امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم)

با سلام خدمت کاربران گرامی .

متن های کوتاه خود را در اینجا قرار دهید ..

از گذاشتن متن ترانه خودداری کنید !

" بغض قلم نسخه دهم "

--

ﺩﺭ ﮐﺎﻓﻪ ﮐﻨﺞ ﺩﯾﻮﺍﺭ
ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﻭﯼ ﻫﻢ
خوﺏ ﺷﺪ ﻗﻬﻮﻩ ﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﺨﻮﺭﺩﯾﻢ !
ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮐﺎﻓﯽ ﺗﻠﺦ ﺑﻮﺩ ..

--

دلهره‌‌هایش راپشتِ آرایشِ چهره‌ی ظریفش
پنهان می‌کند و در آینه به خود لبخند می‌زند
و همه چیز خوب است ..
او یک زن است!

--

صورتم را به شانه اش گذاشتم و گفتم: دوست دارم ماه من و تو همیشه پشت ابر بماند و هیچکس از عشق ما باخبر نشود.
آدم ها حسودند
زمان بخیل است
و دنیا عاشق کش است...
 سپاس شده توسط Prometheus ، KᏙ¥றᏙƝ ، امیر‌حسین ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، Волшебник ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ ، ÆMÆշЇÑζ ، ѕααяeη ، *Aɴѕel* ، mahkame ، Thyme ، βάરãɲ ، تک شاخ ، ᴀʀмɪss ، ραтяιcια ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Faust ، Aesthetic ، מַברִיק
آگهی
شکر خدایی را که غم مارا افزون کرد....شکر غمی را که دل شکسته مارا آفرید.. :-)
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شـــقآیــق ، βάરãɲ ، *Fatima*
مثه سیگاري میموني ک دودش میره
تو چشم اشکمو در میاره اما نمیتونم بزارمت کنار!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
 سپاس شده توسط Prometheus ، Đęąđ.ğïřł ، єη∂ℓєѕѕღ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ßяɪcε ، شـــقآیــق ، ѕααяeη ، βάરãɲ ، *Fatima*
اگـ تــو کـاکـتوس هــم باشــی
باز مـن عاشــق زخمی شدنم!
 سپاس شده توسط Prometheus ، єη∂ℓєѕѕღ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شـــقآیــق ، ѕααяeη ، تک شاخ ، *Fatima*
خواب برما حرام است..؟....یا ما برای خواب افریده نشده اییم.. :-|
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، єη∂ℓєѕѕღ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شـــقآیــق ، mahkame ، βάરãɲ ، *Fatima*
‏خواهان کسی باش که در حدِ تو باشد!
 سپاس شده توسط Prometheus ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، єη∂ℓєѕѕღ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شـــقآیــق ، Thyme ، βάરãɲ ، mahkame ، *Fatima* ، Emmɑ
آگهی
قدم اول واسه خوب کردن حالت:
کنار گذاشتن آدمایی که هنوز تکلیفشون با خودشونم مشخص نیست:/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، Prometheus ، єη∂ℓєѕѕღ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شـــقآیــق ، ѕααяeη ، βάરãɲ ، mahkame ، *Fatima*
ما خودمون از زندگیمون خسته شدیم
توخسته نشدی انقدر سرک میکشی توش؟!
بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) 1

سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شـــقآیــق ، ѕααяeη ، Thyme ، mahkame ، *Fatima*
Heart 
آرزو دارم ناخواسته به دست آوری آن چيزهايی را که خواسته هایت هستند… آن گونه که با خود بياندیشی : آيا کسی برايم آرزويی کرده است … ؟! هی پاک می کنم… هی می نويسم… املايم بد نيست ! از تکرار اسمت لذت می برم…
LIFE
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شـــقآیــق ، ممد گاو کش ، βάરãɲ ، mahkame ، ا.Manely.ا ، royayebarfi ، *Fatima*
‌‌‌
سکوت قشنگه تا میتونین خفه شید...(:
‌‌‌
Vibe
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ßяɪcε ، شـــقآیــق ، ѕααяeη ، mahkame ، βάરãɲ ، *Fatima*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان