نظرسنجی: چه ماهی هستی؟؟؟
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
ابان
اذر
دی
بهمن
اسفند
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ویژگی ماه تولد شما .-.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویژگی ماه تولد شما .-. 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ویژگی ماه تولد شما .-. 1

لطف کامنت بذارید
سپاس یادتون نره Heart  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط parsa_m ، @پوریا@ ، ستایش45 ، *Tamana ، mani66 ، ρσєѕɪ ، BIG-DARK ، _leιтo_ ، آرمان کريمي 88 ، ѕααяeη
آگهی
من اردیبهشتم نصفش درست بود ولی اولی بهم برخورد 11
ویژگی ماه تولد شما .-. 1

ما روحمون به خون آلوده ست. ما هزارتا احساسو کشتیم.....
پاسخ
(09-08-2019، 10:19)Open world نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اردیبهشتم نصفش درست بود ولی اولی بهم برخورد 11

خخخخخ
حالا باز چلمنگ
منکه روان پریشم Tongue Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش45
این ویژگی هابیشتر  به تربیت و محیط زندگی ربط نداره؟ آدما ویژگی ذاتی دارن  درست اما این طوری بهشون القا میشه غیر قابل تغییر اند Cool
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط باران 8
بعضی از این مطالب یجورایی درسته هم برا خودتُ نگاه میکنی هم دیگری.. ولی اینجا دیگه بحث فان بودن مطرح بود
 ((:
چُلمنگه تودل برویِ ریلکس 
پاسخ
(09-08-2019، 18:31)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ویژگی هابیشتر  به تربیت و محیط زندگی ربط نداره؟ آدما ویژگی ذاتی دارن  درست اما این طوری بهشون القا میشه غیر قابل تغییر اند Cool

بله درسته من خودم هم اعتقادی به این حرف ها ندارم اما همه ی اینها فقط جنبه ی طنز داره نه چیز دیگه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش45
آگهی
(09-08-2019، 21:51)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-08-2019، 18:31)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله درسته من خودم هم اعتقادی به این حرف ها ندارم اما همه ی اینها فقط جنبه ی طنز داره نه چیز دیگه ای

مطلبی که به نظرم اومد قدرت تکرار و القا بود منظور همون عوض شدن سلیقه است توی بلند مدت به قول فلانی یه دود یه دود میشه دو دودودود حرفم سر این مطلب نیست خیلی مورد ها هست بسیار زیاد.
 شاید اول این طور بگیم که کاری نداریم و این مطالب جز فان چیز دیگه ندارند اما وجوهی دارند خیلی زیاد واگر یه عمر تو گوشمون زمزمه بشه تاثیری نخواهد داشت؟ Cool چقدر از وسایل منزل اگر نباشه دچار مشکل میشیم؟ چقدر با نخوردن بعضی از خوراکی های بازار دچار مشکل میشیم؟ چرا بعضی از این اجناس رو با علم به این که میدونیم کیفیت ندارن و ناسالم هستند میخریم؟ از کی با تبلیغات روی شرطی کردن ما کار کردند؟؟
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
بیشترش قبول ندارم

پاسخ
نمی دونم ولی بیشترش غلط از اخلاق های من من ابانیم
پاسخ
فروردین
به جز اولی بقیه درست بود
ممنون خواهری
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ویژگی های یک کتونی مناسب دوندگی
Wink شما در هنگام تولد چی گفتید
  معرفی هدفون Redmi AirDots 3 Pro و 8 ویژگی جدید آن
  تولد نوزاد 660 گرمی در قزوین (+ عکس)
  ویژگی های متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه
  ویژگی های شخصیت خود را مطابق جوابتان بیابید
Earth آنالیز سن و تاریخ تولد شما^^
  مُد مناسب با ماه تولد شما
  لباس‌های بچگانه چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟
  اشيا ماه تولد شما

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان