انجمن های تخصصی  فلش خور
ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ (/showthread.php?tid=266058)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ - Hossein_82 - 26-06-2017

حالا این اتفاق میتونه دیدن جن یا روح ، یا تصادف و یا هر چیز دیگه ای باشه..

RE: ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ - The moon - 27-06-2017

ام نمیشـه بهش گفت اتفـآق... من کوچیکیـآم کـآبوس زیاد میدیدم.

فکر میکنـم بدترینـ هـآش همونا بودن.

RE: ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ - دریا17 - 29-06-2017

ترسناک ترین اتفاق دیشب واسم افتاد

من اومده بودم خونه داداشم داشتم رمان ترسناک میخوندم اخه خونه خودمون مهمون داشتیم نمیشد کسی هم خونه داداشم نبود خودم تنها بودم
اقا من داشتم میخوندم به جای ترسناکش که رسید یکی اومده بود پشت وداشت خیلی خیلی محکما به در میکوبید من دیگه روح از تنم جدا شده بود وهی اسم داداشمو بلند بلند صدا میزدم اخه اون فقط منو اذیت میکنه همینطوری که میلرزیدم رفتم درو وا کردم دیدم کسی نیست یه طرف نگاه کردم تا کسی نیست به طرف دیگه ام که نگاه کردم دیدم یه نفر خودشو پایین پله ها چسپونده به دیوار سرشم طرف  من کرده چشماشم تا اخرین حد توانش باز کرده وداره نگام میکنه همون موقع یه جیغ فرا بنفش کشیدم وفهمیدم که کار داداشم بوده منم با دستو پای لرزون وچشمون گریون رفتم خونه خودمون بعد که داداشم اومد مامانم کلی دعواش کرد
اونم گفت خب این که میترسه رمان تر سناک نخونه  crying  crying

RE: ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ - IM JUST TIRED - 29-06-2017

5 سال پیش که شنا بلد نبودم تو یه سده کوچیک تو کرج سر خوردم افتادم 3 متر بود عمقش ولی مرگ رو جلوی چشمام دیدم زمان خیلی اهسته میگذشت Exclamation

ولی نمیدونم چی بود با اینکه شنا بلد نبودم اورده شدم بالا دستم به یه کناری گرفتم تا اب به پایینترا نبرتم خلاصه اومدم بالا دوستام خشکشون زده بود خودمم خشکم زده بود که چجور اومدم بالا زدم زیر گریه کلا حالت خاصی بود

RE: ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ - [ SouL ] - 29-06-2017

اینکه خواب نمیبینم......فقط تصاویر مبهم میبینم......مثل پریدن گربه از یه جای بلند....فقط همین

RE: ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ - IM JUST TIRED - 29-06-2017

(29-06-2017، 15:22).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینکه خواب نمیبینم......فقط تصاویر مبهم میبینم......مثل پریدن گربه از یه جای بلند....فقط همین

ناشی از استرسه هممون از این خوابا دیدیم

RE: ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ - ژوللی - 29-06-2017

ترسناک ترین اتفاق عمرم وقتی بود که گوشیه A7جدید مامانمو شکوندم
نزدیک بود کارم به خود کشی برسه البته فرقیم نداشت اگه خانواده کمک نمیکرد خودش منو میکشت Blush

RE: ترسناک ترین اتفاقی که براتون تو خونه یا هر جای دیگه ای افتاد چی بود؟ - [ SouL ] - 29-06-2017

(29-06-2017، 15:40)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 15:22).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اینکه شما روانپزشکیو از اینجور چیزا سر درمیاری هیچ شکی نیست(!!)ولی اقا مهرداد بنظرت درست نیست از این استعداد هر جایی استفاده نکنی؟!
ثانیا:من از 12سالگی دیگه خوابی نمیبینم یعنی 4ساله استرس دارم؟!!یعنی شما هم اینجور شُدید؟!!
ثالثا:تصاویری که من میبینم همون پریدن یه جونور شبیه گربه از یه جای بلنده(پس نمیشه اسمشو خواب یا اثرات ناشی از استرس گذاشت...حتی کابوس هم نیست)....دکتر های زیادی رو هم ویزیت کردیم ولی ج نداد

اینا شاید برای شما چیزی نباشه...ولی برای من خیلی عجیب و ترسناکه

(29-06-2017، 16:08).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 15:40)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اینکه شما روانپزشکیو از اینجور چیزا سر درمیاری هیچ شکی نیست(!!)ولی اقا مهرداد بنظرت درست نیست از این استعداد هر جایی استفاده نکنی؟!
ثانیا:من از 12سالگی دیگه خوابی نمیبینم یعنی 4ساله استرس دارم؟!!یعنی شما هم اینجور شُدید؟!!
ثالثا:تصاویری که من میبینم همون پریدن یه جونور شبیه گربه از یه جای بلنده(پس نمیشه اسمشو خواب یا اثرات ناشی از استرس گذاشت...حتی کابوس هم نیست)....دکتر های زیادی رو هم ویزیت کردیم ولی ج نداد

میدونم اینا مبهمه منم حدوده دوسال اصلا خواب نمیدیدم ولی بچه که بودم هرشب خوابه اینو میدیدم که یکی منو از زیر زمین میکشه وواقعا هم حسش میکردم کشیده شدن پاهام روی پله ها و و...

دوما من فکر کردم میگین مثله یه گربه از ارتفاع میوفتم اینو میگم به کانون روانشناسیه ایران زنگ بزنید وقت بگیرید

(29-06-2017، 16:20)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2017، 16:08).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم اینا مبهمه منم حدوده دوسال اصلا خواب نمیدیدم ولی بچه که بودم هرشب خوابه اینو میدیدم که یکی منو از زیر زمین میکشه وواقعا هم حسش میکردم کشیده شدن پاهام روی پله ها و و...

دوما من فکر کردم میگین مثله یه گربه از ارتفاع میوفتم اینو میگم به کانون روانشناسیه ایران زنگ بزنید وقت بگیرید

مال تو دیگه خواب نی فیلمه....من حس نمیکنم ولی سخته همش صحنه تکراری ببینی.....اونم فقط چن ثانیه!

بهتره از این ب بعد دقت کنید (:
بهترین مشاورا و روانپزشکای استرالیا ج نداد....حتی محل سکونتمونم تغییر دادیم....ولی فرقی نکرد
ومتاسفانه عوض اینکه کمتر بشه بیشتر شده....(فک نکنم 20ساله شم)