گیفت کارت     حداقل سیستم مورد نیاز بازی   حداقل سیستم مورد نیاز بازی  

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم)

با سلام خدمت کاربران گرامی .

متن های کوتاه خود را در اینجا قرار دهید ..

از گذاشتن متن ترانه خودداری کنید !

" بغض قلم نسخه دهم "

--

ﺩﺭ ﮐﺎﻓﻪ ﮐﻨﺞ ﺩﯾﻮﺍﺭ
ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﻭﯼ ﻫﻢ
خوﺏ ﺷﺪ ﻗﻬﻮﻩ ﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﺨﻮﺭﺩﯾﻢ !
ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮐﺎﻓﯽ ﺗﻠﺦ ﺑﻮﺩ ..

--

دلهره‌‌هایش راپشتِ آرایشِ چهره‌ی ظریفش
پنهان می‌کند و در آینه به خود لبخند می‌زند
و همه چیز خوب است ..
او یک زن است!

--

صورتم را به شانه اش گذاشتم و گفتم: دوست دارم ماه من و تو همیشه پشت ابر بماند و هیچکس از عشق ما باخبر نشود.
آدم ها حسودند
زمان بخیل است
و دنیا عاشق کش است...
پاسخ
 سپاس شده توسط Rasha_rap ، KᏙ¥றᏙƝ ، ★ɢʟᴏʀɪᴀ★ ، ctrl+w ، ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ ، †ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ† ، وحید.a ، ѕσℓιηα ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ℓα∂у тαιℓσя ، Ɗєя_Mσηɗ ، ÆMÆշЇÑζ ، leιтo ، *Aɴѕel* ، mahkame ، ღ✿ ДVД ✿ღ ، Baranis ، تک شاخ ، Arefe 6
آگهی
شکر خدایی را که غم مارا افزون کرد....شکر غمی را که دل شکسته مارا آفرید.. :-)
دلم آرامشی "خدایی" می خواهد..
پاسخ
 سپاس شده توسط ★ɢʟᴏʀɪᴀ★ ، мσнα∂єѕєн ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ℓα∂у тαιℓσя ، Baranis
مثه سیگاري میموني ک دودش میره
تو چشم اشکمو در میاره اما نمیتونم بزارمت کنار!
پاسخ
 سپاس شده توسط ★ɢʟᴏʀɪᴀ★ ، Rasha_rap ، Đęąđ.ğïřł ، мσнα∂єѕєн ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ßяɪcε ، ℓα∂у тαιℓσя ، leιтo ، Baranis
فِکر نَکُن مُنحَصِر بِ فَردی ،نَع عَزیزَم شُما اَلَکی مُتَصِل بِ بَرقی!♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
love
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
WTF
A^-^R
پاسخ
 سپاس شده توسط Rasha_rap ، мσнα∂єѕєн ، ѕσℓιηα ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ℓα∂у тαιℓσя ، leιтo ، تک شاخ
خواب برما حرام است..؟....یا ما برای خواب افریده نشده اییم.. :-|
دلم آرامشی "خدایی" می خواهد..
پاسخ
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ ، мσнα∂єѕєн ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ℓα∂у тαιℓσя ، mahkame ، Baranis
‏خواهان کسی باش که در حدِ تو باشد!
‌دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
‌‌ Anyone I see ʜᴀs ʟᴏsᴛ ʜɪs ʜᴀᴘᴘʏ ғᴀᴄᴇ sᴏᴍᴇᴡʜᴇʀᴇ..!
پاسخ
 سپاس شده توسط Rasha_rap ، †ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ† ، ჩяσOσкєη ժяєαм ، мσнα∂єѕєн ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ℓα∂у тαιℓσя ، ღ✿ ДVД ✿ღ ، Baranis ، mahkame
قدم اول واسه خوب کردن حالت:
کنار گذاشتن آدمایی که هنوز تکلیفشون با خودشونم مشخص نیست:/
it doesn't matter
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕσℓιηα ، وحید.a ، Rasha_rap ، мσнα∂єѕєн ، ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ℓα∂у тαιℓσя ، leιтo ، Baranis ، mahkame
ما خودمون از زندگیمون خسته شدیم
توخسته نشدی انقدر سرک میکشی توش؟!
بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم) 1

پاسخ
 سپاس شده توسط мσнα∂єѕєн ، ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ ، ѕσℓιηα ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ℓα∂у тαιℓσя ، leιтo ، ღ✿ ДVД ✿ღ ، mahkame
Heart 
آرزو دارم ناخواسته به دست آوری آن چيزهايی را که خواسته هایت هستند… آن گونه که با خود بياندیشی : آيا کسی برايم آرزويی کرده است … ؟! هی پاک می کنم… هی می نويسم… املايم بد نيست ! از تکرار اسمت لذت می برم…
^.^

nfs

پاسخ
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ℓα∂у тαιℓσя ، ممد گاو کش ، ★ɢʟᴏʀɪᴀ★ ، Baranis ، mahkame ، ا.Manely.ا ، royayebarfi
‌‌‌
سکوت قشنگه تا میتونین خفه شید...(:
‌‌‌
it doesn't matter
پاسخ
 سپاس شده توسط мσнα∂єѕєн ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ѕσℓιηα ، ßяɪcε ، ℓα∂у тαιℓσя ، leιтo ، mahkame ، Baranis

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان