انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 326 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 326 (/showthread.php?tid=269538)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - Berserk - 22-09-2018

(20-09-2018، 21:49)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2018، 20:47)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیا هنوز مدیریت محترم تصمیم به استعفای دست جمعی نگرفته اند؟ 

فی الواقع گندش کاملا در آمده. 

سهند بیا برویم بخش زباله دان موضوعات را به آتش بکشیم دولت قانونی را استیضاح کنند. 

باز شما با نمک شدین ؟

ولش کن بابا 
بخوای با توضیح قانع کننده هم قانعش کنی میشی‌همون آدمی که انقد خشکه که یکم شوخیش حالش نمیشه 

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - امیر‌حسین - 22-09-2018

ی انجمن فول امکانات دارم فروشی :/
گذاشتم ۱۲۰ :/
هرکی خواست پی ام بده !

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - Mr. Potato Head - 22-09-2018

الان میزنن اینستا رو فیلتر میکنن

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - Actinium - 22-09-2018

(22-09-2018، 1:09)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولش کن بابا 
بخوای با توضیح قانع کننده هم قانعش کنی میشی‌همون آدمی که انقد خشکه که یکم شوخیش حالش نمیشه 

سیگار نکش برای سلامتی خوب نیست. ناسلامتی شما الگوی ما کاربرها هستید.

آیا شما موقع کسب مدیریت تست اعتیاد نداده اید؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - ÆMÆշЇÑζ - 22-09-2018

(20-09-2018، 20:47)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی مراعاتتون کردم و به شوخی ردش کردم
ولی زیاد بخواد نمکدونتون کار کنه مجبورم به روش خودم عمل کنم !

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - Mr. Potato Head - 22-09-2018

(22-09-2018، 19:39)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب سیگار بده دیگه نباید بکشه ما کاربرای عادی میبینیم یاد میگیریم

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - s.macany - 22-09-2018

فردااااا بایدددد برمممممممممممم مدرسهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه عرررررررررر crying crying

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - م‍حمّد - 22-09-2018

بچه های توی خونه بوی مهرو حس میکنین؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - ÆMÆշЇÑζ - 22-09-2018

(22-09-2018، 19:55)₉ ŞÂĤÂÑƊ ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2018، 19:39)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب سیگار بده دیگه نباید بکشه ما کاربرای عادی میبینیم یاد میگیریم

شما کاربرای عادی معمولا خیلی کارا میکنید که خودتون از پس خودتون بر نمیاید :^

بار اخر دارم میگم , دفعه بعدی هرکدوم از شما دوتا سوراخ های نمکدونش باز شه بخواد با تیم مدیریت شوخی های بیجا بکنه ایندفعه به خنده ردش نمیکنم !

یا علی

RE: گفتگوی آزاد نسخه 326 - вαнαr - 22-09-2018

سلام.