انجمن های تخصصی  فلش خور
تبعیض جنسیتی تا کی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: تبعیض جنسیتی تا کی؟ (/showthread.php?tid=298574)

صفحه‌ها: 1 2 3

تبعیض جنسیتی تا کی؟ - Emmɑ - 25-12-2021

تبعیض جنسیتی تا کی؟ 1

نظرتون راجب این عکس چیه؟
نه بلکه ایران تو کل جهان!Telegh_02

مدیرای محترم این پست ب چشتون نیاد بخواین پاکش کنید

شما چ مورد دیگه ای دارید؟
فقط دعوا نکنید

RE: تبعیض جنسیتی تا کی؟ - امیر‌حسین - 25-12-2021

برنامه نویسی مثل طراحی گرافیک ، یه شغل آزاد هم هست ، جدا از استخدام در شرکت عا ، من الان خانومی میشناسم که برنامه نویسه و طردح گرافیک ده برابر مرد ها حقوق میگیره !
اینجا برمیگرده به کیفیت کار !

RE: تبعیض جنسیتی تا کی؟ - shahid - 25-12-2021

آهاااااااااااااااااااا
اونوقت میشه بپرسم منبع این خبرتون از کجاست؟؟؟

دوستان عزیز من بحثی در هیچ باره ای ندارم هاااااااا اشتباه نکنید من مخالف یا موافق این چیزا نیستم
فقط میخوام منبع خبر رو بدونم :/

RE: تبعیض جنسیتی تا کی؟ - Emmɑ - 25-12-2021

(25-12-2021، 20:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهاااااااااااااااااااا

دوستان عزیز من بحثی در هیچ باره ای ندارم هاااااااا اشتباه نکنید من مخالف یا موافق این چیزا نیستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه نمیشه

RE: تبعیض جنسیتی تا کی؟ - shahid - 25-12-2021

(25-12-2021، 20:41)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2021، 20:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهاااااااااااااااااااا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه نمیشه

متاسفانه مطابقت نداره

RE: تبعیض جنسیتی تا کی؟ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 26-12-2021

آهاااااااااااااااااااا

داداش ول کن دیگه فایده نداره(:

RE: تبعیض جنسیتی تا کی؟ - سهَ‌ند - 26-12-2021

پسرا تو کدوم شغلا نمیتونن وارد شن و فعالیت کنن؟

RE: تبعیض جنسیتی تا کی؟ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 26-12-2021

(26-12-2021، 13:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروشگاه لباس شب...

RE: تبعیض جنسیتی تا کی؟ - моои - 26-12-2021

(26-12-2021، 14:41)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2021، 13:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروشگاه لباس شب...

نه من چندتا فروشگاه دیدم ک پسر بودن

RE: تبعیض جنسیتی تا کی؟ - Mohlek - 26-12-2021

به یک خانم جوان ( ترجیحه زیر ۲۵ سال ) جهت تمیز کردن خانه نیازمندیم
شبا خودمم میام خونه بعضی مواقع
حقوقشم ماهی ۴ میلیون

عوضش مردا رو تو این شغلا نمیگیرن )))):
("=