پارس ایمپریا   گیفت کارت   khanwars-468x60

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 326

گــفـتگوی آزاد نسخه 326

برخی نکات و قوانین :

1. ارسال های هرگونه شکلک خالی و عاری از نوشته بر خلاف قوانین است .

2. ارسال پست هایی از قبیل کاربران در حال بازدید و بیشترین ارسال کننده روز نیز ممنوع میباشد .

3. رعایت ادب در گفتگو الزامی است .

4. عکس های خود را فقط و فقط با لینک مستقیم در این تاپیک قرار بدهید .

5. از هم اکنون در صورت مشاهده ی هرگونه توهین ؛ تیکه انداختن ، و موارد امثال آن با کاربر متخلف برخورد خواهد شد .

6. اجازه باز کردن این تاپیک را فقط مدیران گفتگو دارند و هیچ هماهنگی مربوط به نسخه با مدیران دیگر صورت نخواهد گرفت !

7. در صورت عدم توجه به قوانین فرد خاطی اخطار دریافت کرده و یا یک روز محروم میشود .

8. مدیران گرامی ؛ پیش از اینکه تاپیک از مرز 200 برگ رد شود تاپیک نو را بزنید !

- برای مشاهده ی برگ ها و پست های جدید ، مراحل زیر را طی کنید :

1. ابتدا وارد کنترل پنل کاربری شوید

2. سپس وارد قسمت ویرایش تنظیمات شوید .

3. سپس در قسمت "حالت پیش فرض مشاهده ی موضوع ها " قسمت قرمز رنگ را به 10 ارسال تغییر دهید

4. سپس گزینه ی به روز رسانی تنظیمات را انتخاب کنید

پ.ن : با انجام این کار ، تمامی پست ها در تایپک های پر برگ برای شما به نمایش در خواهد آمد .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- ᴇxᴘᴇʀɪᴇɴᴄᴇ -

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Gᴏᴅ ɪs ᴀʀᴏᴜɴᴅ ʏᴏᴜ
پاسخ
 سپاس شده توسط ღZHRღ ، sh.99 ، ѕтяong ، ÆMÆշЇÑζ ، majid j ، sama00 ، arefehjoon
آگهی

Cool اول

شقایق حرص نخور:|بازم اول شدمD:
Only in his mind are hearts coveted...(:
پاسخ
 سپاس شده توسط ChaRisMa ، sh.99 ، majid j
تو همیشه اول باش14
گفتگوی آزاد نسخه 326 1
پاسخ
(09-07-2018، 12:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

باشه سعی میکنم:|
فقط هدفم اینه ت اول نشی Cool
پاسخ
 سپاس شده توسط sh.99
هعیییی:|
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ
 سپاس شده توسط sh.99 ، majid j
(09-07-2018، 13:00)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2018، 12:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

به هدفت رسوندمت(:
گفتگوی آزاد نسخه 326 1
پاسخ
(09-07-2018، 13:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2018، 13:00)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

به هدفت رسوندمت(:

خودم رسیدمD:
پاسخ
(09-07-2018، 13:02)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2018، 13:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

به هدفت رسوندمت(:

خودم رسیدمD:

من میتونستم زودتر پیام بزارم اما نزاشتم تو اول شی.-.
گفتگوی آزاد نسخه 326 1
پاسخ
(09-07-2018، 13:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2018، 13:02)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه اول باش14

به هدفت رسوندمت(:

خودم رسیدمD:

من میتونستم زودتر پیام بزارم اما نزاشتم تو اول شی.-.

دروغ نگوD:
اونجا خودم دیدم مشغولی(;
پاسخ
 سپاس شده توسط majid j
زهراااااااااااااااااااااا
توللللللللللللللللللللللللدت مبااااااااااااااارککککککککککک
123
نه یعنی جعفرجوننننننننننننننن
انشاالله من روببینیBig Grin
همیشه تواسمون ازیه ارتفاعی به بعد دیگه هیچ ابری وجود نداره
پس هروقت اسمون دلت ابری شد با ابرها نجنگ
فقط کمی اوج بگیر......Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ ، majid j

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آواتــار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟! ▼نسخه پــنــجُمـ''▲
  به نفر قبلیت میخوره کدوم از این تیپا باشه؟ (نسخه ی دو)
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ (نسخه ی دو)
  سوال قبلی رو معکوس جواب بده و یه سوال از بعدی بپرس [نسخه ۲ ]
  داری .... ؟ نداری .... ؟ (نسخه دو)
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! (نسخه 4)
  ب امضای نفر قبلیت میاد چه جور آدمی باشه ؟ |نسخه 3|
  اگر تولد نفر قبلیت باشه کادو چی میگیری براش ؟ ″ نسخه ۲ ″
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان