انجمن های تخصصی  فلش خور
رونمایی از کتاب «اگر به جبهه رفته بودم» - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- موضوع: رونمایی از کتاب «اگر به جبهه رفته بودم» (/showthread.php?tid=274094)رونمایی از کتاب «اگر به جبهه رفته بودم» - ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ - 24-02-2019

رونمایی از کتاب «اگر به جبهه رفته بودم» 1

آیین رونمایی از کتاب «اگر به جبهه رفته بودم» نوشته فاطمه شریفی در دفتر آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه و امام‌جمعه یزد برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، همزمان با سالروز ولادت باسعادت ام‌ابیها حضرت فاطمه زهرا(س)، کتاب «اگر به جبهه رفته بودم» در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان و بانوان استان یزد رونمایی می‌شود.
این کتاب به قلم فاطمه شریفی نعمت‌آباد و با مقدمه‌ای از آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان یزد با موضوع خاطراتی از رشادت و ایثار یک پرستار زن در طول هشت سال دفاع مقدس است که توسط انتشارات چشم و چراغ منتشر شده است.
شریفی در این کتاب به بیان خاطراتی از کودکی، نوجوانی و جوانی این زن شهید و پرستاری‌های بی‌وقفه‌ای که از رزمندگان در طول جنگ تحمیلی کرده پرداخته است.
روایت این کتاب برگرفته از خاطرات عمه این شهید پرستار است و در بخشی از آن روایت‌گری نویسنده از حال و هوای مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در دوران حاضر نگارش شده است.