امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تبعیض جنسیتی تا کی؟

تبعیض جنسیتی تا کی؟ 1

نظرتون راجب این عکس چیه؟
نه بلکه ایران تو کل جهان!Telegh_02

مدیرای محترم این پست ب چشتون نیاد بخواین پاکش کنید

شما چ مورد دیگه ای دارید؟
فقط دعوا نکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط red_Queen ، سهَ‌ند ، shghyegh ، •ДmịrHoSsiŋ•
آگهی
برنامه نویسی مثل طراحی گرافیک ، یه شغل آزاد هم هست ، جدا از استخدام در شرکت عا ، من الان خانومی میشناسم که برنامه نویسه و طردح گرافیک ده برابر مرد ها حقوق میگیره !
اینجا برمیگرده به کیفیت کار !
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Emmɑ ، م‍حمّد ، •ДmịrHoSsiŋ• ، Prometheus ، THEDARKNESS
آهاااااااااااااااااااا
اونوقت میشه بپرسم منبع این خبرتون از کجاست؟؟؟

دوستان عزیز من بحثی در هیچ باره ای ندارم هاااااااا اشتباه نکنید من مخالف یا موافق این چیزا نیستم
فقط میخوام منبع خبر رو بدونم :/
پاسخ
(25-12-2021، 20:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهاااااااااااااااااااا

دوستان عزیز من بحثی در هیچ باره ای ندارم هاااااااا اشتباه نکنید من مخالف یا موافق این چیزا نیستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه نمیشه
پاسخ
 سپاس شده توسط shahid ، سهَ‌ند ، Prometheus
(25-12-2021، 20:41)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2021، 20:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهاااااااااااااااااااا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه نمیشه

متاسفانه مطابقت نداره
پاسخ

آهاااااااااااااااااااا

داداش ول کن دیگه فایده نداره(:
Everything is Temporary(:
پاسخ
آگهی
پسرا تو کدوم شغلا نمیتونن وارد شن و فعالیت کنن؟
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
(26-12-2021، 13:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروشگاه لباس شب...
Everything is Temporary(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek
(26-12-2021، 14:41)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-12-2021، 13:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فروشگاه لباس شب...

نه من چندتا فروشگاه دیدم ک پسر بودن
Nashenas(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، THEDARKNESS

به یک خانم جوان ( ترجیحه زیر ۲۵ سال ) جهت تمیز کردن خانه نیازمندیم
شبا خودمم میام خونه بعضی مواقع
حقوقشم ماهی ۴ میلیون

عوضش مردا رو تو این شغلا نمیگیرن )))):
("=
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط моои ، THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان