انجمن های تخصصی  فلش خور
سامسونگ تایید کرد: قلم S Pen به محصولات بیشتری می‌آید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: موبایل (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: معرفی گوشی و اخبار موبایل (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: سامسونگ تایید کرد: قلم S Pen به محصولات بیشتری می‌آید (/showthread.php?tid=293112)سامسونگ تایید کرد: قلم S Pen به محصولات بیشتری می‌آید - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 25-01-2021

سامسونگ امروز اعلام کرد که گلکسی اس 21 الترا از قلم S Pen پشتیبانی می‌کند. این شرکت همچنین در بیانیه‌ای تایید کرد که در آینده این قلم را روی محصولاتی بیشتری خواهیم دید.

قلم هوشمند S Pen همواره به عنوان نقطه تمایز سری گلکسی نوت با سایر تلفن‌های هوشمند سامسونگ محسوب می‌شد. ولی از سال ۲۰۲۱ به بعد دیگر چنین نخواهد بود. گلکسی اس ۲۱ الترا به اولین موبایلی خارج از خانواده گلکسی نوت تبدیل شد که از قلم S Pen پشتیبانی می‌کند. البته نحوه استفاده از قلم در این دستگاه کمی متفاوت است، اما سوالاتی را درباره آینده قلم S Pen به وجود می‌آورد.سامسونگ قلم S Pen را به عنوان یک وسیله جانبی در کنار گلکسی اس ۲۱ الترا می‌فروشد. در این دستگاه محلی برای نگهداری از قلم در نظر گرفته نشده، بنابراین برای حفظ قلم باید کیس‌های مخصوص آن را بخرید. به‌علاوه، قلمی که برای گلکسی اس ۲۱ الترا به بازار می‌آید همان قلمی نیست که در گلکسی نوت ۲۰ الترا دیده بودیم. در نتیجه، نباید انتظار قابلیت‌هایی مثل Air Actions یا کنترل بلوتوثی را داشته باشیم.
در واقع، گلکسی اس ۲۱ الترا با هر نوع قلم Wacom سازگار است. این یعنی هر قلمی که از گلکسی نوت‌ها یا تبلت‌های قدیمی سامسونگ در دسترس شما باشد، با این دستگاه کار می‌کند. ولی آیا این یعنی سایر گوشی‌های سامسونگ هم به‌زودی از قلم پشتیبانی می‌کنند. این غول فناوری کره‌ای می‌گوید:


نقل قول: ما متعهد به ارائه نوآوری‌هایی در زمینه تجارب موبایلی هستیم که دائما و به‌شکلی بی‌تکلف زندگی مشتریان‌مان را بهتر و آسان‌تر می‌کنند. حالا این تصمیم بزرگ را گرفته‌ایم که پشتیبانی از قلم S Pen را به گلکسی اس ۲۱ الترا اضافه کنیم، و قصد داریم امکان استفاده از S Pen را در آینده به دسته‌بندی‌های بیشتری از محصولات خود بیاوریم.
ما همچنان تعهد داریم تا بهترین تجربه موبایلی را به مشتریان‌مان ارائه کنیم و در ادامه راه به بازخورد مصرف‌کنندگان گوش می‌دهیم و این نظرات را در نوآوری‌های آتی خود اعمال می‌کنیم.

پیش‌تر شایعاتی درباره اضافه شدن قابلیت پشتیبانی از قلم S Pen در سری گلکسی زد فولد شنیده شده بود. حالا با این خبر به نظر می‌رسد که این شایعه بیشتر از قبل به خود رنگ واقعیت گرفته و باید منتظر باشیم که پشتیبانی از S Pen را در محصولات بیشتری ببینیم. با این حساب، بالاخره در مسیری قرار گرفته‌ایم که انتهای آن چیزی جز خاموشی خط تولید گلکسی نوت نخواهد بود.


سامسونگ تایید کرد: قلم S Pen به محصولات بیشتری می‌آید 1