انجمن های تخصصی  فلش خور
یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد (/showthread.php?tid=256101)

صفحه‌ها: 1 2 3

یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد - yegi200180 - 03-04-2016

دخترا و پسرا برین از یکی از افراد خانواده مثل مادر یا پدر یا برادر یا خواهرتون بگین ازدواج کردم 

بعد عکس العمل اون فردو بیاین بگین

البته اگه دیدید اوضاع خرابه بگین چالش بود بلایی سرتون نیاد مخصوصا دخترا

خوشتون اومد یه سپاسم بدین Shy

RE: یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد - roya15 - 03-06-2016

مامانم: خوشبخت بشي ولي به نظرم بشين همون درستو بخون Undecided Undecided Undecided Tongue

RE: یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد - Jostshahi - 03-06-2016

بابام: با الاغ با کی ؟

مامانم: برو هر گوهی میخوری بخور

عکسالعمل داشم باحالبود گفت باشه خیله خوب برو اون ور

RE: یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد - PARTO.18 - 03-06-2016

چ باحال !!!
به دختر داییم اس دادم ازدواج کردم الانم دارم شوهرمو براش توصیف می کنم ،فعلنم قصد ندارم ک بهش بگم دروغ گفتم ایشاالله فردا پس فردا میگم خخ

RE: یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد - yegi200180 - 03-06-2016

(03-06-2016، 20:25)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامانم: خوشبخت بشي ولي به نظرم بشين همون درستو بخون Undecided  Undecided  Undecided  Tongue

چه مادر روشن فکری قدرشو بدون  Wink

(03-06-2016، 21:00)Jostshahi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابام:  با الاغ با کی ؟

مامانم:  برو هر گوهی میخوری بخور

عکسالعمل داشم باحالبود گفت باشه خیله خوب برو اون ور

مطمئنی روز عروسیت داداشت میاد ؟ Exclamation

(03-06-2016، 21:03)PARTO.18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ باحال !!!
به دختر داییم اس دادم  ازدواج کردم الانم دارم شوهرمو براش توصیف می کنم ،فعلنم قصد ندارم ک بهش بگم دروغ گفتم ایشاالله فردا پس فردا میگم خخ

امیدوارم یا تو یا دختر داییت ناکام نشین Tongue

RE: یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد - roya15 - 04-06-2016

(03-06-2016، 20:25)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامانم: خوشبخت بشي ولي به نظرم بشين همون درستو بخون Undecided  Undecided  Undecided  Tongue

يه همچن مامان باحالي دارم راستي چرا ماماناروشغلاي ما حساسن؟
ماانم پاشو كرده تو يكفش كه بايد معلم يا استاد بشي

RE: یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد - yegi200180 - 04-06-2016

(04-06-2016، 0:05)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماانم پاشو كرده تو يكفش كه  بايد معلم يا استاد بشي

عزیزم شما هرچی دوسداری بشو تو این یه مورد یه چالش واقعی را بنداز

چشم ولي ميگه تو نياز نداري عمرتو واسه نقاشي تابلو كشي و...... حدر بدي اونارو كلاس برم اگه خواستم كلاسم برگزار كنم Rolleyes Sleepy

RE: یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد - yegi200180 - 04-06-2016

(04-06-2016، 10:52)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم ولي ميگه تو نياز نداري عمرتو واسه نقاشي تابلو كشي و...... حدر بدي اونارو كلاس برم اگه خواستم كلاسم برگزار كنم Rolleyes  Sleepy

ای بابا خب چرا هنرو مظلوم واقع میکنید بابا بخدا هنرمندا خیلی نابغن  crying
اصلا خودتو ناراحت نکن من خودم کاملا پشتیبانی میکنم  :cool:

(04-06-2016، 0:45)yegi200180 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2016، 0:05)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماانم پاشو كرده تو يكفش كه  بايد معلم يا استاد بشي

عزیزم شما هرچی دوسداری بشو تو این یه مورد یه چالش واقعی را بنداز

مررررسي از كمكتون Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Big Grin Big Grin Big Grin Rolleyes