امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد

Big Grin 
دخترا و پسرا برین از یکی از افراد خانواده مثل مادر یا پدر یا برادر یا خواهرتون بگین ازدواج کردم 

بعد عکس العمل اون فردو بیاین بگین

البته اگه دیدید اوضاع خرابه بگین چالش بود بلایی سرتون نیاد مخصوصا دخترا

خوشتون اومد یه سپاسم بدین Shy
اِنــســـآنــی کِـ نِــمیـدآنَـد چِـــگونه بِـ نِـگَرآنی مآ بِـخَـنـدِد جَـــوآن مــیـمیرَد

زِنــدِگـــــی پـُر اَز اِنـتِخـآب اَسـت مـــــــآ جُـرأَتـَشـ  رآ نـَدآریـــم

__Y.-.N__
پاسخ
 سپاس شده توسط مهناز2018 ، باران 8 ، هستی579 ، THEDARKNESS
آگهی
مامانم: خوشبخت بشي ولي به نظرم بشين همون درستو بخون Undecided Undecided Undecided Tongue
یه چالش مخصوص دختر پسرای مجرد 1

پاسخ
بابام: با الاغ با کی ؟

مامانم: برو هر گوهی میخوری بخور

عکسالعمل داشم باحالبود گفت باشه خیله خوب برو اون ور

سیگار بکش!  مست کن!  بغض کن!  گریه کن!
ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!!!!

پاسخ
چ باحال !!!
به دختر داییم اس دادم ازدواج کردم الانم دارم شوهرمو براش توصیف می کنم ،فعلنم قصد ندارم ک بهش بگم دروغ گفتم ایشاالله فردا پس فردا میگم خخ
پاسخ
(03-06-2016، 20:25)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامانم: خوشبخت بشي ولي به نظرم بشين همون درستو بخون Undecided  Undecided  Undecided  Tongue

چه مادر روشن فکری قدرشو بدون  Wink

(03-06-2016، 21:00)Jostshahi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابام:  با الاغ با کی ؟

مامانم:  برو هر گوهی میخوری بخور

عکسالعمل داشم باحالبود گفت باشه خیله خوب برو اون ور

مطمئنی روز عروسیت داداشت میاد ؟ Exclamation

(03-06-2016، 21:03)PARTO.18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ باحال !!!
به دختر داییم اس دادم  ازدواج کردم الانم دارم شوهرمو براش توصیف می کنم ،فعلنم قصد ندارم ک بهش بگم دروغ گفتم ایشاالله فردا پس فردا میگم خخ

امیدوارم یا تو یا دختر داییت ناکام نشین Tongue
اِنــســـآنــی کِـ نِــمیـدآنَـد چِـــگونه بِـ نِـگَرآنی مآ بِـخَـنـدِد جَـــوآن مــیـمیرَد

__Y.-.N__
پاسخ
(03-06-2016، 20:25)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامانم: خوشبخت بشي ولي به نظرم بشين همون درستو بخون Undecided  Undecided  Undecided  Tongue

يه همچن مامان باحالي دارم راستي چرا ماماناروشغلاي ما حساسن؟
ماانم پاشو كرده تو يكفش كه بايد معلم يا استاد بشي

پاسخ
آگهی
(04-06-2016، 0:05)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماانم پاشو كرده تو يكفش كه  بايد معلم يا استاد بشي

عزیزم شما هرچی دوسداری بشو تو این یه مورد یه چالش واقعی را بنداز

__Y.-.N__
پاسخ
چشم ولي ميگه تو نياز نداري عمرتو واسه نقاشي تابلو كشي و...... حدر بدي اونارو كلاس برم اگه خواستم كلاسم برگزار كنم Rolleyes Sleepy

پاسخ
(04-06-2016، 10:52)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم ولي ميگه تو نياز نداري عمرتو واسه نقاشي تابلو كشي و...... حدر بدي اونارو كلاس برم اگه خواستم كلاسم برگزار كنم Rolleyes  Sleepy

ای بابا خب چرا هنرو مظلوم واقع میکنید بابا بخدا هنرمندا خیلی نابغن  crying
اصلا خودتو ناراحت نکن من خودم کاملا پشتیبانی میکنم  :cool:

__Y.-.N__
پاسخ
(04-06-2016، 0:45)yegi200180 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2016، 0:05)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماانم پاشو كرده تو يكفش كه  بايد معلم يا استاد بشي

عزیزم شما هرچی دوسداری بشو تو این یه مورد یه چالش واقعی را بنداز

مررررسي از كمكتون Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Big Grin Big Grin Big Grin Rolleyes

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان