انجمن های تخصصی  فلش خور
بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: ادبیات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+---- انجمن: عاشقانه ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=58)
+---- موضوع: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) (/showthread.php?tid=291961)

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - ραтяιcια - 26-12-2020

به دیدارم بیا هر شب، در این تنهاییِ تنها و تاریکِ
خدا مانند
دلم تنگ است
بیا ای روشن، ای روشن‌تر از لبخند
شبم را روز کن در زیر سرپوش سیاهی‌ها
دلم تنگ است...

مهدی_اخوان_ثالث

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 26-12-2020

“مهربانی”
مهمترین اصل “انسانیت”است
اگر کسی از من کمکی بخواهد
یعنی من هنوز روی زمین ارزش دارم !

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 26-12-2020

مثل هميشه خواستم بگم {دوست دارم} 
پشيمان شدم|:
يادم اومد لعنتي ):
 يه بار گفتي دوست ندارم +_+

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - mahkame - 26-12-2020

من دوسش ندارم . اما قلبم هر موقع میبینتش میلرزه (:

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 26-12-2020

مثل گل بودي قبلناا._.
چه قد پژمرده اي امروز/:
تتليتي

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 27-12-2020

‏شکست جزئی از زندگیست..
‏اگر شکست نخورید یاد نمی‌گیرید؛
‏و اگر یاد نگیرید، هرگز تغییر نمی‌کنید!!

• اصغرآقا

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - Đęąđ.ğïřł - 27-12-2020

کسی نیست
درست زمانی که نباید تنها باشی

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 27-12-2020

هیچ‌کسی اونقدری مهم نیس 
که به خاطرش از شخصیت و معیارای خودت دست بکشی!

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - єη∂ℓєѕѕღ - 27-12-2020

. و انگار ما، صاحبان غمیم و وارثان دلتنگی... .

RE: بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) - ÆMÆշЇÑζ - 27-12-2020

(25-12-2020، 19:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-12-2020، 20:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روزی دوساعت پوزه بند جهت کمتر زر زر کردن ..
تا قبلش خیلیم زور زدم اینطوری نشه ..
دهن بند زدیم ,  بی حرفی تمرین کردیم , بیشتر فکر کردیم .. به خودمون , به حرفامون..!!
تمرین بیشتر گوش دادن..به قلبمون به صدا دل و رودمون .. همش با یه سینگال معکوس از هم پاشید
تا دهن باز کردم حرف عادی بزنم رشته کردم تپید گلوم تو داد و بیداد...
از اونا چشم و ابرو , از من هوار هوار که بابااا منم ادمم ..  منم حررررفم میاد.. همش حرررفه.. فقط یکم صدام بلنده .. ویروس تو گلومه .. اداشو که در نمیارم (:
یکی اونجاس عباس .. اون گفت میبینه ویروس رو ..
باور کردم که میبینه ...

The End of part II
مکالمات درون اسایشگاه

دلبر+: چرا اینقد هوااار میکنی؟
-عباس: من یه مرد عصبانیم  
+ دیوونه ای؟ (--) نه بابا از همون عصبانیم , اشتباهی اوردنم اینجا ..
(+) اب بخور... بخواب .. ما رو هم همه اشتباه اوردن اینجا!
(--) خواب خوبه.. تا دلم بخواد تو خواب هوار میکنم ...  (+) اسمت چیه؟ (--) از بس که خواب کرد از بس که خواب کرد از بس که خواب کرد , داد میکنم سر هرکی که دلم بخواد .. دلم تنگ نمسشه ! بااباااا من اشتباه اوردن اینجا ..
( +) سر من داد نزنا سرم درد میگیره
(--) اسم تو چیه؟ (+) اب بخور , تا میتونی اب بخور .. چند وقته اومدی اینجا؟
(--) قبلا خیلی سعی کردم همچین نشه..تمرین بی حرفی کردیم به حرفامون فکر کردیم یهو نمیدونم چی شد باز مارو انداختن اینجا ..
(+) داد میزدی؟ (--) نه بابا.. بعد اون همه تمرین بی حرفی منم گاهی حرفم میاد دگ.. ادمم صدام بلنده چیکار کنم؟ یکم فقط بلنده مال ویروسس دست من نیس.. (:
(+) کو ببینم ویروس رو..؟ (--) نه اینطوری دیده نمیشه ..
(+) دیدی گفتم مال ویروس نیست؟ (--) چرا بعضیا میبینن .. کوروش گفت میبینه.. باورم شد
(+) مگه تو کوروش رو میشناسی؟ (--) سلام علک داریم.. (+) همین دوروزه؟ وسط داد و هوار؟
(+) اب بخوری بهتر میشی , اب بخوور
(--) مگه تو دکتری؟ (+) نه من دلبرم ..
(--) تو دلبررری؟
(+) مگه تو میدونی؟ (--) همه میدونن..
(+) بیا اب بخور.. اینجام واینسا...

واسه کسایی که از اول پارت خوندن این قسمتش رو از دست ندن .. 50% بار معناییش از اینجا به بعده ..

(صحبت های کوروش و عباس درون حیاط)
(پرانتز کوچیکتر اینکه کوروش از نگاه اول عاشق دلبر بوده درون اسایشگاه..)

(عباس)+ چرا سرگردونی..؟ (کوروش)-- سرگردون؟ خیره شدم .. نگو هیچی
(+)باشه نمیگم . هنوز نگاهت نکرده ؟  (--) میکنه .. وایسا همینجا
(+)کوروش جانم . تو چرا اینقد دیوونه ای؟ نگاه نمیکنه بابا .. (--) این بود هیچی نگفتنت؟ میگم میکنه دیگه.. باید صبر کنی
(+)صب میکنیم خب.. تا کی حالا؟ (--) معلوم نمیکنه.. بعضیا زود بعضیا یه عمر طول میدن تا نگات کنن.. اما همه بلاخره نگاه میکنن..
(+)ینی میگی یه عمر وایسیم اینجا تا بلاخره دلبر نگات کنه؟ (--) نه بابا الاناست که دیگه نگا کنه
(+) حالا گناه من چیه باید یه عمر وایسم (--) گناه نیست .دوستمی .. مال تو هم بود منم وایمیسادم
(+) ماال من که اصا یادم نیس کی بود کجا بود .. (--) بعد به من میگی دیوونه  (:
(+) ببین گاهی که بلاخره نگات میکنه دگ .. تو راه رو سلام احوال پرسی وقت نهاری هوا خوری یه نگاهی بت میکنه خودم دیدم.. (--) اها اونا رو میگی؟ من اونا رو حساب نمیکنم . اونا رو نمیگم
(+)نی تا کی باید وایسیم پس؟ (--) بهش گفتم میشه بنگری؟گفت بفرما ... گفتم نه از اونا که بقیه رو مینگری نه .. میشه دلبرانه بنگری؟ گفت برو بابا.. رفت با یارو جدیدیه..
(+) حالا از کی اینجا وایسادی؟ (--) صبح زود ..
(+) حالا اومدیم و نکرد .. (--)میکنخ .. وایسم میکنه .. امید داریم ..
(+) حالا که سخت داره یارو جدیدیه رو مینگره (+) خب یهو دیدی وسظش خواست اینورم بنگره.. باس باشیم دگ  (:
(+) اگه بنگره هم باز از اوناس.. (--) اونام خوبه .. اما یهو دیدی وسطش دلبرانش کرد..
(+) حالا اگه کرد چی؟ اگه دلبرانه نگریست چی ؟ نقشت چیه؟ (--) یه دقیقه اینجا میزارمت میرم پیشش برمیگردم
(+) اخ اخ . باز بعدش هم دوباره وایمیسیم؟ (--) اخ اخ عباس جدیدیه داره میره .. نگا .. (+)کجا میره؟ (--)نمیدونم دارن خدافسی میکنن
(+) اون خدافسی نیس دیوونه...  بیا اونور یه دقیقه اصا نمیخواد اونور رو ببینی..
(--) ایناها بابا دارن روبوسی میکنن نگا .. (+)  بیا . بیا بشین اینجا نگا نکن ی دقیقه
(--) سیگار داری؟ از صبح یه لنگ پا وایسادم  (+) من که گفتم بت..
(--) بابا عباس بلاخره نگاه میکنه... (+) کور بودی ندیدی الان؟ هی نگا میکنه نگا میکنه..
(--) چیو ندیدم ..؟ (+) امم . هیچی . اره بنظر منم بلاخره نگاه میکنه..
(--) پاشیم خب.. (+)حالا اینو بکشیم بعد..
(--) اخ اخ عباس رف.. دلبر رفته نیس.. دیدی گفتم ؟ (+) چی گفتی؟ (--) گفتم یهو نگاه میکنه من نباشم فکر میکنه از صبح نبودم
(+) کوروش بیا بشین فکری نمیکنه (--) میکککنه .. (+) جون هر دومون هیچ فکری نمیکنه.. (--) میکککنه... سیگار داری ؟
(+) خب خسسته شو .. (--) خسته شم بشم یکی عین تو؟که یادت نمیاد ؟
(+) اخه اینطوری به جه درد میخوره؟ (--) به این درد که یادمه.. صبح که پا میشم تا شب یادمه.. (:
(+) حالا که رفته بازم باید وایسیم؟ (--) تو برو من یه دقیقه اینجا چیز دارم . کار دارم..
(+) سر گردونی ؟
(-) سرگردون.. خیره شدم به افاق مغربی ..  (: تو چی میدونی..

پایان فصل اول هفت اسمان ..
از اونجایی که طولانیه پارت ها و از طرفی بار معناییش به شذت سنگینه و نیاز به تامل زیاد داره  حدس میزنم که به هرحال شاید خیلیا نپسندن و نخونن ولی به هرحال گفتم  سیزن اول رو تموم کنم واسه علاقه مندان
از این به بعد پست های عادی میزارم . و داستان عباس و کوروش و اسایشگاه رو میزاریم کنار
ولی اونایی که براشون جالبه به من پیام بدن . اگر تعداد درخواتست ها از 3تا بیشتر شد فصل بعد رو هم میزاریم
با تشگر