انجمن های تخصصی  فلش خور
ویژگی ماه تولد شما .-. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: ویژگی ماه تولد شما .-. (/showthread.php?tid=276856)

صفحه‌ها: 1 2

ویژگی ماه تولد شما .-. - _mahi_ - 08-08-2019

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویژگی ماه تولد شما .-. 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

لطف کامنت بذارید
سپاس یادتون نره Heart  Heart

RE: ویژگی ماه تولد شما .-. - Open world - 09-08-2019

من اردیبهشتم نصفش درست بود ولی اولی بهم برخورد 11

RE: ویژگی ماه تولد شما .-. - _mahi_ - 09-08-2019

(09-08-2019، 10:19)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اردیبهشتم نصفش درست بود ولی اولی بهم برخورد 11

خخخخخ
حالا باز چلمنگ
منکه روان پریشم Tongue Tongue

RE: ویژگی ماه تولد شما .-. - ابراهیم هادی - 09-08-2019

این ویژگی هابیشتر  به تربیت و محیط زندگی ربط نداره؟ آدما ویژگی ذاتی دارن  درست اما این طوری بهشون القا میشه غیر قابل تغییر اند Cool

RE: ویژگی ماه تولد شما .-. - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 09-08-2019

بعضی از این مطالب یجورایی درسته هم برا خودتُ نگاه میکنی هم دیگری.. ولی اینجا دیگه بحث فان بودن مطرح بود
 ((:
چُلمنگه تودل برویِ ریلکس 

RE: ویژگی ماه تولد شما .-. - _mahi_ - 09-08-2019

(09-08-2019، 18:31)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ویژگی هابیشتر  به تربیت و محیط زندگی ربط نداره؟ آدما ویژگی ذاتی دارن  درست اما این طوری بهشون القا میشه غیر قابل تغییر اند Cool

بله درسته من خودم هم اعتقادی به این حرف ها ندارم اما همه ی اینها فقط جنبه ی طنز داره نه چیز دیگه ای

RE: ویژگی ماه تولد شما .-. - ابراهیم هادی - 10-08-2019

(09-08-2019، 21:51)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2019، 18:31)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله درسته من خودم هم اعتقادی به این حرف ها ندارم اما همه ی اینها فقط جنبه ی طنز داره نه چیز دیگه ای

مطلبی که به نظرم اومد قدرت تکرار و القا بود منظور همون عوض شدن سلیقه است توی بلند مدت به قول فلانی یه دود یه دود میشه دو دودودود حرفم سر این مطلب نیست خیلی مورد ها هست بسیار زیاد.
 شاید اول این طور بگیم که کاری نداریم و این مطالب جز فان چیز دیگه ندارند اما وجوهی دارند خیلی زیاد واگر یه عمر تو گوشمون زمزمه بشه تاثیری نخواهد داشت؟ Cool چقدر از وسایل منزل اگر نباشه دچار مشکل میشیم؟ چقدر با نخوردن بعضی از خوراکی های بازار دچار مشکل میشیم؟ چرا بعضی از این اجناس رو با علم به این که میدونیم کیفیت ندارن و ناسالم هستند میخریم؟ از کی با تبلیغات روی شرطی کردن ما کار کردند؟؟

RE: ویژگی ماه تولد شما .-. - پسر شاد - 21-09-2019

بیشترش قبول ندارم

RE: ویژگی ماه تولد شما .-. - کــــــــــⓐرمَن - 22-09-2019

نمی دونم ولی بیشترش غلط از اخلاق های من من ابانیم

RE: ویژگی ماه تولد شما .-. - red_Queen - 23-09-2019

فروردین
به جز اولی بقیه درست بود
ممنون خواهری