 1

دختری که بدون چهره متولد شد +تصاویر(+18) 1

پاسخ
 سپاس شده توسط serpent ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، *VENUS* ، Ƒalleη ، ترنج 15 ، HÚñ〒ÈR ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، @پوریا@ ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، reza3212 ، IM DINA ، sama00
آگهی

چقد موهاش قشنگه :|
پاسخ
 سپاس شده توسط لرد سفید ، PhilosophiasScientiae
(25-05-2016، 10:01)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد موهاش قشنگه :|

واقعا نیمه پرلیوان موهاشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒalleη
وای خدا 
لااقل یک +18 میزاشتی 
پاسخ
(18-06-2016، 19:53)sandi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا 
لااقل یک +18 میزاشتی 

ویرایش شد!
پاسخ
این چطوری تونسته این همه حرف بزنه؟؟ :|

لباش کو؟؟
in my dream, life is enjoyable (: but...
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ
متخصص های جراحی پلاستیک تو چند تا عمل درستش میکنن
I am on the highway to hell
جدیدا قوه ی تخیلم از بین رفته
هدفم رو گم کردم
دوست دارم به دیگران کمک کنم
دوست دارم کشاورز بشم
نمیدونم چم شده دعا کنید
پاسخ
چشمم نداره؟؟؟
من وحشی تر از گرگم.....
پس مراقب رفتارت باش.....
که با کی داری حرف میزنی.... Bb6
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دختری که دردهایش تمام نمی شود+عکس
  دختری که در هفته 14 کیلو برنج می خورد! (عکس)
  آنجلینا جولی به عنوان چهره جدید عطر گرلن انتخاب شده است
  دختری به جرم شباهت به یک خواننده پاپ از مدرسه اخراج شد!
  دختری که بدون هیچ گونه عمل زیبایی شبیه عروسک است + عکس
  بارداری باور نکردنی دختری یکساله + عکس
  دختری عجیب که 13 روز سال می توان او را دید !!+ تصاویر
  دختری ایرلندی همزاد خود را در سوئد یافت + تصویر
  دختری که می خواهد با پدرش ازدواج کند + عکس
Heart معرفی دختری که صاحب زیباترین لب هاست (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان