امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 326

گــفـتگوی آزاد نسخه 326

برخی نکات و قوانین :

1. ارسال های هرگونه شکلک خالی و عاری از نوشته بر خلاف قوانین است .

2. ارسال پست هایی از قبیل کاربران در حال بازدید و بیشترین ارسال کننده روز نیز ممنوع میباشد .

3. رعایت ادب در گفتگو الزامی است .

4. عکس های خود را فقط و فقط با لینک مستقیم در این تاپیک قرار بدهید .

5. از هم اکنون در صورت مشاهده ی هرگونه توهین ؛ تیکه انداختن ، و موارد امثال آن با کاربر متخلف برخورد خواهد شد .

6. اجازه باز کردن این تاپیک را فقط مدیران گفتگو دارند و هیچ هماهنگی مربوط به نسخه با مدیران دیگر صورت نخواهد گرفت !

7. در صورت عدم توجه به قوانین فرد خاطی اخطار دریافت کرده و یا یک روز محروم میشود .

8. مدیران گرامی ؛ پیش از اینکه تاپیک از مرز 200 برگ رد شود تاپیک نو را بزنید !

- برای مشاهده ی برگ ها و پست های جدید ، مراحل زیر را طی کنید :

1. ابتدا وارد کنترل پنل کاربری شوید

2. سپس وارد قسمت ویرایش تنظیمات شوید .

3. سپس در قسمت "حالت پیش فرض مشاهده ی موضوع ها " قسمت قرمز رنگ را به 10 ارسال تغییر دهید

4. سپس گزینه ی به روز رسانی تنظیمات را انتخاب کنید

پ.ن : با انجام این کار ، تمامی پست ها در تایپک های پر برگ برای شما به نمایش در خواهد آمد .
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Đęąđ.ğïřł ، ѕтяong ، ÆMÆշЇÑζ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، sama00 ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
آگهی
Cool اول

شقایق حرص نخور:|بازم اول شدمD:
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Đęąđ.ğïřł ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
تو همیشه اول باش14
(09-07-2018، 12:27)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

باشه سعی میکنم:|
فقط هدفم اینه ت اول نشی Cool
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
هعیییی:|
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(09-07-2018، 12:30)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2018، 12:27)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

به هدفت رسوندمت(:
آگهی
(09-07-2018، 12:31)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2018، 12:30)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

به هدفت رسوندمت(:

خودم رسیدمD:
(09-07-2018، 12:32)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2018، 12:31)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

به هدفت رسوندمت(:

خودم رسیدمD:

من میتونستم زودتر پیام بزارم اما نزاشتم تو اول شی.-.
(09-07-2018، 12:33)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2018، 12:32)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

به هدفت رسوندمت(:

خودم رسیدمD:

من میتونستم زودتر پیام بزارم اما نزاشتم تو اول شی.-.

دروغ نگوD:
اونجا خودم دیدم مشغولی(;
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
زهراااااااااااااااااااااا
توللللللللللللللللللللللللدت مبااااااااااااااارککککککککککک
123
نه یعنی جعفرجوننننننننننننننن
انشاالله من روببینیBig Grin
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان